Kahramanmaraş Onikişubat Ömer Faruk Arıkan Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimince okul ihtiyaçlarının karşılanması ve okulda kaynaşmanın sağlanması adına okul bahçesinde kermes düzenledi.Düzenlenen kermeste, birçok gıda...
Kahramanmaraş Onikişubat Ömer Faruk Arıkan Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimince okul ihtiyaçlarının karşılanması ve okulda kaynaşmanın sağlanması adına okul bahçesinde kermes düzenledi.
Düzenlenen kermeste, birçok gıda ürün eğitim yararına satışa sunuldu. Kermese katılan veliler, öğrenciler, okul yönetimi ve öğretmenler, davetliler ürünlerden satın alarak okula destek oldu.
HABERE AİT FOTOĞRAF VİDEOSUNA BAKMAK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.