Maraşta Haber
Maraşta Haber

İYİ Parti de kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı

İyi Parti Kahramanmaraş İl Basın Ve Medya   Başkanlığı tarafından yazılı bir basın açıklaması yapılarak, İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikalar Başkanlığımızın  kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı ile ilgili açıklama yapıldı.   SESSİZ KADINLAR ARTIK  ‘SUSMAYACAK’   İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikalar Başkanlığımızın  kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı 14/05/2022 tarihinde İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı binasında 300 kişiyi aşan […]

İYİ Parti de kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı

15 Mayıs 2022 - 5:50A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

İyi Parti Kahramanmaraş İl Basın Ve Medya   Başkanlığı tarafından yazılı bir basın açıklaması yapılarak, İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikalar Başkanlığımızın  kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı ile ilgili açıklama yapıldı.

 

SESSİZ KADINLAR ARTIK  ‘SUSMAYACAK’

 

İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikalar Başkanlığımızın  kadınlarla kaynaşma,tanışma çay toplantısı 14/05/2022 tarihinde İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı binasında 300 kişiyi aşan kadın güçleri ile gerçekleşti. Katılıma il yönetimiyle beraber ilçe teşkilatlarında görev alan kadın üyelerimiz ve partiye gönül veren,üye olmak isteyen genci,yaşlısı her yaştan  kadın  katılım sağladı.

 

 

            Organizasyonu gerçekleştiren Kadın Politikaları başkanımız Sayın Ayla ÇİFTÇİ ve güçlü,dinamik yenilikçi ekibi toplantı sırasında misafirlerle yakından ilgilenerek kadınların gücünün görülmesinde çok büyük bir adım attılar. Bu gücü hiçbir zaman yalnız bırakmayan  İl Başkanımız sayın  Av.Ahmet Çabukel ‘de organizasyonun başından sonuna kadar kadınlarımızın yanında ,omuz omuza desteğini hiçbir zaman esirgemedi.

 

            Toplantı konuşmasında sayın Ahmet Çabukel ‘kadınlarımızın olmadığı yerde büyümenin hayal olduğunu, bu amaçla  organizasyonu sağlayan Kadın Politikalar başkanı Ayla ÇİFTÇİ’ye teşekkürlerini sunarak konuşmasına;bugüne kadar ben ve arkadaşlarım bir grup erkek çalışma arkadaşlarımızla yol almaya çalıştık,fakat bu yürüyüşümüzde her zaman iki  eksik vardı ve bu eksiğimizin biri gençler diğeri kadınlar! Erkeklerin her zaman yolda yürüdüğü bu yolda ,asıl olması gereken gücün kadınlarımızın olduğunu bilin. Erkekler her eve giremez ancak sizler, istediğiniz zaman her kapıyı çalıp ,istediğiniz eve girebilirsiniz. Güç sizlersiniz,siz kadınlar çalışmazsanız,biz erkeler başaramayız ‘dedi. Konuşmasına ‘bugünkü kalabalığı görünce  her şeyin İYİ’ olacağına daha da inandım. Liderimiz sayın  Meral AKŞENER,bir kadın olarak elini taşın altına koyduysa eğer , burada bulunan sizlerde bu gücü bulmuşsunuz ve hep birlikte “BAŞARACAĞIZ,BAŞARACAĞIZ,BAŞARACAĞIZ” vurgusunda bulundu.

 

            Daha sonra konuşmaya  kadın politikaları başkanımız sayın Ayla Çiftçi ile devam edildi. Konuşmasında ‘kadınlarımızla  hep birlikte el ele burada bugün,tek yürek olmak bizim için çok anlamlıydı. Bu kalabalığı görmek, artık susmamamız gerektiğini, bizim de fikirlerimiz,düşüncelerimiz  olduğunu, herkesin görüp bilmesi için bir başlangıç. Kadının gücü her şeyi değiştirir ve değiştireceğiz,’dedi.

 

            Konuşmalarına, ‘Hep birlikte zor,ama önemli ve güzel projelere imza atacağız,hep beraber canla başla çalışacağız’. Yapılan çalışmalarda her ne olursa olsun tek başına gidilmemesi gerektiğini,ekip olarak aynı kulvarda çok daha fazla  başarılar elde edeceğini vurgulayan Çiftçi, bundan sonra da durmaksızın tüm İYİ’ lerin beraber olmasını vurgulayarak  kadın gücünün İYİ PARTİ  çatısı altında birleşmesini istedi.

 

            Program, partimize yeni katılan üyelerin rozetleri takılarak son buldu.

 

            Amacımız kadınların kendi güçlerinin farkına varıp ,bu gücü kullanmalarını sağlamak. Çay içmek bahane,aynı ortamda hep beraber bir değişimin parçası olabilmekti aslında. Katkılarından dolayı tüm Kahramanmaraş İyi Parti Yönetimlerine teşekkür ediyoruz.

 

  Saygılarımla,

 İrem Kazancı ÇINAR

Kahramanmaraş İyi Parti                    

İl Basın Ve Medya   Başkanlığı

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İYİ Part’den Germenica  Antik Kenti Konulu Basın Açıklaması İYİ Part’den Germenica Antik Kent...

 İyi Parti  Kahramanmaraş İk Başkanı  Av.Ahmet ÇABUKEL, Germenica Antik Kenti    ve Kamusallaştırma ile ilgili bir basın açıklaması yap...

İyiliğin Temeli Güçlü Kadınlarla Atıldı İyiliğin Temeli Güçlü Kadınlarla Atıldı...

İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikaları Başkanlığı tarafınca ‘’İYİLER İÇİN KAHVALTI’’ programı düzenlendi. Kahramanmaraş ve tüm Türk...

Dulkadiroğlu Gençlik Kollarından Adan Gençlik Şölenine Çıkarma Dulkadiroğlu Gençlik Kollarından Adan Ge...

AK Parti Genel Merkezi’nin Adana’da düzenlediği Gençlik Şölenine Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Gençlik Kolları Teşkilatı, yoğun ilgi göste...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Keçeci ve Güneş Ailesinin Mutlu Günü Keçeci ve Güneş Ailesinin...

Türk Eğitim-Sen Kahramanmaraş 1 Nolu Şube Başkan Yardımcısı ...

Kahramanmaraş’ta “Çay Sizden, Yemek Bizden” etkinliği Muhteşem oldu Kahramanmaraş’ta “Ç...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Büyükşehir Belediye...

Babalar Günü Konulu Fasl-ı Muhabbet Şiir Seçkisi Babalar Günü Konulu Fasl-...

( EV SAHİBİ ŞAİR: ÂDEM YAZAR) Kimsenin varına minnet etmedi ...

BANKA PROMOSYONLARI BANKA PROMOSYONLARI

            Bu günlerde banka promosyonlarını soranlar çoğal...

Başkan Mahçiçek; Eğitim yatırımlarımız ve sosyal yardımlarda tasarrufa gitmeyeceğiz Başkan Mahçiçek; Eğitim y...

Onikişubat Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahr...

Babalar Günü Babalar Günü

Hikâye şöyle Amerikalı bir savaş gazisinin kızı, anneler gün...

Örnek Bir Etkinlik: Yazar Mustafa Okumuş’a Saygı Programı Örnek Bir Etkinlik: Yazar...

Kahramanmaraş’ın yetiştirdiği güzide eğitimci, şair ve yazar...

Yıldırım Bayazıt İlkokulu Anasınıfı B şubesinden Muhteşem bir etkinlik Yıldırım Bayazıt İlkokulu...

Onikişubat ilçesi Yıldırım Bayazıt İlkokulu Anasınıfı B şube...

İYİ Part’den Germenica  Antik Kenti Konulu Basın Açıklaması İYİ Part’den Germen...

 İyi Parti  Kahramanmaraş İk Başkanı  Av.Ahmet ÇABUKEL, Germ...

TATLI VE KARATAŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ TATLI VE KARATAŞ AİLESİNİ...

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Can Karataş...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ