Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kim Bu Çatı Aday?

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da çarpıcı ve sürpriz bir açıklamada bulunarak, “Elbistan Belediye Başkanlığı için çatı aday çıkaracağız” dedi. Yapılan bu açıklamanın ardından Gözler CHP’ye ve henüz açıklanmayan çatı adaya çevrildi. Seçim çalışmaları için […]

Kim Bu Çatı Aday?

28 Ekim 2018 - 17:57A+A-

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da çarpıcı ve sürpriz bir açıklamada bulunarak, “Elbistan Belediye Başkanlığı için çatı aday çıkaracağız” dedi. Yapılan bu açıklamanın ardından Gözler CHP’ye ve henüz açıklanmayan çatı adaya çevrildi.
Seçim çalışmaları için geldiği memleketi Elbistan’da CHP Elbistan İlçe Başkanlığında, CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, CHP Kadın Kolları Başkanı Fidan Aytaç, yönetim kurulu ve partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Ali Öztunç, özellikle 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimler üzerine çarpıcı ve önemli açıklamalarda bulundu. CHP’nin yerel seçimlerde 6 Belediye Başkan Adayı üzerinde durulduğunu, 4 adayın CHP’den, 2 adayın ise CHP dışından ve toplumda mutlak kabul görecek isimlerden oluştuğuna dikkat çeken Öztunç, Elbistan Belediye Seçimlerinde tüm zamanların en güçlü ve şanslı adayını belirleyeceklerini kaydetti.
CHP’nin Atom Karınca yakıştırması yapılan Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, yerel seçimlere damga vuracak açıklamalarında, “Elbistan adayımız, çatı aday olacak. Müthiş bir adayla Elbistan’da belediye başkan adayını açıklayacağız” dedi.
CHP Elbistan İlçe Başkanlığında partililerle gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını yapan CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan, seçim startını verdiklerini, CHP olarak Elbistan’da yoğun çalışmalara başladıklarını dile getirdi.
Daha sonra söz alan CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül konuşmasında, yerel seçimlerde Elbistan ve Türkiye içi mutlaka başarıya dikkat çekti. Başkan Şengül konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“ÖZTUNÇ KAHRAMANMARAŞ’I VE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYOR”
“Elbistanlılar olarak haklı bir gururu yaşıyorsunuz. Kendi içinizden çıkardığınız evladınız, Kahramanmaraş’ı ve Türkiye’yi milletvekili olarak temsil ediyor. Kahramanmaraş’ta 7’si bir yana 1’isi bir yana. Artık her yerde bunu söylettirir olduk. Elbistan’dan başlayarak, tüm Türkiye’de bir hegemonyaya son vermemiz gerekiyor. Elbistan da bunun ilk ayağını oluşturuyor. Elbistan’da yereli kazanmak zorundayız. Elbistan’da yereli kazanmamız Kahramanmaraş’a ve partiye lokomotif olacak.”
Açıklamaları ve mutlak kazanacaklarına inandıkları çatı belediye başkan adayı sürprizi ile kamuoyunun dikkatini çeken CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’ta konuşmasında şunları söyledi:
“BİZ ÇALIŞTIKÇA BİRİLERİ ÇATLIYOR”
“Elimden geldiği kadar hangi hemşerimizin sorunu varsa ilgilenmeye çalışıyoruz. Bir etki yaratarak sorunları çözmeye çalışıyorum. İyi niyetli bir çaba sarf ediyorum. Parlamentoyu kullanmaya çalışıyorum. Biz çalıştıkça birileri çatlıyor. Ben seçimden önce başka bir milletvekili olacağımı söylemiştim. Farklı milletvekili olacağımı söylemiştim. Ben bildiğim yolda yürümeye devam edeceğiz.
“ELBİSTAN’DA BELEDİYEYİ ALACAĞIMIZA İNANIYORUM”
Bütün Kahramanmaraş’ta güzel bir karşılık buluyoruz. İnce eleyip sık dokuyarak ciddi çalışmalar yapıyoruz. İyi bir çalışma ile belediye başkan adaylarımızı belirleyeceğiz. Elbistan’da belediyeyi alacağımıza inanın. Ben inanıyorum. Elbistan’da belediyeyi alacağımız görüldüğü için benimle görüşen 6 aday adayı var. Bunların 4’ü bizim partilimiz. 2’si de başka partilerden. Seçim sürecinde kapı kapı çalışacağız ve belediyeyi alacağız. Projeler üreteceğiz ve 10 numara bir adayımızla çıkacağız. Müthiş bir adayla Elbistan’da belediye başkan adayını açıklayacağız. Bu ismi de sizlere soracağız. Sizleri bilgilendireceğiz.
“CHP’NİN ADAYI İTTİKAK ADAYI OLUR ÇATI ADAYI OLUR”
Yerel seçimlerde Elbistan’a tek bir aday var. Elbistan’a yakışan tek bir aday var. O da CHP’nin adayıdır. Hiçbir şekilde bir başka partinin ayağına takılmak yok. Başka partiye oy yok. Bir oy da olsa CHP için çalışacağız. Partimize oy vereceğiz ve Elbistan’ı kazanacağız. Buna inanın ve güvenin. Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı çatı aday olur. CHP’nin adayı, bütün Elbistan’ı kapsayacak ve bütün Elbistan’ın ittifak edeceği bir aday olacak. Bizim adayımız, bir ittifak adayı olur.”

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
KMBGC’DEN KERVANCIOĞLU’NA   ZİYARET KMBGC’DEN KERVANCIOĞLU’NA ZİYARET...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) tanıtıldı Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) tanıtıldı...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

Çantam Kolumda Alışveriş Yolunda Çantam Kolumda Alışveriş Yolunda

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...

KEÇE TASARIM ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ KEÇE TASARIM ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç’tan Elbistan Belediye Başkanlığı İçin Çatı Aday Sürprizi CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
İYİ PARTİ ELBİSTAN ADAYI BELLİ OLDU! İYİ PARTİ ELBİSTAN ADAYI ...

İYİ Parti Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi Belediye Başkan a...

Ali Köfte, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Oldu Ali Köfte, AK Parti Oniki...

Fırat Görgel’in belediye başkanlığı adaylığı için ayrı...

BİR ANNENİN MEKTUBU (Kızım Dilara’ya) BİR ANNENİN MEKTUBU (Kızı...

BİR ANNENİN MEKTUBU (Kızım Dilara’ya) Öğretmen olmak için gi...

Onikişubat Barbaros İlkokulunda Karne Töreni Onikişubat Barbaros İlkok...

2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin tamamlanması ...

Dulkadiroğlu 12 Şubat İlkokulunda Karne Töreni Dulkadiroğlu 12 Şubat İlk...

Kahramanmaraş’ta 2018-2019 eğitim öğretim yılının biri...

KMBGC’DEN KERVANCIOĞLU’NA   ZİYARET KMBGC’DEN KERVANCIOĞLU’NA...

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkan...

Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) tanıtıldı Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM)...

Kahramanmaraş Çocuk İzlem Merkezi Yapısı Ve İşleyiş Hakkında...

Çantam Kolumda Alışveriş Yolunda Çantam Kolumda Alışveriş ...

Çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek ve toplum bilinci kazan...

KEÇE TASARIM ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ KEÇE TASARIM ÜRÜNLERİ SER...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sürdürülen Ke...

İYİ PARTİ-KMAGC’Yİ ZİYARET ETTİ İYİ PARTİ-KMAGC’Yİ ZİYARE...

İyi Parti Kahramanmaraş il Başkanı Av. Ahmet Çabukel ve yöne...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ