Maraşta Haber
Maraşta Haber

Günlük Burç Yorumları – 7 Ağustos 2014 Perşembe Burç Yorumları

7 Ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Ağustos 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz ! Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz. Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar (21 Mart-19 Nisan) […]

Günlük Burç Yorumları – 7 Ağustos 2014 Perşembe Burç Yorumları

07 Ağustos 2014 - 15:24A+A-

7 Ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Ağustos 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günlük Burç Yorumları, boğa, koç, kova, ikizler, yay, akrep, aslan, ikizler, terazi, başak, yengeç, oğlak burcu yorumlarını haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz !

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar

(21 Mart-19 Nisan)

Yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsanız sorunları çözmek için farklı bir bakış açısı geliştirmelisiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden ya da kaynaklardan aradığınız yorumları bulabilirsiniz. Enerjinizi, gücünüzü olumlu kullanmalısınız. Akşam saatlerinden itibaren ön planda olarak mesleki olaylara yönelebilirsiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar

(20 Nisan-20 Mayıs)

Eşinizle, partnerinizle baş başa romantik zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Size özel, mahrem konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Romantik dakikalar yaşayabilmek için eşinizin duygu durumuna uyum sağlamalı, eleştiriden uzak kalmalısınız. Akşam saatlerinde daha olumlu bir ruh halinde olabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar

(21 Mayıs-20 Haziran)

Ortaklaşa konuları bir daha gözden geçirmelisiniz. Tek başınıza karar vermek yerine eşinize, partnerinize danışmanız çok işe yarayacak. Böylece daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Eleştirilere açık olmalı, olayları objektif görmelisiniz. Akşam saatlerinde parasal konulara yönelmelisiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar

(21 Haziran-22 Temmuz)

Bugün detaylar her zamandan daha fazla önem kazanacak. Duygusal anlamda gerginleşebilirsiniz. Gününüzü kontrol etmekte zorlanmamak için, planlı gitmeye özen göstermelisiniz. Sağlığınızı da düşünmeli, kendinizi yıpratmamalısınız. Akşam saatlerinde daha huzurlu olabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar

(23 Temmuz-22 Ağustos)

Hayattan zevk aldığınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Spor yaparak ya da hobilerle uğraşarak üstünüzdeki yükü atabilir, neşelenebilirsiniz. Artan enerjinizle birlikte aşk hayatınızda sıcak gelişmeler gündeme gelebilir. Daha cesaretli davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sağlığınıza daha özen göstermelisiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar

(23 Ağustos-22 Eylül)

Ev, aile ya da yerleşimle ilgili konular gündeme gelebilir. Karar verirken hızlı hareket etmemeli, tepkilerinize özen göstermelisiniz. Özellikle aile büyüklerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Bir yandan işte yapmanız gerekenleri de önemsemelisiniz. Akşam saatlerinde daha rahatlayacaksınız, kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar

(23 Eylül-22 Ekim)

Yakın çevrenizdeki hareketlilik artarken sinirleriniz bozulabilir. Kardeşler, komşular ya da yakınlarınızla sürtüşmelerden kaçınmalısınız. İfadelerinize dikkat etmeli, dolaylı imalardan uzak durmalısınız. Akşam saatlerine kadar süren hareketlilik, evinize kaçma, odanıza saklanma ihtiyacı yaratabilir. Olayları bu kadar ciddiye almamalısınız.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar

(23 Ekim-21 Kasım)

Bugün elinizdeki paranın değerini bilmeniz çok yerinde olur. İyi bir bütçe yaparak, kaynaklarınızı daha rahat değerlendirebilirsiniz. Hem yeteneklerinizi, hem de maddi çıkarlarınızı iyi analiz etmelisiniz. Alışveriş yapmanız gerekiyorsa tedbirli davranmalısınız. Akşam saatlerinde etrafınızdaki iletişim artacak.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar

(22 Kasım-20 Aralık)

Bugün kişisel konulara ağırlık vermelisiniz. Kendiniz için yapmanız gerekenleri ertelememelisiniz. Dış dünyayla uğraşmak yerine içinize dönmelisiniz. Kişisel bakım, hijyen gibi konularda ek fırsatlar doğabilir. Akşam saatlerinden itibaren parasal konular daha ağırlık kazanacak.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar

(21 Aralık-19 Ocak)

Geçmiş konular ortaya çıkarken öfkeniz artabilir. Beklenmedik çıkışlar yapmanız, öfkenize yenik düşmeniz size zarar verecek. Geri planda kalarak enerjinizi kontrol etmelisiniz. Akşam saatlerinden itibaren daha rahatlayabilirsiniz. Ancak aradığınız huzuru bulmak için yavaş hareket etmelisiniz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar

(20 Ocak-18 Şubat)

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızda bir arada olmak isteyebilirsiniz. Ancak grup içindeki sorunlara çözüm bulmak için duygularınızı kontrol etmelisiniz. Çıkış yapmanız başkalarını kırabilir. Akşam saatlerinden itibaren şartlar giderek zorlaşabilir. Zorlamak yerine anlamaya çalışmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar

(19 Şubat-20 Mart)

Gün boyunca ön planda olabilirsiniz. Ancak geri giden işler ve yöneticilerinizin tavrı yüzünden zorlanabilirsiniz. Vereceğiniz tepkileri iyi hesaplamalı, eleştirinin dozunu iyi ayarlamalısınız. Hedeflerinize odaklanmanız daha doğru. Akşam sosyal alanlarda kendinizi gösterebilirsiniz.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
23 Nisan 2017 Pazar  – Dolar, Euro, Altın Fiyatları, Altın Fiyatı 23 Nisan 2017 Pazar – Dolar, Euro...

7 Ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Ağustos 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günl...

14 Mart 2016 Pazartesi Döviz Kurları – Dolar, Euro, Altın Fiyatları, Altın Fiyatı 14 Mart 2016 Pazartesi Döviz Kurları ...

7 Ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Ağustos 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günl...

Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Taban Puanları – 2015 Tercih Kılavuzu osym.gov.tr Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Taban ...

7 Ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Ağustos 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günl...

Bahçe Tarımı Bölümü Taban Puanları – 2015 Tercih Kılavuzu osym.gov.tr Bahçe Tarımı Bölümü Taban Puanları ̵...

7 Ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumunuzu okudunuz mu?, 7 Ağustos 2014 Burcunuzu bugün neler söylüyor? Günl...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Milllî Eğitim Müdürlüğünde KAYS Tanıtıldı Milllî Eğitim Müdürlüğünd...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M. Sait Kırmacı topl...

‘Ben yaptım oldu’ Olmamalı. ‘Ben yaptım oldu’ Olmamal...

MEB, özel öğretim kurslarını bu eğitim yılının sonunda kapat...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması-11 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

Yurdumuzun her bölgesinden, yurt dışından Şair ve Ozanların ...

Gürbüz’e Ziyaretçi Akını Gürbüz’e Ziyaretçi Akını...

    Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı ...

ENGELSİZ DOĞUM GÜNÜ ENGELSİZ DOĞUM GÜNÜ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bugün doğum günü olan dö...

Atom Karınca Dur Durak Bilmiyor! Atom Karınca Dur Durak Bi...

Halkla Buluşan CHP Kahramanmaraş Belediye Başkan Adayı Öztun...

Tefeci, Polis Operasyonu İle Tutuklandı Tefeci, Polis Operasyonu ...

Elbistan Emniyet Müdürlüğü KOM Amirliği, konu gereği sorumlu...

ILICA’YA AKIN VAR AKIN! ILICA’YA AKIN VAR A...

Dinlenmek ,dinçleşmek ve tedavi amacıyla bu günlerde  Kahram...

Gürbüz, “Gönül Belediyeciliğini Kuracağız” Gürbüz, “Gönül Belediyeci...

Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehm...

Karaelbistan  Abdullah Paksoy’u Ağırladı Karaelbistan Abdullah Pa...

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abd...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ