M.Akif İnan İHO'dan yeni bir etkinlik
Yayınlanma:
Onikişubat İlçesi Mehmet Akif İnan İmam hatip Ortaokulu tarafından, deprem sonrası öğrencilerin depremle ilgili kaygılarını azaltmak , kendilerini güvende hissetmelerine ve günlük hayata geri dönmelerine yardımcı olmak amacıyla...
Onikişubat İlçesi Mehmet Akif İnan İmam hatip Ortaokulu tarafından, deprem sonrası öğrencilerin depremle ilgili kaygılarını azaltmak , kendilerini güvende hissetmelerine ve günlük hayata geri dönmelerine yardımcı olmak amacıyla sosyal etkinlikleri devam ediyor.
ETKİNLİĞE AİT FOTO VİDEO İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
Eğitim
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.