MHP Ekinözü Seçim Bürosu Görkemli Törenle Açıldı

MHP Ekinözü Seçim Bürosu Görkemli Törenle Açıldı
Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesinde MHP’den Belediye Başkan Adayı Hidayet Tat’ın seçim irtibat bürosu olumsuz hava şartlarına rağmen vatandaşların büyük ilgisiyle kalabalık bir ortamda gerçekleştirildi.Kahramanmaraş...

Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesinde MHP’den Belediye Başkan Adayı Hidayet Tat’ın seçim irtibat bürosu olumsuz hava şartlarına rağmen vatandaşların büyük ilgisiyle kalabalık bir ortamda gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Akgemci yaptığı açılış konuşmasında “ Sizleri sınava tabi tutuyoruz “dedi.

MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Kahramanmaraş MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, il yönetimi, Afşin İlçesi Belediye Başkan Adayı Adem Yıldız, Afşin İlçe Yönetimi, Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Elbistan İlçe yönetimi, Göksun Belediye Başkan Adayı Coşkun Kale, Göksun ilçe yönetimi, Ekinözü Belediye Başkan Adayı Hidayet Tat, Ekinözü İlçe Yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışta yapılan konuşmalarda Ekinözü ilçe belediyesini MHP'ye kazandırabilmek için gayret gösterileceği ifade edildi.

ÇİCEK ‘HALKIMIZIN DESTEĞİ İLE EKİNÖZÜ’NÜ TEKRAR ALACAĞIZ’

Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek konuşmasında köylerimizle Ekinözü merkezle birleştirerek buralara hizmet nasıl getirilecek onlara bakacağız.  Sizler birlik ve beraberlik içerisinde olduğunuz sürece Allah’ın izniyle Ekinözü’ne hiç kimsenin gücü yetmeyecek üç hilal sancağını Ekinözü Belediyesi ve  Ekinözü’ne kazandıracağız dedi.

MHP EKİNÖZÜ ADAYI TAT HOŞGÖRÜ HER ZAMAN LAZIM

MHP Ekinözü Belediye Başkan adayı Hidayet Tat Konuşmasında;" 30 Martta ilçemizde seçime gideceğiz, ben öncelikle diğer partilerdeki adaylara ,muhtar adaylarına, belediye meclis üyesi olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum .Hayat denilen bir yolda gidiyoruz ve daha ne kadar gideceğiz bilmiyoruz ama tek bildiğimiz şey güzel örneklerle imtihan olduğumuzdur. Aday olarak seçilir kazanırız veya kazanmayız ama  bunların hepsi gelir geçer ama bırakacağımız eserler unutulmaz. Allah'ım bizi topluma iyi hizmet eden kullarından etsin. İnşallah desteklerinizle belediye başkanı seçilirsem en başta yapacağımız olmazsa olmazımız,ilçemizi beraber yönetmek yönetim şeklinde birlikte büyütmektir. " Tat, yapacağı projelerinden kısa bilgiler verdi." Halka İlçenin içme suyu sorunu en başta çözeceğiz, ilçenin alt yapısı ve kanalizasyon sorunu  bitireceğiz . İlçeye çok amaçlı bir kültür merkezi kuracağız, bu kültür merkezin için düğün salonu ,kütüphane ,ve konferans salonu olacak. İçmelerin tanıtımın en iyi şekilde yapacağız i,Kültür Bakanlığı ile girişimlerde bulunarak turizm kapsamına alacağız. Köylerimizin derdi bizim derdimizdir,  biz hepimiz bir aileyiz ve kökü mazide olan asırlık çınarın   dallarıyız .Çalmadık kapı aşındırmadık eşik bırakmayacağız  ilçemizin gelişmesi tüm girişimleri yapacağız" dedi.

Tat Seçmenlere şöyle seslendi: " oy verirken iyi düşünün, verirken gönlünüzün sesini dinleyin ve  dinleyerek verin" diyerek vatandaşlara teşekkürlerini sundu.

AKGEMCİ; BÜYÜKŞEHİR BÜTÇESİ İLE BİRLİKTE GELİYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, “Bu muhteşem kalabalık, bu konvoy sizlerin nasıl birlikte olduğunu ve Ekinözü’nde belediyeyi aldığımızın göstergesidir.  Hidayet Tat’a şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Belediye Başkan adayımız Sayın Tat, sizlere sorunlardan yerine getirilmeyen sözlerden bahsetti. Bizim halkımız hizmetin en en iyisini hak ediyor. Bizlerde bunun için yola çıktık ve bu hizmetleri sizlere sunacağız.

Bakın artık Büyükşehir kendi bütçesi ile geliyor. Kahramanmaraşlının ödediği gelir vergilerinin % 6’sı büyükşehrin bütçesi. Bu değişmez. Yerel yönetimler iktidar partisinden olursa daha iyi hizmet alırız düşüncesi yanlış. Hizmeti hizmet adamları yapar. İşte karşınızda hizmet adamları, desteğinizi esirgemeyin.

Ekinözü ilçemiz konumu itibariyle, İçmeler Sağlık turizminin merkezi olmalıydı. Geldiğimiz zaman inşallah bunları yapacağız ama Sizleri 30 Martta bir sınava tabi tutacağız ben hocayım sizler Geleceğiniz için Oylarınızı vereceksin evet veya hayır olacak bunlar sizlerin düşüncesi ama gelin evet verin MHP’ye Nasıl Hizmet edilir görün Şeklinde Konuştu

‘AKP’DEN BEKLENTİLERİNİZİ BULABİLDİNİZ Mİ?’

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı İse,10 yıldır AKP iktidarından beklentilerinizi bulabildiniz mi? Eğer gördüyseniz bir sorun yok. Ama göründüğü üzere Türkiye bir ateş çemberinden geçiyor. Bu yerel seçimleri inşallah bölgemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olur. İnşallah MHP Ekinözü adayımız Hidayet Bey ve sizlerin destekleriyle Ekinözü Belediyesini alacağız.

1620434_1441617796070250_399183987_n

belediye başkan adayı tat (1)

belediye başkan adayı tat (6) büyük şehir belediye başkanı adayı tahir akgemci il başkanı mustafa bastırmacı İlçe Başkanı Tahsin Çicek

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.