Maraşta Haber
Maraşta Haber

Şelale Park’tan Büyükşehir’e Büyük Destek

Kahramanmaraş’ın en merkezi yerinde hizmet veren Şelale Park & Cafe’den Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneğine büyük destek. Kahramanmaraş Halkının rahat ve serin bir ortamda dinlenip günün stresini atabileceği adres olan Şelale Park Kafe Kahramanmaraş spor camiasına sahip çıkıyor. Kahramanmaraş sporunun canlılık gösterdiği son yıllarda Futbol, Judo gibi spor faaliyeti gösteren spor kulüplerine sponsor olan Şelale […]

Şelale Park’tan Büyükşehir’e Büyük Destek

10 Temmuz 2013 - 19:11A+A-

Kahramanmaraş’ın en merkezi yerinde hizmet veren Şelale Park & Cafe’den Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneğine büyük destek.

Kahramanmaraş Halkının rahat ve serin bir ortamda dinlenip günün stresini atabileceği adres olan Şelale Park Kafe Kahramanmaraş spor camiasına sahip çıkıyor.

Kahramanmaraş sporunun canlılık gösterdiği son yıllarda Futbol, Judo gibi spor faaliyeti gösteren spor kulüplerine sponsor olan Şelale Park Cafe Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraşspor Taraftarını da unutmayarak taraftarlara önemli konularda yardımcı oluyor.

Spor’u seven Sporcuya değer veren İşletme sahiplerinden Mehmet Önal beyefendi kişiliği ile de Kahramanmaraş Taraftarının ve spor camiasının gönlünde taht kuruyor.

Son olarak Kahramanmaraş’ta bir grup taraftarın birleşerek kurduğu Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği yönetimine girerek 2 takımada açıktan destek verdiğini gösteren Mehmet Önal Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği 2. Başkanlık görevini de üstleniyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarlar Derneğinin bütün faaliyetlerinde yer alan Mehmet Önal sporun içinden gelen beyefendi kişiliği ile Kahramanmaraş iş dünyasında da iz bırakan işletmeci olarak ta göze çarpıyor.

Geçtiğimiz Hafta sonu Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarlar Derneğinin üyeleri ile Kaynaşması ve Birlik Beraberliğin pekişmesi için Mersin iline gittiğinde de gidiş- geliş masraflarına ortak olmuştu.

3 Otobüs taraftarla birlikte Ramazan ayı öncesi Mersin’e giderek stres atan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneğinin Mersin ilin de sıkıntı çekmemesi için bütün taraftarların yiyecek içecek ihtiyacını karşılayarak Büyükşehir Spor Taraftarlar Derneğine büyük destek verdi.

Mersin iline giden Dernek üyeleri ise Şelale Park cafe’ye giderek Desteklerinden dolayı Teşekkür edip Hatıra fotoğrafı çektirdiler.

“BİRLİK BERABERLİĞİN OLDU HER YERDEYİZ”

Dernek üyelerinin ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Şelale Park işletmecisi ve Kahramanmaraş Büyükşehir taraftarları Derneği 2. Başkanı Mehmet Önal, “Bu ziyaretten dolayı tüm Dernek üyelerimize teşekkür ederim. Birlik ve Beraberlik içerisinde olan her şeyin içerisinde Şelale Park Cafe her zaman vardır ve var olacaktır. Birlikten kuvvet Doğar ve bu Kuvveti Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği sağlamıştır ve sağlamaya da sizlerle devam edecektir.

Derneğimizin Pazar günü yaptığı Mersin gezisi ise Siz taraftarlarımızın birlik beraberlik içerisinde kaynaşması için düzenlenmiş bir gezidir. Bu organizasyon Ramazan ayı öncesi düzenlenmeyi planladık ki siz değerli üyelerimizin ramazan öncesi 1 günlükte olsa stres atmanıza yardımcı olmak amacı ile böyle bir girişime girdik. 1 günlük Mersin Susanoğlu Deniz sefası Üyelerin kaynaşması birbirleri ile tanışmasına vesile oldu. Mersin ilinde birlik beraberlik içerisinde hareket edilmesi beni ve dernek yönetimimi memnun etti. Sağ salim bir şekilde hareket edildiği için Dernek üyelerime şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin ayalarınıza sağlık” ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi 2012 yılı Kasım ayı içerisinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana spor kamuoyuna hareketlilik kazandıran Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği yönetim kurulunun her toplantısında takım ile taraftarın bir çatı altında birlik beraberlik içerisinde olması için bir takım çalışmalar yapılacağı ön vurgulanırken bu serzenişlerin lafta kalmaması için birlik beraberlik içerisinde hareket ederek tek vücut halinde Kahramanmaraş’taki Spor faaliyetlerini desteklemek üzere hep birlikte isim, cisim ayrımı yapmadan hareket ediyor.

Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Belediyespor’a tam destek vererek stadyumda yer alan Kahramanmaraş Büyükşehir spor Taraftarları Derneği Başkanlığını Dursun Özçelik, Başkan Yardımcılığını Mehmet Önal, Genel Sekreter Soner Deşir, Muhasip İlker Yiyen, Profesyonel Takım (Kahramanmaraşspor- Kahramanmaraş Belediyespor) Organizasyonlarından sorumlu Ömer Gürlek, Mahmut İmer, İletişim, Diyalog kurma, Yazışma işlemlerine Emrullah Cezmi Gonca görev yapıyor.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SPORUN TÜM DALINDA KARA LİSE DAMGASI… SPORUN TÜM DALINDA KARA LİSE DAMGASI…...

Kahramanmaraş’ın en merkezi yerinde hizmet veren Şelale Park & Cafe’den Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Dern...

Milli Haltercimiz Melike Günal’dan Üç Bronz Madalya Milli Haltercimiz Melike Günal’dan Üç Br...

Kahramanmaraş’ın en merkezi yerinde hizmet veren Şelale Park & Cafe’den Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Dern...

Voleybolda İl Birincileri Belli Oldu Voleybolda İl Birincileri Belli Oldu

Kahramanmaraş’ın en merkezi yerinde hizmet veren Şelale Park & Cafe’den Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Dern...

Yüzmede Sporcularımızdan Gümüş Ve Bronz Madalya Yüzmede Sporcularımızdan Gümüş Ve Bronz ...

Kahramanmaraş’ın en merkezi yerinde hizmet veren Şelale Park & Cafe’den Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Dern...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Prof. Dr. Sami Özgül: Ber...

İstiklal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sami özgül:”Ra...

Başkan Güngör’den Berat Kandili Mesajı Başkan Güngör’den Berat K...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ...

Aranan Cinayet Zanlısı Cezaevinde Aranan Cinayet Zanlısı Ce...

Elbistan’da yaklaşık 13 yıl önce işlenen cinayetle ilgili ol...

Büyük Yangında Zarar 3 Milyon Büyük Yangında Zarar 3 Mi...

 Elbistan, Afşin ve bölgesinde 25 yılı aşkın bir süredir hiz...

Kadınlar, Piazza’da “Sevgi dolu” yastıklar diktiler Kadınlar, Piazza’da “Sevg...

Kahramanmaraş/ Kahramanmaraşlı kadınlar, Piazza Alışveriş ve...

Bahaettin Karakoç’un Şiirlerini Güzel Okuma Yarışması Sonuçlandı Bahaettin Karakoç’u...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğünce Lise ve dengi oku...

Öğretmen Yetiştirmede KSÜ-MEM İşbirliği Öğretmen Yetiştirmede KSÜ...

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Eğitim Fakültesi...

AKEDAŞ İlkokulunda Veliler Sınavda Yarıştı AKEDAŞ İlkokulunda Velile...

Kahramanmaraş Onikişubat AKEDAŞ İlkokulu tarafından velilere...

Dulkadiroğlu’nda Belediye Başkan Yardımcıları Belirlendi Dulkadiroğlu’nda Belediye...

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Ali Arif ...

Kahramanmaraş Öğretmen Okulu mezunları tarih yazdı Kahramanmaraş Öğretmen Ok...

1960-70’li yıllarda lise muadili üç yıllık “Maraş Kız ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ