Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kim “HDPKK”ye oy ve medya desteği vermişse haindir

“HDPKK” ye kimler oy verdi? Kimler semirmesine yardım etti? HDPKK’nın son kanlı eylemleri karşısında susanlar, medya ve “cemaat” ayaklarıyla yardım edenler kimler?   Liberal iş çevreleri, İsrail yanlısı holdingler, marjinaller, sapık gruplar, Nazlıyev Ilıcakoviç gibi gazeteciler, ahlaksız sanatçılar ve film artistleri, Pensilvanya’ya bağlı sözde cemaatin bağlısı polisler, askerler, bürokratlar, hâkim ve savcılar, levantenler, azınlıklar ve […]

Kim “HDPKK”ye oy ve medya desteği vermişse haindir

16 Ağustos 2015 - 7:11A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

“HDPKK” ye kimler oy verdi? Kimler semirmesine yardım etti? HDPKK’nın son kanlı eylemleri karşısında susanlar, medya ve “cemaat” ayaklarıyla yardım edenler kimler?  

Liberal iş çevreleri, İsrail yanlısı holdingler, marjinaller, sapık gruplar, Nazlıyev Ilıcakoviç gibi gazeteciler, ahlaksız sanatçılar ve film artistleri, Pensilvanya’ya bağlı sözde cemaatin bağlısı polisler, askerler, bürokratlar, hâkim ve savcılar, levantenler, azınlıklar ve benzeri bilumum güruh HDPKK’ye oy vermiş ve oy verilmesi için propaganda yapmışlardır ki Türkiye’nin anarşiye sürüklenmesinde pay sahibidirler.

Kim “HDPKK” nın kanlı eylemlerine itiraz etmiyorsa ve oy vererek Türkiye’nin başına belâ olmasına sebep olmuşsa haindir.

Kim HDPKK’ye dili ve eliyle, köşe yazarlığı ve gazetesiyle, cemaatı ve televizyonuyla destek vermişse bölücülerin şerikidir.

 

HAİNLİĞİN MERKEZ ÜSSÜ: THE ZAMANPOST GAZETESİ VE NEWSAMANYOLUBERG TELEVİZYONU

 

Her gün şehit haberiyle gerilen millet, devletten daha güçlü hamleler bekliyorken, Pensilvanya’ya bağlı The zamanpost adlı gazete PKK’nın son kanlı eylemlerini, iktidarın yaptırdığı “derin oyunlar” olarak duyuruyor, yalan ve kurmaca haberlerle Türkiye’nin itibarsızlaştırılmasına alenen yardım ediyor.

Bir zamanlar suret-i haktan görünerek güya Müslümanların yararına bir mevkute olarak arzı endam bu hain mevkute fitne yayıcılığın merkez üssü oldu ve Türkiye düşmanlarıyla çalışmaya başladı. Dahası, düşmanların içimize soktuğu Truva atı görevini yerine getiriyorlar.

Hainlik ve ajanlıktır bu… Bu ülkeyi Batı’ya gambazlamaktır… Vatansızlık ve Türkiye düşmanlığıdır…  Te’dip ve ıslah edilmeli, cürümlerinde ısrar ederlerse sürülmelidir.

Şahsiyetsizliğin ve sinsiliğin en âdi numunesi olan bu güruhta vatan ve millet şuurunun yerini İsrail, ABD, İngiliz şeytan üçgenine yardakçılık eden Pensilvanya şuuru yer almış.

Bu güruhun Türkiye’ye aidiyeti yoktur.  Bunların akıbeti fenadır.  Nedamet göstermiyor, milletten af dilemiyorlar. Vatansız ve aidiyetsiz yok olup gideceklerdir.

Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen İsrail’in, ABD ve yandaşı devletlerin ağzıyla haberler yapan The zamanpost gazetesinin şeriki olan Newsamanyoluberg ve Cnnbugün televizyonu da Türkiye’nin iç ve dış düşmanlarının sözcülüğünü üstlendi ki, Allah, Türkiye’yi bunların çarpıtılmış ve hainâne yayınlarından korusun.

The zamanpost gazetesinde Mümtaz nam bir yazar var ki 12 Eylül öncesinin “Hilâlci” lerinden iken, Pensilvanya Kalesi’nde içtiği uyuşturucu şerbetlerden sonra aklını kaybetti ve asıl fikirlerini inkâr ederek şizofrenik yazılar yazmaya başladı. Düpedüz çarpıtılmış, teville dolu, Türkiye’nin bütünlüğüne ve selâmetine zarar veren bir gazeteci olup çıktı.

Şizofren Mümtaz’ın yazdığı The zamanpost gazetesinde, onun gibi bir zamanlar vatan-millet-devlet diyen Ahmed Turanov Alkanoviç namıyla bir kalemşör daha var ki ahiretini kaybettiği gibi bu dünyada da haysiyet ve şanını, asıl fikrini ve kalemini kaybetmiş, dahası ilk okuyucularının gözünde rezil ve rüsva olmuştur.

Kimliğini ve fikrini kaybetmiş olan bu meful şahıs da Meşrutiyet Dönemi’nin İtilafçıları gibi devlet ve milletin millî yararına olmayan Pensilvanya öğretileri doğrultusunda laklakan türü yazılarıyla hainlere hizmet etmekle meşguldür

Sözün özü; Türkiye’nin varlığına kasteden ve milyarlarca malî gücün kaybına sebep olan “HDPKK” nin semirmesini sağlayan herkes haindir ve hainliklerini bedelini ödemelidir.

 

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Depreminin Birinci Yıl Dönümü Depreminin Birinci Yıl Dönümü

6 Şubat 2023’te, Türkiye, tarihin en büyük depremini yaşadı. Gece saat 04,17’de yerin 8,6 kilometre derinliğinde Pazarcık merkezl...

Biber Sivri, Hıyar Badem Mersin’den; AFİYET OLSUN! Biber Sivri, Hıyar Badem Mersin’den; AFİ...

Talas’ta Atatürk Bulvarı üzerinde yürüyorum. Hareketli semttir. Orta gelirliler ve çevresi üniversitelerle dolu olduğu için öğrenciler ...

ÇAY MI? KAHVE Mi? ÇAY MI? KAHVE Mi?

Akşam yemeğinden tam yeni kalkmıştım ki, telefonuma bir mesaj geldi. Neredeyse midemden beynime çay gönder mesajıyla aynı anda gelen bu...

KAHRAMANMARAŞ YENİ FELAKETE YATIRILIYOR! KAHRAMANMARAŞ YENİ FELAKETE YATIRILIYOR!...

Kurbanlık koyun gibi, şehrin boynuna bir bıçak daha vurulacak! Göz görüyor, gönül katlanmıyor! Deprem öncesi, bilene-bilmeyene sorsanız...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Dulkadiroğlu HEM’in, Erasmus+ Projesinin Almanya Hareketliliği Dulkadiroğlu HEM’in, Eras...

Dulkadiroğlu Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan Erasm...

ENVER GÖKŞEN’İN OKUL MÜDÜRLERİYLE VEDA TOPLANTISI ENVER GÖKŞEN’İN OKU...

7 Mart 2024 Tarihi itibariyle emekli olacak Onikişubat İlçe ...

Kadınların Ürettiği Kıyafetler İhtiyaç Sahibi Öğrencilerle Buluştu Kadınların Ürettiği Kıyaf...

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür...

“Cumhuriyet’e Doğru” tiyatro oyununa Kahramanmaraşlılar davet edildi “Cumhuriyet’e...

Bora Severcan’ın yazdığı ve yönettiği, Do. Dr.İbrahim ...

316. Fasl-ı muhabbet Atışma dörtlükleri. 316. Fasl-ı muhabbet Atış...

1 Vatanım kutsaldır taşıysa altın Tarih kokan toprak, hazine...

Onikişubat ilçe milli eğitim müdürü Enver  Gökşen için veda yemeği Onikişubat ilçe milli eği...

Kahramanmaraş Onikişubat ilçe milli eğitim müdürü Enver  Gök...

Satrançta Aziz Sancar Anadolu Lisesine 2.lil ve 4. lük ödülü Satrançta Aziz Sancar Ana...

Onikişubat Aziz Sancar Anadolu Lisesi öğrencileri, Gençlik S...

Nuri Pakdil Ortaokulunda Şair –Yazar Kadriye KIRDÖK’le söyleşi gerçekleştirdi. . Nuri Pakdil Ortaokulunda ...

Kahramanmaraş Onikişubat Nuri Pakdil Ortaokulunda “İçimizden...

Necip Fazıl Koleji ev sahipliğinde Enver Gökşen’ le Özel Okul İdarecilerinin veda yemeği. Necip Fazıl Koleji ev sah...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökş...

Sevim Şirikçi MTAL’den Resim Sergisi Sevim Şirikçi MTAL’...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi Sevim Şirikçi Mesleki ve T...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ