Maraşta Haber
Maraşta Haber

Narlı Öztunç’u Bağrına Bastı

Cumhuriyet Halk Patisi Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, Seçim çalışmaları kapsamında Kartalkaya Sol Sahil Sulama Birliği ve Narlı mahallesi esnaflarını gezdi. CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ta seçim ziyaretleri kapsamında Pazarcık ve Kahramanmaraş’ın tarımsal sulama ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir yere sahip olan Kartalkaya Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı Mehmet Ergücen ve üyelerini ziyaret etti. […]

Narlı Öztunç’u Bağrına Bastı

04 Ekim 2015 - 8:46A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Cumhuriyet Halk Patisi Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, Seçim çalışmaları kapsamında Kartalkaya Sol Sahil Sulama Birliği ve Narlı mahallesi esnaflarını gezdi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ta seçim ziyaretleri kapsamında Pazarcık ve Kahramanmaraş’ın tarımsal sulama ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir yere sahip olan Kartalkaya Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı Mehmet Ergücen ve üyelerini ziyaret etti.

Kartalkaya sol sahil sulama birliği çalışmaları hakkında bilgi alan CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, Çiftçilerin sulama sorunlarını çözebilmek, planlı bir sulama ile su tasarrufu yapılabilecek bir tarım politikası oluşturulması gerektiğini ifade ederken AKP hükümetinin tarım politikalarının çiftçinin üretim yapmasını imkânsız hale getirdiğine değindi.

Tarım işçileri ve tarımla geçimini sürdüren vatandaşların perişan olduğunu dile getiren Öztunç, “Türkiye’de tarımın geldiği noktayı bir kez daha gördük. İsmi Adalet ve Kalkınma olan bir parti çiftçiyi, tarımı ve tarım işçisini kalkındırmadı.” dedi.

Ali Öztunç Pazarcık (5) copy

Kartalkaya sol sahil sulama Birliği yetkililerine Cumhuriyet Halk Partisi 1 Kasım Seçimleri için hazırladıkları çalışmalarında yer alan tarımsal kalkınma projeleri hakkında bilgiler veren Öztunç, 7 Haziran seçimlerinde bu yana siyası belirsizlik sebebi ile dövizdeki artışı da göze alarak geçimine çiftçilikle sağlayan vatandaşlarımız kullandığı mazotu 1.80 kuruştan vermeyi planladıklarını söyledi.

Geçimlerini tarımdan sağlayan vatandaşlara Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında verecekleri destekleri anlatan Öztunç, Kahramanmaraş’ta her alanda olduğu gibi tarımda da vatandaşlar perişan edilmiş durumda 13 yıldır Kahramanmaraş’tan büyük oylar alan iktidar partisinin tarım konusunda çiftçiye destek vermediğinin altını çizdi.

Kahramanmaraş’ı çantada keklik gören Ak Partinin % 60’a yakın oy aldığı bir ilde geçimini sürdürmeye çalışan çiftçilerin sıkıntılarına çözüm yolu üretmemesini eleştiren “Öztunç, Seçimlerden sonra Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara gelmesi durumunda çiftçimizin yüzü gülecek.” dedi.

Ali Öztunç Pazarcık (7) copy

Narlı Esnafından Öztunç’a Yoğun İlgi

Sulama Birliği ziyaretinin ardından esnaf gezisi yapan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Esnafların yoğun ilgisinden memnun olduğunu dile getirirken, vatandaşların Cumhuriyet Halk Partisine teveccüh gösterdiğini belirtti.

Narlı’da cumhuriyet Halk Partisine yoğun bir ilgi ve desteğin olduğunu aktaran Öztunç, “Cumhuriyet Halk Partisine Narlıdan, Narlılı yurttaşlarımdan tam destek olmalarını ve tulum oy çıkarmalarını istiyorum. Geçtiğimiz seçimlerde başka partilere oy vermiş olabilirler, başka partilere dağılmış olabilir ama bugün Türkiye’nin geleceği, umudu Cumhuriyet Halk Partisidir. Türkiye’nin umudu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğludur.  İnşallah Kemal Kılıçdaroğlunu başbakan yapacağız, Cumhuriyet Halk Partisini de iktidar yapacağız.  Narlıda gördüğüm ilgiden çok mutlu oldum bugün nerede ise Narlı esnafının tamamını gezdim. Herkese gönlüm açık işyerlerine gittiğimiz esnaflardan AKP’li,  MHP’li, HDP’li vatandaşlarımız vardı. Hepsi beni sevgi ile karşıladılar ve “Bu Defa Oyumuz Sana Ali Öztunç”  dediler. Herkesten bir oy istiyorum, onlarda da desteğini esirgemiyor.  Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş’ta çok büyük bir sıçrama yapacak göreceksiniz.” dedi.

Ali Öztunç Pazarcık copy

Kahramanmaraş CHP Milletvekili  adayı Ali Öztunç’a Narlıdaki ziyaretleri sırasında CHP Pazarcık İlçe Başkanı Veysel Şevran,  Mahalle Muhtarları, Narlı eski belediye başkanı Metin Ergücen İle birlikte CHP’li Doğan Arslan, Kamber Yurdakurban eşlik etti.

HABER İsmail BOZDOĞAN

Ali Öztunç Pazarcık (2) copy

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Üyeleri Belli Oldu Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Ü...

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Ahmet Özdemir’in, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı olmasıyla birlikte kimlerin yönetim kurulu ...

Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun” Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayr...

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun” Kahramanmaraş Merkez İlçe Onikişubat Belediye B...

“Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur” “Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur”...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç: “Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur”                 Seçim çalışmalarına memleketi ...

Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a dedi Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a de...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç Göksun ilçesi programında Mahalleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatan...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraş’ta PKK/KCK Operasyonu Kahramanmaraş’ta PKK/KCK ...

Kahramanmaraş’ta jandarma ekipleri tarafından silahlı terör ...

ÜÇ ÇEŞME ÜÇ ÇEŞME

Üç şâirin, çeşmesinden su içtim Mehmet Âkif, Necip Fâzıl, Ka...

Onikişubat MEM ve Doğa Kolejinden Farklı Bir Şiir Yarışması Onikişubat MEM ve Doğa Ko...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Doğa...

Onikişubat İlçe MEM’den Müdürler Kurulu Toplantısı Onikişubat İlçe MEM’...

Kahramanmaraş Onikişubat İLçe Millî Eğitim Müdürlüğünde göre...

Kahramanmaraş Valiliğinden Yüz-yüze eğitimle ilgili kararlar Kahramanmaraş Valiliğinde...

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi 22 Ekim 2020 günü...

Sır Cinayet Aydınlanıyor Sır Cinayet Aydınlanıyor...

Elbistan’da 9 gündür kayıp olarak aranan 28 yaşındaki genci ...

Acı Haber İstanbul’dan Geldi Acı Haber İstanbul’dan Ge...

Genç ölüm büyük üzüntü yarattı. İstanbul’da çalıştığı inşaat...

KMESOB Başkan Yardımcısı Mehmet Geçkil’e Ziyaret KMESOB Başkan Yardımcısı ...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikc...

Kahramanmaraş’ı TEKNOFEST’te başarıyla temsil ettiler Kahramanmaraş’ı TEKNOFEST...

TEKNOFEST-2020 festivaline katılan Kahramanmaraş Necmettin E...

Onikişubat İlçe MEM’de Akademik Başarı Çalışmaları Onikişubat İlçe MEM’de Ak...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Akif Bulut...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ