Maraşta Haber
Maraşta Haber

İyi Parti Kahramanmaraş’ta 3 Mayıs Bayramlaşması

İyi Parti Kahramanmaraş il başkanlığında da ilçe başkanları ve Onikişubat ilçe başkanlarının ortak bayramlaşma programı çerçevesinde 350 kişilik katılım sağlandı. Büyük coşku ve sevinç içerisinde başlayan program çerçevesinde il başkanı Ahmet ÇABUKEL, konuşmalarında ’katılım sağlayanların bayramını kutlayarak, bugüne kadar yaşanan süreçten bahsederek, bugüne nasıl geldiklerinden , bugün halktan uzak değil halkın olan Parti olmaktan ve […]

İyi Parti Kahramanmaraş’ta 3 Mayıs Bayramlaşması

04 Mayıs 2022 - 18:10A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

İyi Parti Kahramanmaraş il başkanlığında da ilçe başkanları ve Onikişubat ilçe başkanlarının ortak bayramlaşma programı çerçevesinde 350 kişilik katılım sağlandı.

Büyük coşku ve sevinç içerisinde başlayan program çerçevesinde il başkanı Ahmet ÇABUKEL, konuşmalarında ’katılım sağlayanların bayramını kutlayarak, bugüne kadar yaşanan süreçten bahsederek, bugüne nasıl geldiklerinden , bugün halktan uzak değil halkın olan Parti olmaktan ve İYİ  partinin mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğunu sayın genel başkan Meral AKŞENER’ in de halkın içinde halkla beraber olduğunu’ söyledi.

 

Konuşmalarında Ramazan’dan sonra bayramlaşmanın önemini vurgulayan ÇABUKEL ‘Şimdi size bir görev veriyorum bugünden tezi yok bu Bayramı vesile kılarak kırgınlarla  barışacağız, düşmanlarla barışacağız, küslerle  barışacağız. Onların gönüllerini alacağız’ dedi . Gerekirse özür dileyeceğiz ki bugünkü ayrıştırıcı siyasetin yapmaya çalıştığı durumu, ötekileştirmeyi,uzaklaştırmayı,bölmeyi ve parçalamayı ortadan kaldıralım. Bizler  bütünleştirici birleştirici olacağız, adalet için çalışacağız , insanlık için çalışacağız,çocuklarımız ve geleceğimiz için çalışacağız,Türkiye’mizi hep beraber daha güzel günlere daha adil günlere hep beraber çıkaracağız.

 

 

Hepimizin  de gördüğü gibi İYİ partimiz gün gün güçleniyor,büyüyor büyümeye devam ediyor,devam edecek ve çok az bir zaman sonra dertlerimizi sıkıntılarımızı unutup güzel günlerde hep beraber çalışacağız, hep beraber başaracağız,hep beraber başaracağız’ şeklinde konuştu.

Onikişubat ilçe başkanı Murat Doğan Kılınç ve Dulkadiroğlu ilçe başkanı Fatih Öztürk konuşmalarının ardından partilileriyle bayramlaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Parti programına bir sonraki bayramlaşma noktası olan Dulkadiroğlu ilçe başkanlığında ki bayramlaşma programıyla devam etti.  Burada yine konuşma yapan onikişubat ilçe başkanı, Dulkadiroğlu ilçe başkanı ,ilk kurucu başkanı  Faruk ATLI, Mustafa  BASTIRMACI ve il kadın politikaları başkanı Ayla ÇİFTÇİ’nin  konuşmalarının ardından il başkanı Ahmet ÇABUKEL duygu ve temennilerini, Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’nda ki partililer ile paylaştı.

Buradaki bayramlaşmanın ardından bir sonraki noktada Türkoğlu ilçe başkanlığında gerçekleştirildi yine burada Onikişubat İlçe Başkanı KILIÇ, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı  ÖZTÜRK ve Türkoğlu ilçe başkanımı Hasan KIZILDAĞ bayramlaşma  konuşmalarını gerçekleştirdiler.  İl  Başkanı Ahmet ÇABUKEL burada konuşma yaparak Türkoğlu teşkilatına seslendi, bayramlaşma programında hazır bulunan Mustafa BASTIRMACI aynı şekilde teşkilat mensuplarına seslenerek duygu düşüncelerini paylaştı.

Sevinç ve coşkuyla Geçen programın ardından Pazarcık ilçe başkanlığına geçilerek burada Onikişubat ,Dulkadiroğlu  ve Pazarcık ilçe başkanı sayın Ali KAYKI, Ramazan bayramımız ile ilgili konuşmalarını gerçekleştirirler. İlçe halkının da katılımları ile İl Başkanı  teşkilatlatta bulunanlara seslenerek duygu ve temennilerinde bulundular.

İl başkanı ÇABUKEL ,Pazarcık ilçesinde hazır bulunan Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanı  Murat Aras’a seslenerek yakın zamanda geniş katılım sağlayarak partiye katılacakları için  teşekkürlerini sunarak konuşmalarını yapmaları için söz verdi.  Aras , konuşmalarına duygu ve temenniler ile başlayarak birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak ‘iyi partimizin gün gün güçlendirilen bahsederek bu coşku ve sevinci görmemek mümkün değil’  şeklinde konuştu.

İlçede ki programa partiye yeni katılım sağlayan üyelere rozet takma programı ile devam edildi, hatıra fotoğrafının ardından Çağlayancerit ilçe başkanlığına geçilerek ilçe başkanı Mustafa TUNÇ’un dilek ve temenniler ile program başladı , Onikişubat ilçe başkanı ve Dulkadiroğlu ilçe başkanının konuşmalarının ardından il başkanıyın Ahmet ÇABUKEL ilçe teşkilatımızdaki üyelerimizin bayramlarını kutladı , coşkulu ve mutlu bir bayramlaşma töreninin ardından günün anlam ve önemi ile ilgili hatıra fotoğrafı çektirerek program son buldu.

 

                                                                                                                                                 

 

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dulkadiroğlu Gençlik Kollarından Adan Gençlik Şölenine Çıkarma Dulkadiroğlu Gençlik Kollarından Adan Ge...

AK Parti Genel Merkezi’nin Adana’da düzenlediği Gençlik Şölenine Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Gençlik Kolları Teşkilatı, yoğun ilgi göste...

İYİ Parti de kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı İYİ Parti de kadınlarla kaynaşma,tanışma...

İyi Parti Kahramanmaraş İl Basın Ve Medya   Başkanlığı tarafından yazılı bir basın açıklaması yapılarak, İyi Parti Kahramanmaraş Kadın ...

İYi Parti Tarafından Anneler Günü Ziyareti Yapıldı İYi Parti Tarafından Anneler Günü Ziyare...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından  Anneler Günü etkinliği kapsamında 7 Mayıs 2022 Pazar günü başta şehit anneleri olmak ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraşlı genç güreşçi olimpiyat şampiyonu oldu Kahramanmaraşlı genç güre...

Okullar Arası Dünya Güreş Şampiyonası’nda Fransa, (ISF...

Şirinler Anaokulu  “Geri Dönüşüm” Sergisin Açtı Şirinler Anaokulu  “Geri ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesinde Okul öncesi okullarından ...

Nezihe Öksüz MTAL’de Kariyer Günü-Etik Haftası Nezihe Öksüz MTAL’d...

Kahramanmaraş Onikişubat Nezihe Öksüz Mesleki ve Teknik Anad...

Ömer Faruk Arıkan Orta Okulu 1.Bahar Şenliği Ve Kermes Yaptı Ömer Faruk Arıkan Orta Ok...

Kahramanmaraş Onikişubat Ömer Faruk Arıkan Orta Okulu Müdürl...

Süreyya Güneş Anaokulunda Hayvan Sevgisi Etkinliği Süreyya Güneş Anaokulunda...

Kahramanmaraş Onikişubat Süreyya Güneş Anaokulunda minik öğr...

Mükrime Hatun MTAL’nin YILDIZ kızları Mükrime Hatun MTAL’...

Kahramanmaraş’ta 2021-2022 Egitim Öğretim Yılı Genç Kı...

AKEDAŞ İlkokulunda Kermes ve Çocuk Oyunları Şenliği Yapıldı AKEDAŞ İlkokulunda Kermes...

Onikişubat İlçesi AKEDAŞ İlkokulu’nda yıl sonu etkinlikleri ...

19 Mayıs Konulu Fasl-ı Muhabbet Şiir Seçkisi 19 Mayıs Konulu Fasl-ı Mu...

( EV SAHİBİ ŞAİR HATİCE SATGUN) Osmanlı subayı bütün zabitan...

Şehit Tebernuş Özler Ortaokulunun Bahar Şenliği ve Kermesi Şehit Tebernuş Özler Orta...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehit Tebernuş Özler Ortaokul müdür...

Mehmet Akif  İnan  İHO’ Erasmus+ K229 proje ortaklarına Kahramanmaraş’ı tanıtıyor Mehmet Akif İnan İHO...

Kahramanmaraş Onikişubat Mehmet Akif İnan İmam Hatip ortaoku...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ