Maraşta Haber
Maraşta Haber

Günlük Burç Yorumları – 5 Temmuz 2014 Cumartesi Burç Yorumları

5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 5 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz ! Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz. Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar (21 Mart-19 Nisan) […]

Günlük Burç Yorumları – 5 Temmuz 2014 Cumartesi Burç Yorumları

05 Temmuz 2014 - 20:44A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 5 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz !

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar

(21 Mart-19 Nisan)

İş yerinde rakiplerinize dikkat etmelisiniz. Onlarla savaşmak yerine empati kurarak yakınlaşmak çok daha isabetli bir karar olacak. Tek başınıza hareket etmenin zararını görebilirsiniz. Hatta özel hayatınızda eşinizle bile ortak hareket etmeniz yararlı olacak. Karşınızdakilerle uyum sağlamalısınız.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar

(20 Nisan-20 Mayıs)

Bugün haftanın en yoğun günü olarak karşınıza çıkabilir. Yapılması gereken, üst üste birikmiş işlerin altından pratikliğiniz sayesinde çıkabilirsiniz. Size destek veren kişilerle, yardımcılarınızla iyi bir dayanışma sergilemelisiniz. Ancak bu kadar yoğunluk arasında kendinizi ihmal etmemelisiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar

(21 Mayıs-20 Haziran)

Hayatın zevkli tarafları gün içinde daha çok öne çıkacak. Uğraştığınız hobileriniz varsa onlara vakit ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Güzel bir film seyretmek, bir eğlence mekanına gitmek ya da spor yapmak neşenizi artıracak. Etrafınızdaki çocuklarla çocuk olabilir ya da aşk oyunları oynayabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Gün içinde duygusal yanlarınız ortaya çıkacak. Evinize, ailenize, köklerinize ilişkin konular sebebiyle geçmiş günleri hatırlayabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz, en azından hatırlarını sormanız en çok sizin ruhunuza iyi gelecek. Böylece işlerinize konsantre olabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar

(23 Temmuz-22 Ağustos)

Yakın çevrenizdeki hareketlilik sayesinde öğrenmek istediğiniz bilgilere daha kolay ulaşabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmak ya da yakınlarınızla ilgilenmek iletişim gücünüzü sergilemenizle mümkün olacak. Kardeşlerinizle görüşebilir, komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Toplantılar, anlaşmalar gündeme gelebilir.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar

(23 Ağustos-22 Eylül)

Gün içinde maddi konulara dikkat etmelisiniz. Harcama yapmak yerine elinizde kaynakları gözden geçirmek en iyisi olacak. Bütçenizi gözden geçirmek, elinizdekileri düzenlemek, hatta cebinizdekileri saymak yararlı olacak. Zorunlu harcamalar dışındaki ticari bağlantınızı daha sonraya erteleyerek karlı çıkabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar

(23 Eylül-22 Ekim)

Gün içinde en çok kendinize dikkat etmelisiniz. Ne zamandır beklettiğiniz kişisel ihtiyaçlarınızı şimdi gündeme getirmelisiniz. Sağlık, spor ya da kişisel bakım sayesinde ışığınızı artırabilirsiniz. Doğal olarak öne çıkacağınız fırsatları bilinçli bir şekilde kullanmalısınız.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar

(23 Ekim-21 Kasım)

Bugün geçmiş konular gündeme gelip canınızı sıkabilir. Korkularınızla, endişelerinizle yüzleşmeli, kendinizi arındırmalısınız. Kontrol edemeyeceğiniz koşullar için kendinizi zorladıkça boş yere enerji kaybedip durabilirsiniz. Hem iş, hem özel hayatınızda daha sabırlı olmalısınız. Çok yakında rahatlayabilirsiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar

(22 Kasım-20 Aralık)

Kendinizi arkadaşlarınız arasında bulabilirsiniz. Sosyalleşmenin tadını çıkarmalısınız. Birlikte hareket etmek, ortak kararlar almak gelecek günlere daha umutla bakmanıza yardımcı olacak. Dostlarınızın yanınızda olması sayesinde daha büyük işlere adım atabilirsiniz. Fırsatı kaçırmamalısınız.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar

(21 Aralık-19 Ocak)

Gün içinde zirvedesiniz. Pek çok tebrik duyabilir, alkış alabilirsiniz. Bakışları üstünüze topladığınızı bilmeli, adımlarınızı ona göre atmalısınız. Önemli kişilerle görüşebilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Geri planda kalmamalı ama dikkatinizi toplayarak hareket etmelisiniz. Zira saklı bir şey kalmayacak.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar

(20 Ocak-18 Şubat)

Yabancı kişilerle irtibat kurmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Uluslararası konular gündeme gelecek. Aldığınız yeni fikirler sayesinde daha uzun soluklu düşünebilirsiniz. İyimserliğinizi kullanarak her anlamda büyüyüp gelişebilirsiniz. Ancak hukuksal konularda daha temkinli olmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar

(19 Şubat-20 Mart)

Maddi konularda daha dikkatli hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Eşiniz, partneriniz sebebiyle ek ödemeler gündeme gelebilir. Borç-alacak dengesini ayarlamalısınız. Ortaklaşa yapılan işlerin harcamalarını ödemek üstünüze kalabilir. O yüzden kontrollü hareket etmelisiniz.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Günlük Burç Yorumları -17 Temmuz 2014 Perşembe Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları -17 Temmuz 2014 Pe...

17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 17 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günl...

Günlük Burç Yorumları – 7 Temmuz 2014 Pazartesi Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 7 Temmuz 2...

7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlü...

Günlük Burç Yorumları – 6 Temmuz 2014 Pazar Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 6 Temmuz 2...

6 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 6 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Bu...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
KSÜ’lü öğrencilere EXPO 2023 ve dondurmalı karşılama KSÜ’lü öğrencilere EXPO 2...

Onikişubat Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kahrama...

İl Jandarma Komutanı Yağan’dan Rektör Yasım’a Ziyaret İl Jandarma Komutanı Yağa...

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay To...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – III “GÜL”E ARZ-I HÂL – ...

Şekvâ değildir kastımız “Gül”e; bu elfâza cür’et ve cesâreti...

İl HBÖ Değerlendirme toplantısı Göksun’da yapıldı İl HBÖ Değerlendirme topl...

Kahramanmaraş İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Merkezleri ...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – II “GÜL”E ARZ-I HÂL – II...

Ey İnsanlığın Medâr-ı İftihârı!.. İnsan olma haysiyetini Sen...

ZUHAL KARAKOÇ DORA: DOÇENT OLDU ZUHAL KARAKOÇ DORA: DOÇEN...

Doktorasını tamamlayan Dr. Zuhal Karakoç Dora, Doçent oldu. ...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – I “GÜL”E ARZ-I HÂL – I...

Kâinâtın Solmayan Gülü’nün dünyayı teşrif buyurduğu Rebîülev...

Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Farkındalık Etkinliği Öncelik Hayatın Öncelik Y...

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Öncelik Hayatın, Ö...

İSLAMDA ŞÜKÜR  İSLAMDA ŞÜKÜR 

Şükür kelimesi iyiliği bilme ve onu ilan etme anlamlarına ge...

BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KESTİ BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KE...

SPORCU VE SEYİRCİ KATILIMIYLA KIRKPINARI ARATMADI Dulkadiroğ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ