Maraşta Haber
Maraşta Haber

Büyükşehir’de Sosyal Denge Sözleşmesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi tarafından Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda yapılan Sosyal Denge Sözleşme İmza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Genel Sekretervekili Av. Kadri Erol, Memur-Sen İl Başkanı Adnan Alagöz, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati Kahveci ile memurlar katıldı. İmza töreninde kısa bir konuşma yapan […]

Büyükşehir’de Sosyal Denge Sözleşmesi

24 Haziran 2014 - 18:42A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi tarafından Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda yapılan Sosyal Denge Sözleşme İmza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Genel Sekretervekili Av. Kadri Erol, Memur-Sen İl Başkanı Adnan Alagöz, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati Kahveci ile memurlar katıldı.

İmza töreninde kısa bir konuşma yapan Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati Kahveci, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a memurlara gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Daha sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yıllardır büyükşehir özlemi çeken Kahramanmaraş’ın bu özlemenin giderildiğine işaret ederek: Bugün şehrimiz büyükşehir olmuştur. Büyükşehir Belediyesi olarak kadrolarımızı kurduk. Dışarıdan gelen arkadaşlarımız belediyecilik alanında kendilerini ispatlamış ve deneyimli arkadaşlarımız.

Biz imkanlarımız dahilinde sizlere en iyi ve en yüksek miktarı vermeye çalıştık. Sizlerin de şehrimizin ilerlemesi ve daha güzel yerlere gelmesi adına canla başla çalışacağınıza inanıyorum. Sizlerden istirhamımız mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışmanız ve hizmet üretmenizdir. Şehrimizin geleceği için gayretli çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Her geçen gün ülkemiz büyüyor bu büyümeye paralel olarak ta ilimiz büyüyor. Bir milyon 75 bin insan bizden hizmet bekliyor. Gecemizi gündüzümüze katarak durmadan yılmadan yorulmadan hizmet edeceğiz. Bu konuda sizlerin hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağına inanıyorum.

Bugün burada Memur-Sen’e bağlı Bem-Bir-Sen ile anlaşma imzalayacağız. Memur-Sen duruşu olan bir sendikadır. Ülkemizin ve sizlerin haklarını en iyi şekilde sunan bir sendikadır.” diye konuştu.

İmza törenine ilişkin bilgiler veren Genel Sekretervekili Av. Kadir Erol ise kanunlar çerçevesince en üst sınırları kullandıklarına dikkat çekerek: “Memur arkadaşlara yapılacak Sosyal Denge Sözleşmesi üç kategoride ele alındı. Birinci kategoride 600 TL ikinci 550 TL ve üçüncü 500 TL olarak belirlendi. Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramı için de ayırım yapmadan 614 TL üzerinden ödemeler yapılacaktır” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati kahveci karşılıklı olarak imzaları attılar.

Daha sonra söz alan Memur-Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Adnan Alagöz: “Seçimler öncesinde Sayın Başkanımız bizi ziyaret ettiğinde memurların haklarını da en iyi şekilde savunacaklarını ve imkanlar dahilinde en iyisini vereceklerini söylemişlerdi. Bugün bu sözünü yerine getirmiş durumda. Sayın başkanımızın bizi ziyaretinde anlattığı projeleri vardı. Şimdi sıra sizde. Başkanımız bize verdiği sözü tuttu ve sizler de başkanımızın projelerini gerçekleştirmesi konusunda elinizden gelen gayreti göstermeniz gerekmektedir. Ben sizler adına Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ve imza töreninin ardından Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati Kahveci, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.

flash copy STC_1718 copy STC_1743 copy STC_1764 copy STC_1825 copy STC_1842 copy

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Başarılı Eğitim Yöneticisi Ertan Göl, DOĞA Koleji Eğitim Kurumlarının Başında Başarılı Eğitim Yöneticis...

Kahramanmaraş Eğitim camiasının çok yakından tanıdığı, Türk ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kahramanmaraş’a gelişi ertelendi Cumhurbaşkanı ErdoğanR...

Toplu açılış törenlerine katılmak üzere 31 Temmuz Cumartesi ...

Hayırlı Olsun, Alaattin Karakuş Hayırlı Olsun, Alaattin K...

Kahramanmaraş’ta eğitime hizmetleriyle bilinen, sevile...

YANAN BENİM YANAN BENİM

Terör, mafya iş başında Orman yanar ben yanarım, Ben yanarım...

GELENEK BOZULMADI GELENEK BOZULMADI

Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), sonunda Kahramanmaraş Pr...

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi. İlçe Millî Eğitim Müdürle...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz Başkanlığı...

İki Büyük Organizasyon İki Büyük Organizasyon

Birincisi; 11 Haziran 2021 tarihinde İtalya- Türkiye Futbol ...

BAYRAM  SABAHI  BAYRAM  SABAHI 

Mutluluk güneşi doğmaya başlar.  Dostlar bir arada bayram sa...

BAYRAM SABÂHI BAYRAM SABÂHI

Çocuk, genç, ihtiyar erkenden kalkar Camilere koşar, bayram ...

Mavitek Bilgisayar-Mustafa Akbaştan Bayram Mesajı Mavitek Bilgisayar-Mustaf...

Kahramanmaraş’ta Bilgisayar teknolojisinde önde gelen isimle...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ