Maraşta Haber
Maraşta Haber

Günlük Burç Yorumları -17 Temmuz 2014 Perşembe Burç Yorumları

17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 17 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz ! Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz. Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar (21 Mart-19 Nisan) […]

Günlük Burç Yorumları -17 Temmuz 2014 Perşembe Burç Yorumları

17 Temmuz 2014 - 1:30A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 17 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz !

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar

(21 Mart-19 Nisan)

Bugün enerjinizi boş yere harcamamak en doğrusu. Her zaman yaptığınız gibi geri planda kalmak iyi olacak. Ancak bu kez endişeleri de geri planda bırakmalısınız. Kontrol edemeyeceğiniz olaylara karşı sabırlı olmalısınız. Yarından sonra kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar

(20 Nisan-20 Mayıs)

Bugünü sosyalleşme açısından iyi değerlendirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber olmak, onlarla ortak çıkarlar üzerine hareket etmek sizi mutlu edecek. Uyumu, ahengi yakalayarak içinde bulunduğunuz sosyal çevrenin ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz. Gelecek günlere ilişkin planlar yapabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar

(21 Mayıs-20 Haziran)

Gün içinde yapmanız gereken işlere kolayca odaklanabilirsiniz. İşinizi, kariyerinizi gözden geçirme, yapmanız gerekenler üzerinde durma fırsatı bulabilirsiniz. Önem verdiğiniz kişilerle bir araya gelebilir, saygınlığınızı artırabilirsiniz. İlişkileri geliştirmeniz işinize de yansıyacak.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar

(21 Haziran-22 Temmuz)

Ufkunuzu geliştirebileceğiniz şartlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yabancılar, basın, yayın, medya gibi konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızın sesini dinlediğinizde, ilişkilerinizi ve kendinizi geliştirebilebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda büyümeye yakınsınız. İyimserliğinizi korumalısınız.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar

(23 Temmuz-22 Ağustos)

Derin konulara yoğunlaşmak için bugünü iyi kullanmalısınız. Merak ettiğiniz gizemli bir konunun kapılarını aralayabilirsiniz. Hatta metafizik olaylar ve konular gündeminizde yer alabilir. Spritüel, esrarengiz konulara çekilirken sağduyunuzu da elden bırakmamanızı, her şeye inanmamanızı öneririm.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar

(23 Ağustos-22 Eylül)

İstediğiniz uyum ve dengeyi yakalamanız için eşinizle beraber hareket etmelisiniz. Yoksa zorlukları tek başınıza yüklenmeniz gerekebilir. Gün içinde yerinde duramayan yapınızı sakinleştirmeye çalışın. Karşınızdakilerin duygularını anlarsanız, kolaylıkla başarılı olabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar

(23 Eylül-22 Ekim)

Gün içinde detaylarla ilgilenerek kendinizi yorabilirsiniz. En iyisi sağlıkla ilgili konuları daha ön plana almanız, gerekenleri ihmal etmeden yapmanız olacak. Evcil hayvan besliyorsanız onları da atlamamalısınız. Yoğun bir günü olumlu ama planlı değerlendirmeniz size çok şey katacak.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar

(23 Ekim-21 Kasım)

Aşk hayatınızda kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Partnerinize açılmak, yakınlaşmak için güveniniz artacak. Hayatın zevkli taraflarına yakın olacak, güzel günün nimetlerinden yararlanabileceksiniz. Hatta sinema, sergi, tiyatro gibi etkiliklere de katılabilir, eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar

(22 Kasım-20 Aralık)

Ailevi konular sizin için gündemi dolduracak. Aile büyüklerinizle ilgilenmek, hatırlarını sormak için bugünü fırsat bilmelisiniz. Ev içinde yapmanız gereken şeyleri rahatlıkla yerine getirerek kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Böylece işinize daha rahat konsantre olabilirsiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar

(21 Aralık-19 Ocak)

Yakın çevrenizdeki hareketlilik sayesinde bolca iletişim içinde olacağınız bir gün sizi bekliyor. Yakın ziyaretler, komşuluklar hoşunuza gidecek, görmek istediğiniz kişilerle yakınlaşabileceksiniz. Kardeşlerinizi, akranlarınızı aramalı, gönüllerini almalısınız. İlişkileri ve iletişimi geliştirmenin yararını görebilirsiniz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar

(20 Ocak-18 Şubat)

Gün içinde fırsat yaratıp, bir kenara çekilip bütçenizi kontrol etmeli, gereken düzenlemeleri yapmalısınız. Yapmanız gereken zorunlu alışverişler varsa lükse kaçmamaya özen göstermelisiniz. Para harcamak yerine korumak daha karlı gelecek. Gelirlerinizi artırmanın yollarını aramalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar

(19 Şubat-20 Mart)

Yakın çevrenizin ilgi odağı olabilirsiniz. Her zamanki zarafetinizle dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Bu sayede özel kişileri etkileyebilirsiniz. Ayrıca kişisel bakımınıza zaman ayırmak için fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Günlük Burç Yorumları – 7 Temmuz 2014 Pazartesi Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 7 Temmuz 2...

7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlü...

Günlük Burç Yorumları – 6 Temmuz 2014 Pazar Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 6 Temmuz 2...

6 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 6 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Bu...

Günlük Burç Yorumları – 5 Temmuz 2014 Cumartesi Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 5 Temmuz 2...

5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 5 Temmuz 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlü...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraş’ta “Bütünleştirici Eğitimde Rol ve Farkındalıklar Semineri” Düzenlendi Kahramanmaraş’ta “Bütünle...

Örgün eğitim veren okullardaki yöneticiler ve Rehberlik ve A...

NANKÖRLÜK HASTALIKTIR NANKÖRLÜK HASTALIKTIR

İnsanı hayvandan ayıran özellik, düşünme ve değerlendirme ka...

Bilsem’in 3 projesi Teknofest 2021 Türkiye finallerinde Bilsem’in 3 projesi...

Kahramanmaraş Nuri Pakdil Bilim Sanat Merkezinin  3 projesi ...

Kahramanmaraş’ın Ekinözü İçmeleri Şifa Dağıtıyor Kahramanmaraş’ın Ek...

Şifalı maden suları ve Türk Edebiyatına yetiştirdiği şairler...

Başarılı Eğitim Yöneticisi Ertan Göl, DOĞA Koleji Eğitim Kurumlarının Başında Başarılı Eğitim Yöneticis...

Kahramanmaraş Eğitim camiasının çok yakından tanıdığı, Türk ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kahramanmaraş’a gelişi ertelendi Cumhurbaşkanı ErdoğanR...

Toplu açılış törenlerine katılmak üzere 31 Temmuz Cumartesi ...

Hayırlı Olsun, Alaattin Karakuş Hayırlı Olsun, Alaattin K...

Kahramanmaraş’ta eğitime hizmetleriyle bilinen, sevile...

YANAN BENİM YANAN BENİM

Terör, mafya iş başında Orman yanar ben yanarım, Ben yanarım...

GELENEK BOZULMADI GELENEK BOZULMADI

Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), sonunda Kahramanmaraş Pr...

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi. İlçe Millî Eğitim Müdürle...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz Başkanlığı...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ