Maraşta Haber
Maraşta Haber

Elbistan Spor Başkanı Kadir Küçük: “Hedef; Elbistan Spor’un Başarısıdır”

Gerçekleşen olağan kongre ile Elbistan Spor Başkanlığını görevini büyük fedakârlıklar içinde kabul eden Elbistan ve bölgesinde tanına, saygı duyulan iş adamları arasında yer alan Küçükler Ocakbaşı Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Kadir Küçük, oluşturdukları yeni yönetim kurulu kadrosu ile Elbistan Spor’u hak ettiği başarılı günlere taşıyacaklarını söyledi. […]

Elbistan Spor Başkanı Kadir Küçük: “Hedef; Elbistan Spor’un Başarısıdır”

04 Şubat 2015 - 14:47A+A-

Gerçekleşen olağan kongre ile Elbistan Spor Başkanlığını görevini büyük fedakârlıklar içinde kabul eden Elbistan ve bölgesinde tanına, saygı duyulan iş adamları arasında yer alan Küçükler Ocakbaşı Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Kadir Küçük, oluşturdukları yeni yönetim kurulu kadrosu ile Elbistan Spor’u hak ettiği başarılı günlere taşıyacaklarını söyledi.

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile Küçükler Ocakbaşı VİP Salonunda ilk basın toplantısını düzenleyerek Elbistan kamuoyuna ve Elbistan Spor camiasına önemli, olumlu ve müjdeli açıklamalarda bulunan Elbistan Spor Başkanı Kadir Küçük, çok zor bir dönemde fedakar yönetim kurulu üyeleri ile ellerini taşın altına sokarak, önemli ve gerekli bir Elbistan Sevdalılığı sergilediklerini belirterek, “Amacımız canımız, her şeyimiz Elbistan Spor’u eski başarılı günlere döndürmek ve hak edilen yeni başarılara ulaşmak için kollarımızı sıvadık. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz halkımızın, kurumlarımızın ve camiamızın desteğiyle arzu edilen başarıya ulaşacaktır” dedi.

Yeni oluşan Elbistan Spor Yönetim Kurulu listesinde yer alan Başkan Kadir Küçük, en zor görevi üstlenirken, Elbistan Spor tarihinde ilk kez bir kadın yönetici olarak yer alan Şule Boynueğri, bu cesareti ile büyük takdir topladı. Ayrıca Hasan Hüseyin Basut, Cuma Alagöz ve Volkan Olgun’n da yer aldığı yönetim kurulu ile gerçekleşen ilk basın toplantısında, ortaya koyulan güven, cesaret ve kararlılık Elbistan Spor için büyük bir kazanç olarak yansıdı.

Basın toplantısında; gerçekleşen kongre, göreve gelişleri, sebepleri, hedefleri ve Elbistan Sporun başarıları için değerlendirmelerde bulunan Elbistan Spor Başkanı Kadir Küçük Elbistan kamuoyuna ve Elbistan Spor Camiasına şunları söyledi:

“Elbistan ve Elbistan Spor sevdalısı olarak, memleketimizin en güzel değerlerinden ve sembollerinden olan futbol kulübümüz Elbistan Spor yönetimine gerçekleşen kongre ile talip olduk.

Bilindiği gibi 2. lig kapılarından dönen, başarılarıyla tüm Elbistan’ın yüz akı olan Elbistan Spor, istenmese de birçok maddi ve manevi olumsuzluklar sonucu Bölgesel Amatör Lige düşerek, mücadelesine burada devam etmektedir. Gelen yönetimler ve yapılan destekler her ne kadar iyi niyetli olsa da Elbistan Spor içinde bulunduğu çıkmaz ve açmazlardan bir türlü kurtulamadı.

Daha önce de ifade ettiğim gibi Elbistan ve Elbistan Spor sevdalısı olarak, yapılan kongrede ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım büyük bir fedakârlık içinde yönetime talip olduk ve kongre neticesinde göreve geldik.

Amacımız canımız, her şeyimiz Elbistan Spor’u eski başarılı günlere döndürmek ve hak edilen yeni başarılara ulaşmak için kollarımızı sıvadık. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz halkımızın, kurumlarımızın ve camiamızın desteğiyle arzu edilen başarıya ulaşacaktır. Elbistan Spor, Elbistan’ın Türkiye’de göz kamaştıran vitrini olacaktır. Fedakâr, uyumlu ve başarılı çalışmalar ile Elbistan Spor’u halkımız ve camiamız ile birlikte başarıların yaşanacağı günlere yelken açtık.

Bugüne kadar Elbistan Spor’a emek veren başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile katkılarını esirgemeyen kurum ve iş adamlarımıza, takımlarını hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. El ele, gönül gönüle ve omuz omuza çıktığımız yolda hedefimiz her zaman Elbistan Spor’un başarısı olacaktır. Bugünden itibaren yeni bir sayfa açtık. Güzel ve başarılı günlere ulaşmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız.

Elbistan Spor’u başarıya ulaştırmak ve mazideki güzel değerleri yeniden yaşamak adına çıktığımız bu yolda bu kongrenin hayırlı olmasını diliyorum. Her şey vazgeçilmez sevdamız Elbistan ve Elbistan Spor içindir. Elbistan kamuoyuna ve Elbistan Spor camiasına bu kongre ve yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum. Saygılarımızla.”

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Gerçekleşen olağan kongre ile Elbistan Spor Başkanlığını görevini büyük fedakârlıklar içinde kabul eden Elbistan ve bölgesinde tanına, ...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Gerçekleşen olağan kongre ile Elbistan Spor Başkanlığını görevini büyük fedakârlıklar içinde kabul eden Elbistan ve bölgesinde tanına, ...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Gerçekleşen olağan kongre ile Elbistan Spor Başkanlığını görevini büyük fedakârlıklar içinde kabul eden Elbistan ve bölgesinde tanına, ...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

Gerçekleşen olağan kongre ile Elbistan Spor Başkanlığını görevini büyük fedakârlıklar içinde kabul eden Elbistan ve bölgesinde tanına, ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
MARKA STORE yılsonu indirimleriyle sizleri bekliyor. MARKA STORE yılsonu indir...

Kahramanmaraş’ta En Kaliteli Ürünlerin, En Uygun Fiyat...

Başkan Mahçiçek’ten İnsanlığa Mesaj ! Başkan Mahçiçek’ten İnsan...

“Sevgi, Saygı ve Kardeşlik İçerisinde Yaşayalım” Onikişubat ...

Onikişubat Belediyesi Gençlere Kültürünü Hatırlattı Onikişubat Belediyesi Gen...

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi ve Onikişubat İlçe Milli...

ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi ÖTYB Planlama ve Değerlen...

KahramanmaraşSütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Öğrenci Toplulukl...

Kerem Fırtına İmza Günün’nde Sevenleri İle Buluşacak Kerem Fırtına İmza Günün’...

Sinema ve dizi oyuncusu Kerem Fırtına​,​ ikincikitabı ‘’En Y...

Stratejik plan hazırlama eğitimi sona erdi Stratejik plan hazırlama ...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen, İl Mi...

Kahramanmaraş’tan Akkurt’a Hayırlı Olsun Ziyareti Kahramanmaraş’tan A...

Kahramanmaraş’ta  başarılı bir şekilde 4 yılı aşkın İl...

Asena Birimi’nden Dünya Engelliler Günü Ziyareti Asena Birimi’nden D...

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı Asena Birimi, daha...

Amerikan süt tozu içirilen çocuklar Amerikan süt tozu içirile...

Yı1 1963-64…  Amerikan süt tozu, peyniri, margarini, vita ya...

Devir Sonrası Enerji Bir Sen’den  Basın Açıklaması! Devir Sonrası Enerji Bir ...

ENERJİ BİR SEN Kahramanmaraş  Şube Başkanlığından Devir sonr...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ