Maraşta Haber
Maraşta Haber

Bugün burcun ne söylüyor? (13.08.2012)

KOÇLAR Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz, ancak dikkat edin, çabalarınız boşa gitmesin. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmalısınız. BOĞALAR Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu sürerken, size getirdiği fırsatlar öne çıkıyor. Gücünüzü ortaya koymak konusunda çok kararlısınız. Aynı zamanda kişisel adımlarınızı destekleyen ilişkiler […]

Bugün burcun ne söylüyor? (13.08.2012)

13 Ağustos 2012 - 14:13A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

KOÇLAR
Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz, ancak dikkat edin, çabalarınız boşa gitmesin. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmalısınız.
BOĞALAR
Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu sürerken, size getirdiği fırsatlar öne çıkıyor. Gücünüzü ortaya koymak konusunda çok kararlısınız. Aynı zamanda kişisel adımlarınızı destekleyen ilişkiler yakın çevrenizden olacaktır. Ancak evle ya da baba ile ilgili mesuliyetler biraz gerginlik yaratırken, daha fazla çaba içinde olmanız gerekecek. Sosyal ilişkileriniz de size keyif verebilir.
İKİZLER
İş seyahatlerinin size sağladığı maddi avantajları unutmayın. Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkileyici bir konuşma tarzınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, ileride yaşamınızın artısı olacak. Sağlık durumunuz iyi.
YENGEÇLER
Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.
ASLANLAR
İş ve sosyal ilişkiler bir arada ilerliyor. Size yeni arayışlar getiren ortak paylaşımlar ve başkalarına destek olabileceğiniz konular içindesiniz. İş hayatında yapıcı ve pratik olduğunuz son dönemde oldukça çok şey başardınız. Ancak geleceğe yönelik planlarınızı daha akılcı yapmalı, kararsızlık içinde olmamalısınız. Yakın çevre ile ilişkiler size güç katacak şekilde gelişebilir.
BAŞAKLAR
Hayata bakışınızda iyimser duygular hakim olmakta. Yeni arayışlar içinde bulunduğunuz bu günlerde pozitif haberler sizi yakından ilgilendirecek. Zira eğitim çalışmalarınız ve akademik alandaki planlarınıza yeni bir yön verme dönemi. Farklı kişiler ve dinse temalara olan yaklaşımınız mantık içerirken, yabancılarla ilgili para bağlantılarınız önem kazanıyor.
TERAZİLER
Bugün Ay’ın konumu, olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.
AKREPLER
Hiç kimsenin size yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Bilinç altınız maddi kaygılarla dolu. Sorunları paylaşmak adına verdiğiniz çaba başarı getirecek. Maddi anlamda kısır bir döngü içindesiniz.
YAYLAR
Çalışma koşullarında sizi yenileyen ve pratik olmaya iten şartlar var. İş, hizmet ve sağlık konuları ile yakından ilgilenmek üzere harekete geçebilirsiniz. Sakin adımlarla işleri toparlamak, vazifelerinizi yerine getirmekte zorlanmadan ilerleyebilirsiniz. Organize olunması gereken işleri ise başkaları ile paylaşarak elden çıkarabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz.
OĞLAKLAR
Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler olması olasıdır. Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olabilir. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz.
KOVALAR
Fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz. Hatta kendinizde aşırı bir enerji yoğunluğu hissedebilirsiniz. Parasal açıdan şanslı bir günde olmanıza rağmen harcamalarınız sizi ufak tefek sıkıntılara sokabilir. Aslında sadece bir psikolojik yorgunluğunuz var yoksa iş, aşk, şansa bağlı herşeyde başarılı olmamanız için bir sebep yok. Biraz yorucu da olsa sonunda zafer sizindir.
BALIKLAR
Yakınlarla olan ilişkilerde oldukça şanslısınız. Yeni haberler, iletişim gerektiren konuşmalar öne çıkabilir. Ancak bir yandan da evde yapılması gereken işler sizi bağlıyor. Birden fazla konu size sorumluluk taşıyabilir. Neyse ki eğitim çalışmalarında oldukça yapıcı kararlar almaktasınız. Düşüncelerinizi somut biçimde ortaya koymanız önünüzü açacak fırsatlar getirebilir.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
GELECEĞE ÜZÜLME STRESİ  GELECEĞE ÜZÜLME STRESİ ...

Gelecek dediğimiz şey, gerçekte olmayandır. Olmayanı varsayı...

Küçük Depremlerin Mesajı Küçük Depremlerin Mesajı...

Kahramanmaraş’ta yangın, sel, deprem, trafik kazası gibi bir...

İYİ Parti Kahramanmaraş’ta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor İYİ Parti Kahramanmaraş&#...

Kahramanmaraş şehir merkezinde vatandaş ve esnaflarla buluşm...

Kahramanmaraş’ta Yine Deprem Oldu Kahramanmaraş’ta Yi...

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde 3.8 büyüklüğünde dep...

Kahramanmaraş-Trabzon kardeşliği perçinlendi Kahramanmaraş-Trabzon kar...

TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Progr...

Kahramanmaraş İYİ Partiden Aşure Etkinliği Kahramanmaraş İYİ Partide...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Büşra ...

TÜRKÜLERİMİZ – I TÜRKÜLERİMİZ – I...

“…Dedem diyor ki, geçmiş zamanların birinde, bir han başka b...

Kahramanmaraş’ta Kadın Girişimciler ‘Kadınlar Matinesi’ Organizasyonunda Buluşacak Kahramanmaraş’ta Kadın Gi...

Kahramanmaraş’ta kadın girişimcilerin organize ettiği ve tak...

Kahramanmaraş’ta Yine Deprem Kahramanmaraş’ta Yi...

Uzun bir süreden beri belli aralıklarla sallanmaya devam ede...

PROMOSYON ANLAŞMASININ İPTALİ İSTENDİ PROMOSYON ANLAŞMASININ İP...

Kahramanmaraş Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkan adayı Adem A...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ