Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kim Bu Çatı Aday?

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da çarpıcı ve sürpriz bir açıklamada bulunarak, “Elbistan Belediye Başkanlığı için çatı aday çıkaracağız” dedi. Yapılan bu açıklamanın ardından Gözler CHP’ye ve henüz açıklanmayan çatı adaya çevrildi. Seçim çalışmaları için […]

Kim Bu Çatı Aday?

28 Ekim 2018 - 17:57A+A-

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da çarpıcı ve sürpriz bir açıklamada bulunarak, “Elbistan Belediye Başkanlığı için çatı aday çıkaracağız” dedi. Yapılan bu açıklamanın ardından Gözler CHP’ye ve henüz açıklanmayan çatı adaya çevrildi.
Seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da CHP Elbistan İlçe Başkanlığında, CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, CHP Kadın Kolları Başkanı Fidan Aytaç, yönetim kurulu ve partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Ali Öztunç, özellikle 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimler üzerine çarpıcı ve önemli açıklamalarda bulundu. CHP’nin yerel seçimlerde 6 Belediye Başkan Adayı üzerinde durulduğunu, 4 adayın CHP’den, 2 adayın ise CHP dışından ve toplumda mutlak kabul görecek isimlerden oluştuğuna dikkat çeken Öztunç, Elbistan Belediye Seçimlerinde tüm zamanların en güçlü ve şanslı adayını belirleyeceklerini kaydetti.
CHP’nin Atom Karınca yakıştırması yapılan Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, yerel seçimlere damga vuracak açıklamalarında, “Elbistan adayımız, çatı aday olacak. Müthiş bir adayla Elbistan’da belediye başkan adayını açıklayacağız” dedi.
CHP Elbistan İlçe Başkanlığında partililerle gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını yapan CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, seçim startını verdiklerini, CHP olarak Elbistan’da yoğun çalışmalara başladıklarını dile getirdi.
Daha sonra söz alan CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül konuşmasında, yerel seçimlerde Elbistan ve Türkiye içi mutlaka başarıya dikkat çekti. Başkan Şengül konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“ÖZTUNÇ KAHRAMANMARAŞ’I VE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYOR”
“Elbistanlılar olarak haklı bir gururu yaşıyorsunuz. Kendi içinizden çıkardığınız evladınız, Kahramanmaraş’ı ve Türkiye’yi milletvekili olarak temsil ediyor. Kahramanmaraş’ta 7’si bir yana 1’isi bir yana. Artık her yerde bunu söylettirir olduk. Elbistan’dan başlayarak, tüm Türkiye’de bir hegemonyaya son vermemiz gerekiyor. Elbistan da bunun ilk ayağını oluşturuyor. Elbistan’da yereli kazanmak zorundayız. Elbistan’da yereli kazanmamız Kahramanmaraş’a ve partiye lokomotif olacak.”
Açıklamaları ve mutlak kazanacaklarına inandıkları çatı belediye başkan adayı sürprizi ile kamuoyunun dikkatini çeken CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’ta konuşmasında şunları söyledi:
“BİZ ÇALIŞTIKÇA BİRİLERİ ÇATLIYOR”
“Elimden geldiği kadar hangi hemşerimizin sorunu varsa ilgilenmeye çalışıyoruz. Bir etki yaratarak sorunları çözmeye çalışıyorum. İyi niyetli bir çaba sarf ediyorum. Parlamentoyu kullanmaya çalışıyorum. Biz çalıştıkça birileri çatlıyor. Ben seçimden önce başka bir milletvekili olacağımı söylemiştim. Farklı milletvekili olacağımı söylemiştim. Ben bildiğim yolda yürümeye devam edeceğiz.
“ELBİSTAN’DA BELEDİYEYİ ALACAĞIMIZA İNANIYORUM”
Bütün Kahramanmaraş’ta güzel bir karşılık buluyoruz. İnce eleyip sık dokuyarak ciddi çalışmalar yapıyoruz. İyi bir çalışma ile belediye başkan adaylarımızı belirleyeceğiz. Elbistan’da belediyeyi alacağımıza inanın. Ben inanıyorum. Elbistan’da belediyeyi alacağımız görüldüğü için benimle görüşen 6 aday adayı var. Bunların 4’ü bizim partilimiz. 2’si de başka partilerden. Seçim sürecinde kapı kapı çalışacağız ve belediyeyi alacağız. Projeler üreteceğiz ve 10 numara bir adayımızla çıkacağız. Müthiş bir adayla Elbistan’da belediye başkan adayını açıklayacağız. Bu ismi de sizlere soracağız. Sizleri bilgilendireceğiz.
“CHP’NİN ADAYI İTTİKAK ADAYI OLUR ÇATI ADAYI OLUR”
Yerel seçimlerde Elbistan’a tek bir aday var. Elbistan’a yakışan tek bir aday var. O da CHP’nin adayıdır. Hiçbir şekilde bir başka partinin ayağına takılmak yok. Başka partiye oy yok. Bir oy da olsa CHP için çalışacağız. Partimize oy vereceğiz ve Elbistan’ı kazanacağız. Buna inanın ve güvenin. Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı çatı aday olur. CHP’nin adayı, bütün Elbistan’ı kapsayacak ve bütün Elbistan’ın ittifak edeceği bir aday olacak. Bizim adayımız, bir ittifak adayı olur.”

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Abdülaziz Aydın Yeniden Şube Başkanı Abdülaziz Aydın Yeniden Şube Başkanı...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Akkurt’a Veda Ziyareti Akkurt’a Veda Ziyareti

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Mustafa Kemal Atatürk Kahramanmaraş’ta törenlerle anıldı Mustafa Kemal Atatürk Kahramanmaraş̵...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Kahramanmaraş’a Şehit Ateşi Düştü Kahramanmaraş’a Şehit Ateşi Düştü...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Okul Yapımı İçin Protokol İmzalandı Okul Yapımı İçin Protokol...

Hasan ve Zehra Tıraş Vakfı adına vakıf Yönetim Kurulu Başkan...

Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un veda Mesajı Millî Eğitim Müdürü Mehme...

Millî Eğitim Bakanlığında görevlendirilen, İl Millî Eğitim M...

Abdülaziz Aydın Yeniden Şube Başkanı Abdülaziz Aydın Yeniden Ş...

Kahramanmaraş Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Abdül...

Yeni Millî Eğitim Müdürü Kahramanmaraş’ta Yeni Millî Eğitim Müdürü ...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Olarak ataması yapılan ...

Akkurt’a Veda Ziyareti Akkurt’a Veda Ziyar...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt̵...

Dayak Olayı İçin Soruşturma Başlatıldı Dayak Olayı İçin Soruştur...

Kahramanmaraş’ın Göksun İlçesine bağlı Tombak Köyünde ...

Mustafa Kemal Atatürk Kahramanmaraş’ta törenlerle anıldı Mustafa Kemal Atatürk Kah...

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu  Gazi Mustafa Kemal A...

Kahramanmaraş’a Şehit Ateşi Düştü Kahramanmaraş’a Şeh...

Hakkari’nin Şemdinli İçesinde Meydana Gelen Patlamada ...

Mahçiçek “ Atatürk’ü Saygı ve Rahmetle Anıyoruz” Mahçiçek “ Atatürk’ü Sayg...

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 10 Kasım Gazi M...

Adaylığını açıklayan Özdemir, “Afşin’in Vizyona ihtiyacı var” Adaylığını açıklayan Özde...

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin Belediye Başkan Aday Adayı ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ