Maraşta Haber
Maraşta Haber

2.Kısaca Dönemi Başladı

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başkan Yunus Kaan Kısaca, bir kez daha güven tazeleyerek ikinci dönem AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Ak Partinin üst düzey kurmayları, bölge milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerin katıldığı 5. Olağan Kongrede 2. Kısaca dönemi […]

2.Kısaca Dönemi Başladı

18 Kasım 2014 - 21:14A+A-

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başkan Yunus Kaan Kısaca, bir kez daha güven tazeleyerek ikinci dönem AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Ak Partinin üst düzey kurmayları, bölge milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerin katıldığı 5. Olağan Kongrede 2. Kısaca dönemi resmen başladı.

                AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Sevde Bayazıt Kaçar, Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil, Sıtkı Güvenç ve Yıldırım Ramazanoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Güven, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, ilçe belediye başkanları, ilçe parti başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile yüzlerce partilinin katıldığı kongre bir anlamda iktidarın gövde gösterisine dönüştü.

                Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongrede açılış konuşmasını, kongreye tek liste halinde ve rakipsiz giren mevcut başkan Yunus Kaan Kısaca yaptı Başkan Kısaca konuşmasında, “Göreve geldiğim 2012 yılından itibaren birlik ve beraberlik içinde olduk. 3 seçim atlattık ve hepsinden başarıyla çıktık. Seçimlerde vatan, millet, memleket ve Elbistan kazandı. Genelde Sayın Bölge Milletvekillerimizin yerelde Belediye Başkanımız Sayın Durmuş Küçük’ün destekleri gördük. Başarılı hizmetlerde emeği geçen ve katkı sağlayan kadın kollarına, gençlik kollarına, yönetim kurulu üyelerine ve tüm partililerimize teşekkür ediyor, yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

                Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç’ta yaptığı konuşmada Elbistan’ın geçmişten bugününe övgüler yağdırarak, “Elbistan her zaman ak hareketin yanında oldu. Bizde sizlere hizmetler için gayretler içinde olacağız. Elbistan ile gurur duyuyorum. Elbistan tarımdan enerjiye ve ekonomiye katkı sağlayan bir merkezimizdir. Elbistan’a her türlü hizmet gelecek. Bir ilde olan tüm hizmetler gelecek. Durmuş Bey ile omuz omuza vererek hizmetlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

                Büyük alkışlar ve yoğun tezahüratlar eşliğinde mikrofona davet edilen Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük’te salonu dolduran partililere seslenerek, “Kongremiz Elbistan’ımıza hayırlı olsun. Elbistan’a hizmetler gelmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

                AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil’de yaptığı konuşmasında AK Parti iktidarının geçmişten bugüne kadar geçen sürecini değerlendirdi ve “Yeni Türkiye’de bir ve beraber olmaya devam etmeliyiz. Bu günlere hep beraber geldik. Gelinen nokta ve başarılar hepimizindir. Elbistan güzel hizmetlere layıktır. Elbistan kadim bir şehrimizdir. Verilen sözlerden geri adım atmadık. Sözler yerine gelecek, hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz” sözlerine yer verdi.

                Kongreye onur misafiri olarak katılan AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün’de konuşmasında, “Elbistan bu salonlara sığmaz oldu. Başarılı bir belediye başkanımız var. Elbistan halkı asaletli bir haktır. Dulkadiroğlu Beyliğine başkentlik etmiş Elbistan’a bu yakışır. Elbistan’da kardeşliği, beraberliği ve dayanışmayı gördüm. Bu birlik ve beraberlikten Elbistan nasibini alacak” dedi.        

                Yapılan konuşmaları ardından tek liste halinde kongreye giren AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, milletvekilleri ve partililer tarafından başarılar dileğiyle tebrik edildi.

II Kısaca 1 copy II Kısaca 2 copy II Kısaca 5 copy II Kısaca 6 copy II Kısaca 4 copy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Hz. Hamza Camiinde Aşure İkramı Yapıldı Hz. Hamza Camiinde Aşure ...

Kahramanmaraş- Onikişubat İlçesi Hz. Hamza Camiinde cami cem...

Köpek yavrusunu ezilmekten kurtardı Köpek yavrusunu ezilmekte...

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesi’nde Nazım Kaynak Bulvarında ez...

19 Eylül Gaziler Gününde Tüm Gazilerimize Minnettarız 19 Eylül Gaziler Gününde ...

19 Eylül Gaziler Günü, Elbistan’da Cumhuriyet Meydanı’nda At...

Coşkun ve Güngör’e Yakışan Ahde Vefa Coşkun ve Güngör’e Yakışa...

Gönüllü Dağcılar Meslektaşları İçin Zirve Tırmanışı Gerçekle...

MEM- ARGE Birimi Proje Bilgilendirme toplantısı  Yaptı MEM- ARGE Birimi Proje Bi...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafın...

Yahya Kemal Halkı Pazaryerinden Memnun Yahya Kemal Halkı Pazarye...

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin yeni pazaryerleri projesi kapsam...

Milletvekili Öçal: “Milletvekilleri Olarak İş Bölümü Yaptık” Milletvekili Öçal: “Mille...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Öcal Eğitim Yatırımların...

Trafik Kazası 2 Yaralı Trafik Kazası 2 Yaralı

Elbistan’da karşı yönlerde seyir halinde bulunan 2 otomobili...

Panorama Müzesine Ziyaretçi Sayısı 80 Bin oldu Panorama Müzesine Ziyaret...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak hiz...

Ünlü istihbaratçı Esra Erol’un ekibine transfer oldu! Ünlü istihbaratçı Esra Er...

Gazetecilik hayatında birçok özel habere imza atan başarılı ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ