Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kandil Barajı’ndakiEylemci Hastanelik Oldu

Ekinözü Kandil Barajlarında 4

Ekinözü Kandil Barajlarında 4 yıldır çalışan ve Ekinözülü gençlerden oluşan 46 güvenlik personelinden 25’inin işten çıkarılacak olmasının yankıları sürüyor.

İşten çıkarılmaları için güvenlikçiler Kandil Barajlarında 4 gündür gece ve gündüz aç susuz eylem yapamaya devam ediyorlar eylemcilerden  27 Yaşındaki Mustafa Büber Aç ve Susuzluk yorgunluk buna birde  uykusuzluk eklenince  fazla dayanmadı ve hastanelik oldu.

Ekinözü ilçesinde kandil barajında özel güvenlik görevlileri 4 gündür süren açlık eylemi devam ediyor aç ve susuzlukla fazla dayanamayan 27 yaşındaki Mustafa Büber İsimli Özel Güvenlik Görevlisi Eylem yerinde bayıldı. Eylemci kandil barajına ait Ambullasla  Ekinözü devlet hastanesine sevk edildi, Ekinözü devlet hastanesinde tedavi altına alınan büber ‘in Sağlık Durumu Hakkında Doktorlar Açıklama yaparak açlık, susuzluk , uykusuzluk ve yorgunluktan dolayı biktin düştüğünü, sağlık durumunun iyiye gittiğini belirttiler.

İşten çıkarılmaları için eylem yapan Ekinözülü güvenlikçi gençler 4 gündür aç ve susuz eylemlerine devam ediyorlar. Olumsuzlukların devamı halinde vahim olayların çıkmasından endişe ediliyor.