Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 1 Nolu Şube Kadınlar Komisyonu tarafından Anneler Günü programı düzenlendi.12 Mayıs Pazar günü kahvaltılı olarak düzenlenen programa, çok sayıda kadın üye katıldı. Programa; Memur-sen ve Eğitim-Bir-Sen...
Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 1 Nolu Şube Kadınlar Komisyonu tarafından Anneler Günü programı düzenlendi.
12 Mayıs Pazar günü kahvaltılı olarak düzenlenen programa, çok sayıda kadın üye katıldı. Programa; Memur-sen ve Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ve bazı bürokrat eşleri ve çok sayıda kadın iştirak etti.
HABERE AİT VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.