Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulundan Görsel Sanatlar Sergisi
Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulundan Görsel Sanatlar Sergisi
Yayınlanma:
Kahramanmaraş Onikisubat Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulu birbirinden güzel eserlerden oluşan Görsel Sanatlar sergisini spor salonunda açarak yüzlerce eserini izleyenler için sergiledi.Serginin açılış kurdelesi İl Milli Eğitim müdür...
Kahramanmaraş Onikisubat Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulu birbirinden güzel eserlerden oluşan Görsel Sanatlar sergisini spor salonunda açarak yüzlerce eserini izleyenler için sergiledi.
Serginin açılış kurdelesi İl Milli Eğitim müdür yardımcıları Zekeriya Kahveci, Halit Demirtaş, şube müdürleri, Adem Öztürk, Fatih Şeref, Rasmazan Sertpolat, Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet Çetin, okul müdürü İbrahim İleri ve katılımcı okul müdürlerince kesildi.
HABERE AİT VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.