Süha Erler Anadolu Lisesi "İnsanlık yok edilirken Gazze temalı resim,şiir ve fotoğraf sergisi" açtı.
Süha Erler Anadolu Lisesi "İnsanlık yok edilirken Gazze temalı resim,şiir ve fotoğraf sergisi" açtı.
Yayınlanma:
Kahramanmaraş Onikişubat Süha Erler Anadolu Lisesi tarafından "İnsanlık yok edilirken Gazze resim, şiir ve fotoğraf sergisi " açıldı.Serginin açılışına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş İl Milli...
Kahramanmaraş Onikişubat Süha Erler Anadolu Lisesi tarafından "İnsanlık yok edilirken Gazze resim, şiir ve fotoğraf sergisi " açıldı.
Serginin açılışına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Akküncü, okul yöneticileri öğretmen ve öğrenciler katıldı.
HABERE AİT VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.