Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

2.Kısaca Dönemi Başladı

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başkan Yunus Kaan Kısaca, bir kez daha güven tazeleyerek ikinci dönem AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Ak Partinin üst düzey kurmayları, bölge milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerin katıldığı 5. Olağan Kongrede 2. Kısaca dönemi […]

2.Kısaca Dönemi Başladı

18 Kasım 2014 - 21:14A+A-


AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başkan Yunus Kaan Kısaca, bir kez daha güven tazeleyerek ikinci dönem AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Ak Partinin üst düzey kurmayları, bölge milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerin katıldığı 5. Olağan Kongrede 2. Kısaca dönemi resmen başladı.

                AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Sevde Bayazıt Kaçar, Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil, Sıtkı Güvenç ve Yıldırım Ramazanoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Güven, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, ilçe belediye başkanları, ilçe parti başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile yüzlerce partilinin katıldığı kongre bir anlamda iktidarın gövde gösterisine dönüştü.

                Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongrede açılış konuşmasını, kongreye tek liste halinde ve rakipsiz giren mevcut başkan Yunus Kaan Kısaca yaptı Başkan Kısaca konuşmasında, “Göreve geldiğim 2012 yılından itibaren birlik ve beraberlik içinde olduk. 3 seçim atlattık ve hepsinden başarıyla çıktık. Seçimlerde vatan, millet, memleket ve Elbistan kazandı. Genelde Sayın Bölge Milletvekillerimizin yerelde Belediye Başkanımız Sayın Durmuş Küçük’ün destekleri gördük. Başarılı hizmetlerde emeği geçen ve katkı sağlayan kadın kollarına, gençlik kollarına, yönetim kurulu üyelerine ve tüm partililerimize teşekkür ediyor, yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

                Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç’ta yaptığı konuşmada Elbistan’ın geçmişten bugününe övgüler yağdırarak, “Elbistan her zaman ak hareketin yanında oldu. Bizde sizlere hizmetler için gayretler içinde olacağız. Elbistan ile gurur duyuyorum. Elbistan tarımdan enerjiye ve ekonomiye katkı sağlayan bir merkezimizdir. Elbistan’a her türlü hizmet gelecek. Bir ilde olan tüm hizmetler gelecek. Durmuş Bey ile omuz omuza vererek hizmetlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

                Büyük alkışlar ve yoğun tezahüratlar eşliğinde mikrofona davet edilen Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük’te salonu dolduran partililere seslenerek, “Kongremiz Elbistan’ımıza hayırlı olsun. Elbistan’a hizmetler gelmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

                AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil’de yaptığı konuşmasında AK Parti iktidarının geçmişten bugüne kadar geçen sürecini değerlendirdi ve “Yeni Türkiye’de bir ve beraber olmaya devam etmeliyiz. Bu günlere hep beraber geldik. Gelinen nokta ve başarılar hepimizindir. Elbistan güzel hizmetlere layıktır. Elbistan kadim bir şehrimizdir. Verilen sözlerden geri adım atmadık. Sözler yerine gelecek, hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz” sözlerine yer verdi.

                Kongreye onur misafiri olarak katılan AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün’de konuşmasında, “Elbistan bu salonlara sığmaz oldu. Başarılı bir belediye başkanımız var. Elbistan halkı asaletli bir haktır. Dulkadiroğlu Beyliğine başkentlik etmiş Elbistan’a bu yakışır. Elbistan’da kardeşliği, beraberliği ve dayanışmayı gördüm. Bu birlik ve beraberlikten Elbistan nasibini alacak” dedi.        

                Yapılan konuşmaları ardından tek liste halinde kongreye giren AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, milletvekilleri ve partililer tarafından başarılar dileğiyle tebrik edildi.

II Kısaca 1 copy II Kısaca 2 copy II Kısaca 5 copy II Kısaca 6 copy II Kısaca 4 copy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...

Chocolate Slim Fiyatı Ne Kadar? Çikolata Slim Nedir, Zayıflatır mı? Chocolate Slim Fiyatı Ne Kadar? Çikolata...

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...

Kipa İndirimlerini Kaçırmayın! Kipa İndirimlerini Kaçırmayın!

AK Parti Elbistan 5. Olağan Kongresi geniş katılım ve görkemli bir atmosferde gerçekleşti. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başk...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Eğitim İş Genel Başkanı Yıldırım, Müdür Akkut’u Ziyaret Etti Eğitim İş Genel Başkanı Y...

Eğitim İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım, Genel sekreter Ebru ...

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir Ankara Estetik Cerrahi Uz...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğruda...

Göksun’da Taşımalı Eğitim Servis Şoförleri  Bilgilendirildi Göksun’da Taşımalı ...

Kahramanmaraş’ın Göksun İlçesinde 2017-2018 eğitim öğr...

FATİH Projesi İl Koordinatörlüğünden BTR Toplantısı FATİH Projesi İl Koordina...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih Projesi İl Koo...

Sosyal Medyadaki Gençlik İçin Kahramanmaraş’ta Buluştular Sosyal Medyadaki Gençlik ...

Erasmus+ Bireylerin Öğrenme Hareketliliği-Gençlik Değişimi P...

Güvenli Bir Ulaşım İçin Dağı Eritip Yol Yaptılar Güvenli Bir Ulaşım İçin D...

Kahramanmaraşlı basın mensuplarına Bertiz bölgesini gezdiren...

Temel Düzey Stem Eğitici Eğitimi başladı Temel Düzey Stem Eğitici ...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlğünün STEM Öğretmen Eğit...

Başkan Erkoç Ceyhan Rekreasyon Alanını İnceledi Başkan Erkoç Ceyhan Rekre...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç...

Müdür Akkurt SİMYA Kız Kolejini Ziyaret Etti. Müdür Akkurt SİMYA Kız Ko...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt çalı...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ