Maraşta Haber
Maraşta Haber

Beypen’den Bir Milyonluk TL’lik Seri Üretim Yatırımı

Kahramanmaraş’ta 2002 yılından günümüze hizmette sınır tanımayan Beypen PVC İnş. Taah. San Ve Tic. Ltd. Şti gelen talepleri karşılayabilmek için 1 milyonluk TL’lik seri üretim tesisi kurdu. Kahramanmaraş’ta Kapı ve Pencere sistemi üzerine çıktıkları yolda, Kahramanmaraş’ın öncü firmaları arasına girmiş ve üretimini şehir içi ve şehir dışına en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştırarak, sektörde […]

Beypen’den Bir Milyonluk TL’lik Seri Üretim Yatırımı

25 Ocak 2014 - 10:51A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Kahramanmaraş’ta 2002 yılından günümüze hizmette sınır tanımayan Beypen PVC İnş. Taah. San Ve Tic. Ltd. Şti gelen talepleri karşılayabilmek için 1 milyonluk TL’lik seri üretim tesisi kurdu.

Kahramanmaraş’ta Kapı ve Pencere sistemi üzerine çıktıkları yolda, Kahramanmaraş’ın öncü firmaları arasına girmiş ve üretimini şehir içi ve şehir dışına en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştırarak, sektörde isim yapmış bir firma olan Beypen;

Müşterilerine daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için 1 Milyon TL’lik yatırım ile hizmetlerine devam ediyor.

BEYPEN Şirket Kurucu ortaklarından Âdem Ceyhan Yatırım hakkında bilgi verirken şunları dile getirdi. 2002 yılında çıktığımız bu yolda PVC Kapı ve Pencere sektörünün çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyorduk. Bizim bu sektöre girdiğimiz günden bugüne çok şey değişti.

Türkiye ve Kahramanmaraş’ta yapılan binalar arttı, son dönemde Türkiye Geneli bir Kentsel dönüşüm söz konusu biz de bunu düşünerek ilerde Mevcut Müşterilerimizi ve yeni müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için böyle bir yatırım yapma ihtiyacı hissettik.

Şirketimiz sadece Kahramanmaraş ile sınırlı kalmadı Akdeniz’in en büyük firmaları arasına girdik ve komşu illerin yanı sıra Türkiye’nin diğer illerine de iş yapar duruma geldik.

BEYPEN olarak Kahramanmaraş’taki müşterilerimizin memnuniyeti bizleri bölgemizde söz sahibi yaptı buna bağlı olarak çevre il ve ilçelerimizden gelen taleplere dönüşümüz güç olmaktaydı çünkü kullanmış olduğumuz manüel teknoloji seri üretime imkân tanımıyordu.

Yeni kurduğumuz tesiste seri üretime geçtik ve 8 saat gibi kısa bir sürede 160 pencere üretiyoruz bu rakamı daha da artırmak istiyoruz. Şirketimiz bünyesinde çalışan 30 kişilik ekip ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Şirket olarak iki bin 500 metre kapalı alanlı yeni tesisimiz son teknoloji donanımı ile müşterilerimize hem seri üretim yaparak maliyet noktasında avantaj sağlıyor hem de zaman konusunda ciddi tasarruflar sağlamaktadır, müşterilerimiz gün içerisinde projelerini aktarabiliyor ve gün içerisinde tesisimizden üretilen projelerini alabiliyorlar.

BEYPEN Şirket Ortağı Abdussamed Çiçek ise yapmış olduğu açıklamada kapı ve pencere sisteminin önemine değindi; “2002 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda yapılan araştırmalar neticesinde plastik kapı ve pencere sistemlerini üretmeye başladık.

Plastik kapı pencereler sistemleri ahşap kapı pencere sitemlerine göre ciddi anlamda ısı yalıtımı sağlamaktadır, Üstelik bu PVC binalarda % 40 ısı yalıtımı yaparken yapılarında daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyor fakat ısı yalıtımı sağlayan sadece plastikleri değil yada çift cam olması değil camın kalitesi de oldukça önemlidir  “ısı cam soğuk ve sıcak havaya etkili fakat soğuk ve sıcak havayı  % 40 daha etkili olan konfor camı tavsiye ediyoruz, Konfor Cam normal camlardan çok daha etkili bir ısı yalıtımı sunuyor ayrıca ısıda ve soğukta daha dayanıklıdır.

Kapı pencere sistemlerinde elde edilen % 40 oranındaki ısıya konfor cam eklendiğinde bu tasarruf % 80 oluyor bu oran Ülke Ekonomisine de ciddi katkı sağlıyor” Dedi.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Vali Coşkun’dan3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Vali Coşkun’dan3 Aralık D...

Toplumların huzuru ve mutluluğu, tüm bireylerin doğuştan sah...

ESTETİK AMELİYET  ESTETİK AMELİYET 

Gazete ve görsel yayından öğrendiğimize göre, zamanımızda es...

Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ÖDM’yi ziyaret etti Millî Eğitim Müdürü Yusuf...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman,  Müdür ...

Döngel Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu birinciliklere doymuyor!!! Döngel Muhsin Yazıcıoğlu ...

Gençlik Spor Bakanlığının ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim M...

Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’dan Eğitim Konferansı Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’d...

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Cumhurbaşkanlığ...

Kadına Şiddet Konulu Fasl-I Muhabbet Şiir Seçkisi Kadına Şiddet Konulu Fasl...

( EV SAHİBİ ŞAİR İSMİHAN ERDOĞMUŞ) Medeniyetin adı severek p...

Kahramanmaraş’ta Yılın Öğretmeni Nurullah KILINÇ Seçildi Kahramanmaraş’ta Yılın Öğ...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesinde, Nuri Pakdil Bilim ve S...

Şehitler Ortaokulundan, “Benim Adım Öğretmen ” Klibi Şehitler Ortaokulundan, &...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehitler Ortaokulu öğretmenleri 24 ...

MÜNACÂT MÜNACÂT

Ali Şâkir Ergin Hocama Hayatı doludizgin sürdük karanlıklara...

Deva Partisi Kadına Şiddete Hayır Dedi Deva Partisi Kadına Şidde...

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI TUALLERLE ŞİDDETE ̶...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ