Maraşta Haber
Maraşta Haber

AK Kadrolar Batı Beldelerine Çıkarma Yaptı

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek ve ak kadrolar, batı beldelerine çıkarma yaptı. Milletin evlatlarını bağrına basan, Karadere, Kale, Fatmalı, Önsen ve Fatih Beldesi sakinleri, 30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde AK Parti’ye tam destek sözü ver AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını Karadere, Kale, Fatmalı, […]

AK Kadrolar Batı Beldelerine Çıkarma Yaptı

02 Mart 2014 - 20:05A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek ve ak kadrolar, batı beldelerine çıkarma yaptı.

Milletin evlatlarını bağrına basan, Karadere, Kale, Fatmalı, Önsen ve Fatih Beldesi sakinleri, 30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde AK Parti’ye tam destek sözü ver

AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını Karadere, Kale, Fatmalı, Önsen ve Fatih Beldeleriyle sürdürdü. 30 Mart’ın ardından Büyükşehirle birlikte Kahramanmaraş’la birleşecek olan belde sakinleri, kendilerini ziyaret eden ak kadrolarla kucaklaşıp, beklentilerini dile getirdi.

Büyükşehir adayı Erkoç, Onikişubat adayı Mahçiçek, AK Parti İl Başkanı Metin Doğan ve Onikişubat Şubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ile çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı ziyarette, kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla ak kadroları bağrına basan belde sakinleri, hizmet kervanının sürmesi için desteklerinin AK Partiyle olduğunu söylediler.

Karadere’yle başlayıp, Fatih Kasabasıyla son bulan ziyaretlerde konuşan AK Partili aday ve başkanlar, iktidarları döneminde yapılan yatırımları anlatıp, yeni dönemdeki projeleri anlattılar. AK Parti İl Başkanı Doğan, 30 Mart’ın yerel seçim olmaktan çıkıp Türkiye’nin geleceğinin oylanacağı bir referanduma dönüştüğünü ifade ederken, Onikişubat İlçe Başkanı Özdemir, batı beldelerinin Erkoç ve Mahçiçek’in el birliğiyle hizmetle buluşacağını söyledi.

Seçimlerin önemine vurgu yapan Erkoç ise büyükşehirle birlikte Kahramanmaraş’ın her alanda büyük yatırımlara kavuşacağını belirtirken, Mahçiçek de kendileriyle birlikte bölgenin taziye evleri, kütüphaneler ve sosyal yaşam alanlarına kavuşacağını söyledi.

AK kadroların konuşmalarından satır başları şöyle:

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERKOÇ:

“Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. 30 Mart seçimleri Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden biri haline geldi. Bu bir yerel seçimdi. Ama bu seçimi fırsat bilip güçlü Türkiye’yi ve AK Parti iktidarını yıkmak istediler. Onun için altı astarı olmayan iftiralarla yolsuzluk algısı oluşturmaya çalışıyorlar. Hatırlayın 3 Kasım 2002 öncesindeki Türkiye’yi Her gün Türkiye fakirleşmekteydi. Topladığı vergilerin yüzde 87’si faize gidiyordu. Memleketin evlatları üniversite kapılarından döndürülen bir Türkiye vardı. Bu milletin değerlerine savaş açılmıştı. İşte o Türkiye’yi devralmıştık. Ama o günler geride kaldı. Bu milletin sevdalısı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları geleceğin Türkiye’sini inşa etme yolundalar. Artık uzay çağını takip eden güçlü Türkiye var. Ecdadına yakışan bir Türkiye var. işte bu nedenle millet, kendi evlatlarına 30 Mart’ta bir kez daha sahip çıkacak.

Şimdi Kahramanmaraş’ımız büyükşehir. Yeni bir statüye kavuştu. Yeni siyasi haklarınız var. Artık mahallesiniz. Büyükşehir belediye başkanına oy kullanıyorsunuz. İlçe belediye başkanına belediye meclisine oy kullanıyorsunuz. Bir de cumhurbaşkanını seçeceksiniz. Yetki artık millette, karar millette. Bizlerde bu yeni dönemde buraları ihya edeceğiz. Onikişubat Belediye Başkanımızla birlikte mahalleye dönüşen buralar gerçek anlamda mahalle olacak. Buralar için her türlü imkanı seferber edeceğiz. Yakın bölgelerde uydu kentler kuracağız. Dar gelirli vatandaşlarımız ev sahibi olacaklar. Onların da konut sahibi olmalarını sağlayacağız. Ulaşımla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Barajla Aksu Nehrinin birleştiği yerdebir köprüyle bağlantı yapacağız. Bunu da hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Bu yeni yoldan şehir merkezine ulaşacaksınız. Çok önemli projelerimiz var. Bu bölgenin inşallah yaşam kalitesini yükselteceğiz. Yeni yerleşim yerleri oluşturacağız. Yani barajımızın karşı yakası diğer taraf gibi şehirleşecek. Buralara taziye evleri, kütüphaneler, dinlenme salonları yapacağız. Yani sosyal belediyeciliğin gereği neyse burada oluşturacağız. Çocukların eğitimini önemsiyoruz. Buralardan hakimler savcılar çıksın istiyoruz.”

ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MAHÇİÇEK:

“Artık büyükşehirle birlikte Onikişubat ilçe belediyemiz sizler için çalışacak inşallah. Çok daha yakın olacağız, çok daha bütünleşeceğiz. Göreceğiz ki hem büyükşehir belediyesi imkanlarıyla hem de Onikişubat belediyemizin imkanlarıyla sizlere çok daha hızlı ve iyi hizmetler getireceğiz. Arkamızda bir dünya lideri olan başbakanımızı var. Hükümetin ve başbakanın desteğiyle sizlere çok daha kısa zamanda çok daha iyi hizmetler sunacağız. Meslek edindirme kursları, spor alanları, taziye evleri, kütüphanelerle her türlü ihtiyacınızı gidermeye gayret edeceğiz.

Sizlerin bu partinin iktidara gelmesinde emeği herkesten fazla. Büyük bir fedakarlık ve iyi niyetle gayret ettiniz. Yalnız bir şeye dikkat edelim, bu seçimler Türkiye’nin kader seçimleri. İnşallah bu seçimleri alarak sizlerin çocuklarının, bu ülkeyi yönetmesine devam etmesini sağlayacaksınız. Bunu önlemek isteyenler var buna dikkat edelim. Biz sizlere güveniyoruz. Bugüne kadar bu başbakanı ve bizleri mahcup etmediniz, yine etmeyeceksiniz. Bu ülkenin geleceğini karartmak isteyenlere fırsat vermeyeceksiniz. Biz dünya da makamları mevkileri gördük elhamdülillah. Bütün amacımız arkadaşlarımızla beraber el birliği içinde sizlere daha çok hizmet etmek, hepsi bu.”

AK PARTİ İL BAŞKANI AVUKAT METİN DOĞAN:

“Ülkemizin geleceğinin oylanacağı bir seçime doğru gidiyoruz. Biliyorsunuz 17 Aralık’la birlikte güçlü Türkiye’ye karşı bir operasyon başlatıldı. Bu anlamda 30 Mart seçimleri yerel seçim olmasının ötesinde Türkiye’nin aydınlık yarınları için bir referandum niteliği taşımaktadır. Herkes elini vicdanına koymalı, 11 yıllık AK Parti icraatlarını, Türkiye’nin geldiği noktayı göz önüne alarak Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermeliyiz. Çünkü o, kendisini halkına, ülkesine adamış bir lider. Sizlerin de dik durarak, onunda yanında olarak, ona destek vereceğinize yürekten inanıyorum. Bu düşüncelerle 30 Mart’ta inşallah vereceğiniz oylarla bir kez daha sandıkları doldurup taşıracaksınız.”

ONİKİŞUBAT İLÇE BAŞKANI AVUKAT AHMET ÖZDEMİR:

“Büyükşehir Kahramanmaraş’a avantajlarla geliyor. Getireceği yeniliklerin yanı sıra 2 hizmet sevdalısı insanla huzurunuza çıkıyoruz. İşte Onikişubat Belediye Başkan adayımız, daha önce şehrimizde belediye başkanlığı yaptı, milletvekilliği yaptı, DPT’de çalıştı. Devletin en iyi kademelerinde çalışan iyi bir ağabeyimiz. Bu bizim için bir avantaj.

Diğer avantajımız büyükşehir belediye başkan adayımız. Biz başkan adayımızla uzun süre beraber çalıştık. Kendisini yakinen tanıyoruz. Bu şehrin derdiyle dertlenen bir abimiz. Bu şehrin sorunlarını çok iyi bilen, uzun süre her sokakta mahallede her köyde adım adım gezdiğimiz bir ağabeyimiz. Yani tabiri caizse hayatını bu şehre adamış bir ağabeyimiz. Bu iki faktör bizim için ayrıca bir şans. İnşallah büyükşehrin getirdiği avantajı bu başkanlarımızla kullanacağız ve şehrimizi parmakla gösterilen bir il haline getireceğiz. Bunu sizin desteklerinizle yapacağız ve destek vereceğinize yürekten inanıyor

5 7 8 10 11 14 16

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ÖDM’yi ziyaret etti Millî Eğitim Müdürü Yusuf...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman,  Müdür ...

Döngel Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu birinciliklere doymuyor!!! Döngel Muhsin Yazıcıoğlu ...

Gençlik Spor Bakanlığının ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim M...

Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’dan Eğitim Konferansı Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’d...

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Cumhurbaşkanlığ...

Kadına Şiddet Konulu Fasl-I Muhabbet Şiir Seçkisi Kadına Şiddet Konulu Fasl...

( EV SAHİBİ ŞAİR İSMİHAN ERDOĞMUŞ) Medeniyetin adı severek p...

Kahramanmaraş’ta Yılın Öğretmeni Nurullah KILINÇ Seçildi Kahramanmaraş’ta Yılın Öğ...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesinde, Nuri Pakdil Bilim ve S...

Şehitler Ortaokulundan, “Benim Adım Öğretmen ” Klibi Şehitler Ortaokulundan, &...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehitler Ortaokulu öğretmenleri 24 ...

MÜNACÂT MÜNACÂT

Ali Şâkir Ergin Hocama Hayatı doludizgin sürdük karanlıklara...

Deva Partisi Kadına Şiddete Hayır Dedi Deva Partisi Kadına Şidde...

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI TUALLERLE ŞİDDETE ̶...

Çakıroğlu İlk ve Ortaokuluna Mont ve Bot Yardımı Çakıroğlu İlk ve Ortaokul...

Genel Merkezi Ankara da bulunan Kahramanmaraş Eğitim Vakfı, ...

Emektar Eğitim Yöneticileri Final’de Buluştu Emektar Eğitim Yöneticile...

Kahramanmaraş- Onikişubat İlçesi  Özel Final Temel Lisesi Mü...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ