Maraşta Haber
Maraşta Haber

Günlük Burç Yorumları – 5 Temmuz 2014 Cumartesi Burç Yorumları

5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 5 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz ! Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz. Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar (21 Mart-19 Nisan) […]

Günlük Burç Yorumları – 5 Temmuz 2014 Cumartesi Burç Yorumları

05 Temmuz 2014 - 20:44A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 5 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz !

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar

(21 Mart-19 Nisan)

İş yerinde rakiplerinize dikkat etmelisiniz. Onlarla savaşmak yerine empati kurarak yakınlaşmak çok daha isabetli bir karar olacak. Tek başınıza hareket etmenin zararını görebilirsiniz. Hatta özel hayatınızda eşinizle bile ortak hareket etmeniz yararlı olacak. Karşınızdakilerle uyum sağlamalısınız.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar

(20 Nisan-20 Mayıs)

Bugün haftanın en yoğun günü olarak karşınıza çıkabilir. Yapılması gereken, üst üste birikmiş işlerin altından pratikliğiniz sayesinde çıkabilirsiniz. Size destek veren kişilerle, yardımcılarınızla iyi bir dayanışma sergilemelisiniz. Ancak bu kadar yoğunluk arasında kendinizi ihmal etmemelisiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar

(21 Mayıs-20 Haziran)

Hayatın zevkli tarafları gün içinde daha çok öne çıkacak. Uğraştığınız hobileriniz varsa onlara vakit ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Güzel bir film seyretmek, bir eğlence mekanına gitmek ya da spor yapmak neşenizi artıracak. Etrafınızdaki çocuklarla çocuk olabilir ya da aşk oyunları oynayabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Gün içinde duygusal yanlarınız ortaya çıkacak. Evinize, ailenize, köklerinize ilişkin konular sebebiyle geçmiş günleri hatırlayabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz, en azından hatırlarını sormanız en çok sizin ruhunuza iyi gelecek. Böylece işlerinize konsantre olabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar

(23 Temmuz-22 Ağustos)

Yakın çevrenizdeki hareketlilik sayesinde öğrenmek istediğiniz bilgilere daha kolay ulaşabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmak ya da yakınlarınızla ilgilenmek iletişim gücünüzü sergilemenizle mümkün olacak. Kardeşlerinizle görüşebilir, komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Toplantılar, anlaşmalar gündeme gelebilir.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar

(23 Ağustos-22 Eylül)

Gün içinde maddi konulara dikkat etmelisiniz. Harcama yapmak yerine elinizde kaynakları gözden geçirmek en iyisi olacak. Bütçenizi gözden geçirmek, elinizdekileri düzenlemek, hatta cebinizdekileri saymak yararlı olacak. Zorunlu harcamalar dışındaki ticari bağlantınızı daha sonraya erteleyerek karlı çıkabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar

(23 Eylül-22 Ekim)

Gün içinde en çok kendinize dikkat etmelisiniz. Ne zamandır beklettiğiniz kişisel ihtiyaçlarınızı şimdi gündeme getirmelisiniz. Sağlık, spor ya da kişisel bakım sayesinde ışığınızı artırabilirsiniz. Doğal olarak öne çıkacağınız fırsatları bilinçli bir şekilde kullanmalısınız.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar

(23 Ekim-21 Kasım)

Bugün geçmiş konular gündeme gelip canınızı sıkabilir. Korkularınızla, endişelerinizle yüzleşmeli, kendinizi arındırmalısınız. Kontrol edemeyeceğiniz koşullar için kendinizi zorladıkça boş yere enerji kaybedip durabilirsiniz. Hem iş, hem özel hayatınızda daha sabırlı olmalısınız. Çok yakında rahatlayabilirsiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar

(22 Kasım-20 Aralık)

Kendinizi arkadaşlarınız arasında bulabilirsiniz. Sosyalleşmenin tadını çıkarmalısınız. Birlikte hareket etmek, ortak kararlar almak gelecek günlere daha umutla bakmanıza yardımcı olacak. Dostlarınızın yanınızda olması sayesinde daha büyük işlere adım atabilirsiniz. Fırsatı kaçırmamalısınız.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar

(21 Aralık-19 Ocak)

Gün içinde zirvedesiniz. Pek çok tebrik duyabilir, alkış alabilirsiniz. Bakışları üstünüze topladığınızı bilmeli, adımlarınızı ona göre atmalısınız. Önemli kişilerle görüşebilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Geri planda kalmamalı ama dikkatinizi toplayarak hareket etmelisiniz. Zira saklı bir şey kalmayacak.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar

(20 Ocak-18 Şubat)

Yabancı kişilerle irtibat kurmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Uluslararası konular gündeme gelecek. Aldığınız yeni fikirler sayesinde daha uzun soluklu düşünebilirsiniz. İyimserliğinizi kullanarak her anlamda büyüyüp gelişebilirsiniz. Ancak hukuksal konularda daha temkinli olmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar

(19 Şubat-20 Mart)

Maddi konularda daha dikkatli hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Eşiniz, partneriniz sebebiyle ek ödemeler gündeme gelebilir. Borç-alacak dengesini ayarlamalısınız. Ortaklaşa yapılan işlerin harcamalarını ödemek üstünüze kalabilir. O yüzden kontrollü hareket etmelisiniz.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Günlük Burç Yorumları -17 Temmuz 2014 Perşembe Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları -17 Temmuz 2014 Pe...

17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 17 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günl...

Günlük Burç Yorumları – 7 Temmuz 2014 Pazartesi Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 7 Temmuz 2...

7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlü...

Günlük Burç Yorumları – 6 Temmuz 2014 Pazar Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 6 Temmuz 2...

6 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 6 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Bu...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
GELECEĞE ÜZÜLME STRESİ  GELECEĞE ÜZÜLME STRESİ ...

Gelecek dediğimiz şey, gerçekte olmayandır. Olmayanı varsayı...

Küçük Depremlerin Mesajı Küçük Depremlerin Mesajı...

Kahramanmaraş’ta yangın, sel, deprem, trafik kazası gibi bir...

İYİ Parti Kahramanmaraş’ta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor İYİ Parti Kahramanmaraş&#...

Kahramanmaraş şehir merkezinde vatandaş ve esnaflarla buluşm...

Kahramanmaraş’ta Yine Deprem Oldu Kahramanmaraş’ta Yi...

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde 3.8 büyüklüğünde dep...

Kahramanmaraş-Trabzon kardeşliği perçinlendi Kahramanmaraş-Trabzon kar...

TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Progr...

Kahramanmaraş İYİ Partiden Aşure Etkinliği Kahramanmaraş İYİ Partide...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Büşra ...

TÜRKÜLERİMİZ – I TÜRKÜLERİMİZ – I...

“…Dedem diyor ki, geçmiş zamanların birinde, bir han başka b...

Kahramanmaraş’ta Kadın Girişimciler ‘Kadınlar Matinesi’ Organizasyonunda Buluşacak Kahramanmaraş’ta Kadın Gi...

Kahramanmaraş’ta kadın girişimcilerin organize ettiği ve tak...

Kahramanmaraş’ta Yine Deprem Kahramanmaraş’ta Yi...

Uzun bir süreden beri belli aralıklarla sallanmaya devam ede...

PROMOSYON ANLAŞMASININ İPTALİ İSTENDİ PROMOSYON ANLAŞMASININ İP...

Kahramanmaraş Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkan adayı Adem A...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ