Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kim Bu Çatı Aday?

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da çarpıcı ve sürpriz bir açıklamada bulunarak, “Elbistan Belediye Başkanlığı için çatı aday çıkaracağız” dedi. Yapılan bu açıklamanın ardından Gözler CHP’ye ve henüz açıklanmayan çatı adaya çevrildi. Seçim çalışmaları için […]

Kim Bu Çatı Aday?

28 Ekim 2018 - 17:57A+A-

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da çarpıcı ve sürpriz bir açıklamada bulunarak, “Elbistan Belediye Başkanlığı için çatı aday çıkaracağız” dedi. Yapılan bu açıklamanın ardından Gözler CHP’ye ve henüz açıklanmayan çatı adaya çevrildi.
Seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da CHP Elbistan İlçe Başkanlığında, CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, CHP Kadın Kolları Başkanı Fidan Aytaç, yönetim kurulu ve partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Ali Öztunç, özellikle 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimler üzerine çarpıcı ve önemli açıklamalarda bulundu. CHP’nin yerel seçimlerde 6 Belediye Başkan Adayı üzerinde durulduğunu, 4 adayın CHP’den, 2 adayın ise CHP dışından ve toplumda mutlak kabul görecek isimlerden oluştuğuna dikkat çeken Öztunç, Elbistan Belediye Seçimlerinde tüm zamanların en güçlü ve şanslı adayını belirleyeceklerini kaydetti.
CHP’nin Atom Karınca yakıştırması yapılan Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, yerel seçimlere damga vuracak açıklamalarında, “Elbistan adayımız, çatı aday olacak. Müthiş bir adayla Elbistan’da belediye başkan adayını açıklayacağız” dedi.
CHP Elbistan İlçe Başkanlığında partililerle gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını yapan CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, seçim startını verdiklerini, CHP olarak Elbistan’da yoğun çalışmalara başladıklarını dile getirdi.
Daha sonra söz alan CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül konuşmasında, yerel seçimlerde Elbistan ve Türkiye içi mutlaka başarıya dikkat çekti. Başkan Şengül konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“ÖZTUNÇ KAHRAMANMARAŞ’I VE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYOR”
“Elbistanlılar olarak haklı bir gururu yaşıyorsunuz. Kendi içinizden çıkardığınız evladınız, Kahramanmaraş’ı ve Türkiye’yi milletvekili olarak temsil ediyor. Kahramanmaraş’ta 7’si bir yana 1’isi bir yana. Artık her yerde bunu söylettirir olduk. Elbistan’dan başlayarak, tüm Türkiye’de bir hegemonyaya son vermemiz gerekiyor. Elbistan da bunun ilk ayağını oluşturuyor. Elbistan’da yereli kazanmak zorundayız. Elbistan’da yereli kazanmamız Kahramanmaraş’a ve partiye lokomotif olacak.”
Açıklamaları ve mutlak kazanacaklarına inandıkları çatı belediye başkan adayı sürprizi ile kamuoyunun dikkatini çeken CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’ta konuşmasında şunları söyledi:
“BİZ ÇALIŞTIKÇA BİRİLERİ ÇATLIYOR”
“Elimden geldiği kadar hangi hemşerimizin sorunu varsa ilgilenmeye çalışıyoruz. Bir etki yaratarak sorunları çözmeye çalışıyorum. İyi niyetli bir çaba sarf ediyorum. Parlamentoyu kullanmaya çalışıyorum. Biz çalıştıkça birileri çatlıyor. Ben seçimden önce başka bir milletvekili olacağımı söylemiştim. Farklı milletvekili olacağımı söylemiştim. Ben bildiğim yolda yürümeye devam edeceğiz.
“ELBİSTAN’DA BELEDİYEYİ ALACAĞIMIZA İNANIYORUM”
Bütün Kahramanmaraş’ta güzel bir karşılık buluyoruz. İnce eleyip sık dokuyarak ciddi çalışmalar yapıyoruz. İyi bir çalışma ile belediye başkan adaylarımızı belirleyeceğiz. Elbistan’da belediyeyi alacağımıza inanın. Ben inanıyorum. Elbistan’da belediyeyi alacağımız görüldüğü için benimle görüşen 6 aday adayı var. Bunların 4’ü bizim partilimiz. 2’si de başka partilerden. Seçim sürecinde kapı kapı çalışacağız ve belediyeyi alacağız. Projeler üreteceğiz ve 10 numara bir adayımızla çıkacağız. Müthiş bir adayla Elbistan’da belediye başkan adayını açıklayacağız. Bu ismi de sizlere soracağız. Sizleri bilgilendireceğiz.
“CHP’NİN ADAYI İTTİKAK ADAYI OLUR ÇATI ADAYI OLUR”
Yerel seçimlerde Elbistan’a tek bir aday var. Elbistan’a yakışan tek bir aday var. O da CHP’nin adayıdır. Hiçbir şekilde bir başka partinin ayağına takılmak yok. Başka partiye oy yok. Bir oy da olsa CHP için çalışacağız. Partimize oy vereceğiz ve Elbistan’ı kazanacağız. Buna inanın ve güvenin. Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı çatı aday olur. CHP’nin adayı, bütün Elbistan’ı kapsayacak ve bütün Elbistan’ın ittifak edeceği bir aday olacak. Bizim adayımız, bir ittifak adayı olur.”

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Akciğer Hastasını Acil kararıyla sağlığına kavuşturdu! Akciğer Hastasını Acil kararıyla sağlığı...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz M...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Aranan Cinayet Zanlısı Cezaevinde Aranan Cinayet Zanlısı Cezaevinde

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Kadınlar, Piazza’da “Sevgi dolu” yastıklar diktiler Kadınlar, Piazza’da “Sevgi dolu” yastıkl...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Akciğer Hastasını Acil kararıyla sağlığına kavuşturdu! Akciğer Hastasını Acil ka...

Medical Park Elazığ Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Afşinli hem...

Göksun’da Mesleki ve Teknik Eğitimin Tanıtımı Yapıldı Göksun’da Mesleki v...

Mesleki ve Teknik Eğitim atfedilen değerin artırılması, Mesl...

Abdulaziz Yılmaz’dan “Kalbe Dokunan Öğretmen” Semineri Abdulaziz Yılmaz’dan R...

Psikohekim Abdulaziz YILMAZ Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Mü...

GÖK ve İNCE AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ GÖK ve İNCE AİLESİNİN MUT...

Kahramanmaraş’ta Hatun ve Salman Gök’ün güzel kızları Derya,...

Akedaş İlkokulunda El Sanatları Sergisi Akedaş İlkokulunda El San...

Kahramanmaraş Onikişubat Akedaş İlkokulunda Suzan ve Abdulha...

Sarıçukur İlkokulunda Ebru Çalışması Sarıçukur İlkokulunda Ebr...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Sarıçukur ilkokulunda, Suzan...

Dostluk Üzerine Dostluk Üzerine

Gerçek dostlara sahip olmak hesapsız servete sahip olmaktan ...

Jandarma ve Zabıta’dan Ortak Uygulama! Jandarma ve Zabıta’dan Or...

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesinde Huzur ve Güven uygula...

Güzel Sanatlar Lisesinden Tasavvuf Konseri Güzel Sanatlar Lisesinden...

Kahramanmaraş Onikişubat Güzel Sanatlar Lisesi müzik öğretme...

Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Prof. Dr. Sami Özgül: Ber...

İstiklal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sami özgül:”Ra...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ