Maraşta Haber
Maraşta Haber

Tahir Akgemci’ye Destek Gün Geçtikçe Büyüyor !

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor. Gafarlı, Dereköy ve Dereli ziyaretlerinde bulunan Prof. Dr. Tahir Akgemci ve beraberinde Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, teşkilat yönetim kurulu üyeleri yoğun ilgi ile karşılandı. HANGİ […]

Tahir Akgemci’ye Destek Gün Geçtikçe Büyüyor !

27 Ocak 2014 - 6:43A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Gafarlı, Dereköy ve Dereli ziyaretlerinde bulunan Prof. Dr. Tahir Akgemci ve beraberinde Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, teşkilat yönetim kurulu üyeleri yoğun ilgi ile karşılandı.

HANGİ YÜZLE DESTEK İSTEYECEKLER

Gafarlı’da başlayan ziyarette, kalabalığa açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, iktidarı eleştirdi ve milletin gereken dersi sandıkta vereceğini söyledi.

Bastırmacı, ülkenin dış ilişkilerinin tamamen çıkmaza gittiğini ifade ederek; “Biz siyaseti millet için yapıyoruz. Ancak bu gün iktidar, ülkemizi 32 etnik parçaya bölmeye çalışıyor. Bin yıldır kardeşçe yaşadığımız topraklarda bu gün kardeşi kardeşe düşman ederek, etnik gruplara ayrıştırarak ülkemizi bölmeye çalışıyorlar.

9 copy

Yoklukla, yolsuzlukla, yasaklarla mücadele edeceğiz diyenler, yolsuzluklarıyla servetlerine servet kattılar, milleti de yokluğa mahkum ettiler.

Ancak, fırsat şimdi milletimizde. Gereken dersi sandıkta vereceğiz” dedi.

Bastırmacı, konuşmasının devamında belediyeye de yüklenerek; “İşte yaptıkları belediyecilik ortada. Verilen oylar, hizmet olarak dönmedi. Sizlerin karşısına geçip nasıl destek hangi yüzle destek isteyecekler acaba? Şaşıyorum.

Ama artık Kahramanmaraşlı boş vaatlere kanmayacak, sandıkta yetkilerini elinden alacak.” dedi.

DESTEK HİZMETE DÖNÜŞMEMİŞ

Prof. Dr. Tahir Akgemci ise; “Kahramanmaraşlının halinden memnun olmadığı malum. Çalışmalarım sırasında kime sorsam bir değil bin derdi var. Destek vermiş karşılığında hizmet alamamış. Bu kadar destek en üst seviyede hizmetle taçlandırılması gerekirken, cezaya dönüştürülmüş” dedi.

Büyükşehrin kendi bütçesiyle geldiğini hatırlatan Akgemci; “Bu güne kadar yerel yönetimler iktidar partisinden olursa iyi hizmet alırız diye oy verdiniz. Ancak artık büyükşehir kendi bütçesiyle geliyor. Sizlerin ödediği gelir vergisinin % 6’sı Büyükşehir bütçesine aktarılıyor. Buna kimse müdahale edemez. Böyle büyük bir bütçeyi de işin uzmanı yönetirse hizmete dönüşür.

İşte Avukat kardeşim Neslihan Hanım, başarılı bir hukukçu. Belediye kanunu bilen, hizmet nasıl getirilir, sorunlar nelerdir, nasıl çözülür bütün bilgi ve birikimiyle sizlere hizmet için omuz omuza verdik bu yola çıktık. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

8 copy

Büyükşehir, kucaklaşmayla olunur” diyen Akgemci; “Şehir merkezine girememekten, ürünlerinizi satamamaktan şikâyetçisiniz. Büyükşehir yasaklarla değil, kucaklaşmayla olur.

Bizler sizlerle istişare ederek, bu kenti yöneteceğiz.

Hepimiz bu şehirde yaşıyorsak, yasaklar kalkacak. Sizlerin ürettiği ürünleri kolayca, uygun şart ve ortamlarda halka ulaştırmanız için gerekli pazarı oluşturacağız. Ekmeğinize kimse mani olmayacak” dedi.

Modern şartlarda yaşamak için hayatı kolaylaştırmak adına gereken hizmetlerin hızla getirileceğini söyleyen Akgemci; “Sizlerin sorunlarını biliyoruz. Kentin mevcut durumunu çok iyi analiz ederek yüz ağartan yüz projemizle 5 yılda şehrimizi marka şehir yapmayı hedefledik.

Sizler bize inandınız destek sözünü verdiniz. 30 Mart’a kadar yılmadan çalışıp bizlere yetkiyi emanet edeceksiniz. Biz sözümüzün eriyiz. Yapmazsak cezalandırın” dedi.

Konuşmaların ardından vatandaşlarla sohbet eden Akgemci ve parti yöneticileri, Dereköy ve Dereli’de yaptıkları ziyaretlerle seçim çalışmalarını sürdürdüler.

1 copy 2 copy 3 copy 4 copy 5 copy 7 copy

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
KSÜ’lü öğrencilere EXPO 2023 ve dondurmalı karşılama KSÜ’lü öğrencilere EXPO 2...

Onikişubat Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kahrama...

İl Jandarma Komutanı Yağan’dan Rektör Yasım’a Ziyaret İl Jandarma Komutanı Yağa...

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay To...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – III “GÜL”E ARZ-I HÂL – ...

Şekvâ değildir kastımız “Gül”e; bu elfâza cür’et ve cesâreti...

İl HBÖ Değerlendirme toplantısı Göksun’da yapıldı İl HBÖ Değerlendirme topl...

Kahramanmaraş İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Merkezleri ...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – II “GÜL”E ARZ-I HÂL – II...

Ey İnsanlığın Medâr-ı İftihârı!.. İnsan olma haysiyetini Sen...

ZUHAL KARAKOÇ DORA: DOÇENT OLDU ZUHAL KARAKOÇ DORA: DOÇEN...

Doktorasını tamamlayan Dr. Zuhal Karakoç Dora, Doçent oldu. ...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – I “GÜL”E ARZ-I HÂL – I...

Kâinâtın Solmayan Gülü’nün dünyayı teşrif buyurduğu Rebîülev...

Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Farkındalık Etkinliği Öncelik Hayatın Öncelik Y...

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Öncelik Hayatın, Ö...

İSLAMDA ŞÜKÜR  İSLAMDA ŞÜKÜR 

Şükür kelimesi iyiliği bilme ve onu ilan etme anlamlarına ge...

BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KESTİ BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KE...

SPORCU VE SEYİRCİ KATILIMIYLA KIRKPINARI ARATMADI Dulkadiroğ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ