TECRÜBEMİZİ HALKA AKTARMAK İSTİYORUZ
Dt. Ahmet Paksoy yaptığı açıklamada deneyimli bir kadroyla kent halkına hizmet vereceklerini söyledi. Paksoy, “Deneyimli bir kadro oluşturarak bir araya gelmeye karar verdik. Ortodonti alanında uzman hekim arkadaşımızla bir ortaklık içerisinde Kahramanmaraş'ımıza hizmet vermek için bir tesis kazandıralım dedik. Uzun yıllardır icra ettiğimiz işin içerisindeyiz, deneyimliyiz Kahramanmaraş’ta kamu alanında da uzun yıllar hizmet verdik. Bu deneyimleri ve tecrübeleri Kahramanmaraş halkına aktarmak istedik. Bu yüzden de böyle bir oluşum içerisindeyiz. Diş Hekiminin muayene anından başlayıp, ileri cerrahi tedavilere kadar invisalign ortodonti tedaviler gibi şu anda dünyanın trend olan tüm tedavilerini uygulayabiliyoruz. Günümüzde uygulanan bruksizm, diş gıcırdatma botoksu gibi çok yaygın olmayan tedavi uygulamalarını yapabiliyoruz. Gülüş tasarımları da yapabiliyoruz, bilindiği üzere insanlar artık görüntüye de önem veriyor. İnsanlar, eskiden olduğu gibi sadece diş rahatsızlığı için Diş Hekimine başvurmuyor. Bizde bu alanlarda güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz” şeklinde konuştu.
DİŞ TELİNE DE ALTERNATİF TEDAVİLER GERÇEKLEŞTİREBİLİYORUZ
Ortodonti Uzmanı İsmail Karayağlı ise şunları söyledi: “Uzun zamandır böyle bir şeyi planlıyorduk. Kısmet bugüneymiş, beraber deneyimli bir kadro olarak bu işe başladık. Ortodonti alanında işlemler yapabiliyoruz. Ortodonti alanında çapraşıklıklarda tel tedavisinin yanı sıra şeffaf plaklarla da tedavi yapabiliyoruz. Diş teline de alternatif tedaviler gerçekleştirebiliyoruz. Diğer tüm branşlarda kliniğimiz hizmet vermekteyiz.”
KAHRAMANMARAŞ’IN BU TİP KLİNİKLERE DAHA ÇOK İHTİYACI VAR
Dt. Ökkeş Serkan Karcı’da Kahramanmaraş’ın bu tip kliniklere daha çok ihtiyacı olduğuna vurgu yaparak, “Güncel tedaviler özellikle dünyada daha yeni yeni yaygınlaşan ortodontik tedavilerin Kahramanmaraş’ta yaygınlaşması gerekiyor. Bu konuda İsmail Bey’in öncü olacağını düşünüyorum. İleri cerrahi tedaviler konusunda da Ahmet kardeşimiz şehrimize faydalı olacaktır. Ben her daim onların maddi manevi destekçisi olacağım. Bu tip kliniklerin kentte daha çok yaygınlaşması lazım. Maalesef, kamunun vermiş olduğu hizmet Kahramanmaraş’a yetmiyor. Tüm şehrimize hayırlı olsun diliyorum.”
BU TÜR HİZMETLERİ SUNAN ARKADAŞLARIMIZI TAKDİR EDİYORUM
Açılış törenine katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise yeni işyerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Şehrimizin gelişmesinin en önemli göstergelerinden birisi de böyle güzel müesseselerimizin olmasıdır. Bu işletmeler insan sağlığı açısından çok önemli. Çok ciddi paralar harcanıyor, çok ciddi yatırımlar yapılıyor. İnşallah karşılığı da alınır diye temenni ediyorum. Ben, bu tür hizmetleri sunan arkadaşlarımızı takdir ediyorum. Gidip başka bir işletmede çalışabilirler ama risk alarak daha iyi daha güzel hizmetlerde bulunmak istiyorlar. Bu güzel müesseseyi ortaya çıkaran kuruluşa teşekkür ediyorum, Allah bol kazanç versin. Hayırlı olsun” dedi.
Haber: Ömer Harmankaya
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.