Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ünal:“2024’e Kadar Şehrimizi Uçuracağız”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, memleketi Elbistan’da partililerle buluştu. Elbistan’ın geleceği için bir rüya takım oluşturduklarını ifade eden Ünal, “2024’e kadar şehrimizi uçuracağız” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Elbistan’ın geleceği için bir rüya takım oluşturduklarını belirterek, “Biz Ankara’da, Hayrettin bey büyükşehirde, Mehmet Bey Elbistan’da inşallah hep beraber […]

Ünal:“2024’e Kadar Şehrimizi Uçuracağız”

22 Şubat 2019 - 21:39A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, memleketi Elbistan’da partililerle buluştu. Elbistan’ın geleceği için bir rüya takım oluşturduklarını ifade eden Ünal, “2024’e kadar şehrimizi uçuracağız” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Elbistan’ın geleceği için bir rüya takım oluşturduklarını belirterek, “Biz Ankara’da, Hayrettin bey büyükşehirde, Mehmet Bey Elbistan’da inşallah hep beraber 2024’e kadar şehrimizi uçuracağız” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, seçim çalışmaları kapsamında partisinin Elbistan İlçe Teşkilatı’nda bir toplantı düzenledi. Ünal, ziyaretinde Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur, belediye meclis üyesi adayları ve partililer tarafından karşılandı.

Teşkilat toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur’dan sonra söz alan ilk isim Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz konuşmasında şunları söyledi:

“ELBİSTAN’DAKİ DEĞİŞİMİ HERKES GÖRECEK”

“Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal’ın beyin şehrimize kazandırdığı önemli yatırımlar var. Fakat eksik olan bir şey var o da yerel yönetimler. Elbistan Belediyesi son dört buçuk yılda istediğimiz gibi hizmet üretemedi ve Elbistan’ımızı olması gereken yere maalesef taşıyamadık. Göreve geldiğimizde Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör Bey ile ve Mahir Ünal ile el ele vererek Elbistan’ımızı şuan ki bulunduğu yerden kat kat yukarılara taşıyacağız. En kısa sürede Elbistan’daki değişimi herkes görecek. Hükümetimiz, Büyükşehir ve biz hep birlikte kenetlenerek 1 Nisan sabahı bir besmele çekeceğiz ve aziz Elbistanlı hemşerilerimize layık olduğu hizmeti en kısa sürede getireceğiz. Bunları yapmak için elimizde her türlü imkân var, bunları sadece iyi yönetmemiz gerekiyor.”

Daha sonra partililere hitap eden Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“EL ELE VEREREK TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

“Hükümet, Büyükşehir Belediyesi ve Elbistan Belediyesi el ele vererek tüm sorunları hızlı bir şekilde çözeceğiz ve Elbistan’a gereken tüm hizmeti yapacağız. Açıklayacağımız projelerimiz ile Elbistan için ne kadar ciddi hizmetler yapacağımızı da kısa süre sonra göreceksiniz. Cumhur İttifakı olarak Elbistan’dan, Kahramanmaraş’tan alacağımız yüksek oyla da Cumhurbaşkanımıza gittiğimiz de şehrimiz için alamayacağımız hizmet olmadığına inanıyorum.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da, gerçekleşen hizmetleri ve yatırımları ele alarak partililere şöyle seslendi:

“BU MÜCADELE RECEP TAYYİP ERDOĞAN MÜCADELESİDİR”

“Yedi yıldan beri bir mücadele veriyorum. Bu mücadele, Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelesidir. Çünkü bizler, Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları ancak onunla beraber ve onun istikametine dönük kutlu yürüyüşümüzle bir anlam ifade ederiz. Kendi nefsimize, hevamıza, hevesimize, arzumuza çıkarlarımıza meyletmeye başladığımızda bizim bir kıymeti harbiyemiz yoktur.

“NEFSİMİ YÜKSELTMEKTEN ALLAH’A SIĞINIRIM” 

Mahir Ünal’ı çıkarın AK Parti’nin kenarına koyun hiçbir anlam ifade etmez. Bizi bu millet seviyorsa Tayyip Erdoğan’la yol arkadaşlığımızdan ve Tayyip Erdoğan’la bu millete hizmetimizden dolayı seviyor. Nefsimi yüceltmekten Allah’a sığınırım.

“HEP BERABER 2024’E KADAR ŞEHRİMİZİ UÇURACAĞIZ”

Yedi sene önce geldiğimizde Elbistan ayrı bir diyar, Maraş ayrı bir diyardı. Şimdi geldiğimiz noktada hamdolsun tüm ilçelerimizde aynı hizmetin eşit şekilde dağıtıldığı bir yönetim var. Biz bir rüya takım kurduk, Hayrettin Bey, Türkiye’de belediyeciliğin duayeni. Kendisi Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politika Belirleme Kurulu üyesi. Türkiye’de tek belediye başkanı olacak. Bu ne demek? Ayda bir defa Cumhurbaşkanımızla toplantıya katılacak. Dolayısıyla meseleleri Cumhurbaşkanımıza doğrudan iletebilen ve bizimle beraberce koşabilen bir arkadaşımız olacak. Mehmet Gürbüz kardeşim ise, İller Bankasında genel müdür yardımcısıyken bütün belediyelere giden projeleri onaylayan ve bütçesini belirleyen kişiydi. Ben belediye başkanlarından proje istedim. Proje getirin para verelim, ödenek verelim dedim. Ama maalesef bazı arkadaşlarımız getirmediler, sunmadılar. Gaziantep AB fonlarından 40 milyon AVRO kullandı. Biz, iki kanatlı olup uçalım dedik. Hükümet hizmetlerinde Elbistan’ımızın aldığı hizmeti inanın birçok il almadı. Ama o kanadın yanında belediye kanadı olmayınca şehir uçmuyor. Şehri tek kanatla uçurmaya çalıştık. Hükümetle yerel yönetim bir araya gelip işbirliği yapmadığı zaman şehir ayağa kalkmıyor. Biz Ankara’da, Hayrettin bey büyükşehirde, Mehmet Bey Elbistan’da inşallah hep beraber 2024’e kadar şehrimizi uçuracağız.”

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Bu Sevgi Karşılıksız Kalmayacak” “Bu Sevgi Karşılıksız Kalmayacak”...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, memleketi Elbistan’da partililerle buluştu. Elbistan’ın gele...

Ali Kınık ve Mümin Sarıkaya Elbistan’ı Salladı Ali Kınık ve Mümin Sarıkaya Elbistan’ı S...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, memleketi Elbistan’da partililerle buluştu. Elbistan’ın gele...

Sevilen Başkan Dualarla Defnedildi Sevilen Başkan Dualarla Defnedildi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, memleketi Elbistan’da partililerle buluştu. Elbistan’ın gele...

Afşin İlçesinde 10 Bekçi Görevine Başladı Afşin İlçesinde 10 Bekçi Görevine Başlad...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, memleketi Elbistan’da partililerle buluştu. Elbistan’ın gele...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
BİZİM DÂVÂMIZ-HANİFİ KARA BİZİM DÂVÂMIZ-HANİFİ KARA...

Ertuğrul Bey oğluna şu sözleri söylemiş “Bizim dâvâmız...

“Bu Sevgi Karşılıksız Kalmayacak” “Bu Sevgi Karşılıksız Kal...

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abd...

Ali Kınık ve Mümin Sarıkaya Elbistan’ı Salladı Ali Kınık ve Mümin Sarıka...

Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehm...

Kardeş Okullar Nevruzu Birlikte Kutladı Kardeş Okullar Nevruzu Bi...

Kardeş olan iki okul Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesin...

TBB’den Elbistan Belediyesine Sağlık Hibesi TBB’den Elbistan Belediye...

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), Elbistan Belediyesi’ne va...

Ne ilk ne de son serzenişimdir! Ne ilk ne de son serzeniş...

Bin bir zulüm ve haksızlıkla kalplerini tarumar ettiğiniz, h...

Senem Ayşe Anaokulundan “Çanakkale” Sergisi Senem Ayşe Anaokulundan &...

Kahramanmaraş – Onikişubat İlçesi Senem Ayşe Ana Okulu...

Ülkü Ocakları Başkanı Kayış’ın, Nevruz Bayramı Mesajı Ülkü Ocakları Başkanı Kay...

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Kayış, 21 Mart N...

Sermet Yıldız,Siirt’te ziyaret etmedik yer bırakmadı Sermet Yıldız,Siirt’te zi...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Siirt’te...

Menekşe Anaokulundan Hatim-i Şerif Programı Menekşe Anaokulundan Hati...

Kahramanmaraş Onikişubat Menekşe Anaokulu 18 Mart Çanakkale ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ