Maraşta Haber
Maraşta Haber

MHP’li Tahir Akgemci; Yüreğimiz Hizmet Aşkı İle Çarpıyor

Prof. Dr. Tahir Akgemci; “Bizim geçmişle hesabımız yok. Geleceğe bakıyoruz. Kahramanmaraş için taş üstüne taş koyan kim olursa olsun teşekkür ediyoruz. Kentin geleceğine talibiz, yüz ağartan yüz projemizle halkımızın karşısına iki elimiz dolu, yüreğimizde hizmet aşkıyla geldik” dedi. Sarayaltı Çarşı esnaflarını gezen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemcİ, çarşı esnafı ve alışverişe […]

MHP’li Tahir Akgemci; Yüreğimiz Hizmet Aşkı İle Çarpıyor

24 Ocak 2014 - 16:41A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Prof. Dr. Tahir Akgemci; “Bizim geçmişle hesabımız yok. Geleceğe bakıyoruz. Kahramanmaraş için taş üstüne taş koyan kim olursa olsun teşekkür ediyoruz. Kentin geleceğine talibiz, yüz ağartan yüz projemizle halkımızın karşısına iki elimiz dolu, yüreğimizde hizmet aşkıyla geldik” dedi.

Sarayaltı Çarşı esnaflarını gezen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemcİ, çarşı esnafı ve alışverişe gelen vatandaşların yoğun ilgisi le karşılandı.

Çoğunlukla vatandaşlar tarafından;  “Hocam biz sizi tanıyoruz, seviyoruz. Güvenimiz tam,  desteğimiz size. Kahramanmaraş’ımız değişimi sizinle yakalayacak” sözleriyle karşılanan Akgemci; “Değişimi hep birlikte başaracağız. Bu konuda da kararlı olduğunuzu görüyorum. İnşallah hep birlikte, sizlerin istediği doğrultusunda şehrimizi yaşanabilir, hayat standardı yüksek, örnek bir şehir yapacağız” dedi.

24 copy

ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK

Sarayaltı Çarşısının kentin en eski çarşılarından olmasına rağmen canlılığını yitirmiş olmasının üzücü olduğunu ifade eden Akgemci; “Bu çarşımız gibi kaderine terkedilmiş birçok çarşımız var. Bunlara eski canlılığını kazandırmamız gerekiyor. Daha modern mekânlarla eski cazibesini tekrar kazandırarak çarşılarımız hareketlenecek ve esnafımızın da yüzü gülecek” dedi.

Akgemci; “Her şeyden önce günlük yaşantımızı etkileyen sorunları çözmeliyiz. Günlük yaşantımızda karşımıza çıkan problemleri çözmeden yapılan hizmetler yerinde yapılmış olmaz. Önce mevcut durum iyileştirilmeli ki; devamında gelecek hizmetler, köklü çözümler getiren sorun yaratmayan yatırımlar olmalı.

İşte biz, önce ilimizin mevcut durum ve değerlerinin analizini çıkarttık. Bu veriler neticesinde de üç aşamalı eylem planımızı oluşturduk. Artık vatandaşımız bizim ne kadar isabetli, kentin ihtiyaçları doğrultusunda projeler ürettiğimizin farkında. Halkımızın karşısına boş vaatlerle çıkmadık. Söylediğim her sözün arkasındayım. Yine tekrarlıyorum. Biz şehrimizi 5 yılda marka şehir yapacağız” diye konuştu.

2 copy

BİZİM GEÇMİŞLE HESABIMIZ YOK

Siyasetçilerden ve belediyeden şikâyetçi olan esnaflara “Geçmişi eleştirerek, suçlayarak halkımızın karşısına çıkmıyoruz” diyen Akgemci; “Biz bu güne kadar ister siyasetçi ister işadamı kim olursa olsun, Kahramanmaraş için taş üstüne taş koyan herkese teşekkür ediyoruz. Kişileri tartışmayız.

Bu şehir hepimizin.

Biz kentin geleceğine talipsek, projelerimizle halkın karşına çıkmalıyız. Kendimizi anlatmalıyız. İzlediğimiz yol da bu. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Çünkü bizim elimiz dolu. Yüz ağartan yüz projemiz var” dedi.

11 copy

KADINLARIMIZIN EMEĞİNE DEĞER KAZANDIRACAĞIZ

Çarşı gezisinde kadın seçmenlerin özellikle Akgemci’den istekleri oldu, uzun uzun sohbet ederek sorguladılar, tanımaya çalıştılar.

Akgemci; “Hayatın en ağır yükünü kadınlarımız çekiyor. Onlar iyi bir eş, iyi bir anne, iyi bir iş kadını olma mücadelesi veriyorlar. Kadınlarımızı daha çok iş hayatına kazandırmak için öncülük yapacağız. Girişimci ruhlarını ortaya çıkartmak için teşvik edeceğiz ve emeklerine değer kazandıracağız” dedi.

1 copy  3 copy 4 copy 6 copy 7 copy 8 copy 9 copy 10 copy  12 copy 13 copy 14 copy 15 copy 16 copy 17 copy 18 copy 19 copy 20 copy 22 copy 23 copy  25 copy 26 copy 27 copy 28 copy 29 copy

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Dulkadiroğlu Gençlik Kollarından Adan Gençlik Şölenine Çıkarma Dulkadiroğlu Gençlik Koll...

AK Parti Genel Merkezi’nin Adana’da düzenlediği Gençlik Şöle...

Akdeniz’den Karadeniz’e Kesişen Bir Şampiyonluk Hikayesi Akdeniz’den Karadeniz’e K...

Okulların açık olduğu güzel bir sonbahar mevsiminde aylardan...

Çerkes Sürgünü’nün 158. Yılında Fındık Köyünde Anma Etkinliği Çerkes Sürgünü’nün 158. Y...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Kahramanmaraş Kafkas ...

Köy Okulu Öğrencilerine Unutulmayacak Bir Gün Yaşattılar Köy Okulu Öğrencilerine U...

Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde yer alan Mükrime Hatun MT...

Eğitim Müfettişi Delice’ye Plaket Eğitim Müfettişi Delice&#...

Ömrünün 47 yılını eğitime adayan,eğitimin her alanında  göre...

Hayat Boyu İlerleme Derneği Ebru sanatı temalı Erasmus+ Projesi Hayat Boyu İlerleme Derne...

Colourful Dance of Life isimli Erasmus+ KA204 Yetişkin Eğiti...

Ormanda ağaca asılı halde çürümüş erkek cesedi bulundu. Ormanda ağaca asılı halde...

KAHRAMANMARAŞ’ta, ormanda ağaca asılı halde çürümüş er...

Erkenez Ortaokulunda Unutulmaya Yüz Tutmuş Çocuk Oyunları Şenliği Erkenez Ortaokulunda Unut...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Erkenez Ortaokulu tarafından düze...

Menekşe Anaokulundan”Bahar Şenliği” Menekşe Anaokulundan̶...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesinde Okul öncesinin gözde okul...

Dulkadiroğlu Anadolu Lisesinde  Tübitak Bilim Fuarı Düzenlendi Dulkadiroğlu Anadolu Lise...

Dulkadiroğlu Anadolu Lisesinde dokuzuncusu düzenlenen Tübita...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ