Maraşta Haber
Maraşta Haber

Nevzat Pakdil’den Kahramanmaraş Piazza AVM’ye Övgü

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Rönesans Yönetim A.Ş Genel Müdürü Süha Günel tarafından konuk edilen Pakdil, Rönesans Holding’in kente kazandırdığı alışveriş merkezinin önemine dikkati çekerek, ”Kahramanmaraş çok güzel bir alışveriş merkezine sahip oldu. Daha önce diğer şehirlerden yaptığımız alışverişleri artık […]

Nevzat Pakdil’den Kahramanmaraş Piazza AVM’ye Övgü

03 Mayıs 2013 - 8:03A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti.

Rönesans Yönetim A.Ş Genel Müdürü Süha Günel tarafından konuk edilen Pakdil, Rönesans Holding’in kente kazandırdığı alışveriş merkezinin önemine dikkati çekerek, ”Kahramanmaraş çok güzel bir alışveriş merkezine sahip oldu. Daha önce diğer şehirlerden yaptığımız alışverişleri artık kendi şehrimizde yapabileceğiz.  Bu imkanları sağlayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Herkese göre eğlence Kahramanmaraş Piazza AVM'de

Pakdil,  Kahramanmaraş Piazza’nın sadece il merkezine değil çevre illere de hitap ettiğini,  bu büyük yatırımın kentin tanıtımına da katkı sunacağını belirterek,  şunları söyledi:

”Biz bugüne kadar Kahramanmaraş’ın çok güzel olduğunu anlatır, ancak tanıtımın yetersiz olmasından yakınırdık. Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu eksiğimizi de gidermiş oldu.  Buraya gelenler kentimizin başka güzelliklerini de görmüş olacaklar. Bu sayede bir taşla iki kuş vurmuş olacağız. İnanıyorum ki; bu alışveriş merkezi yaz aylarında da kış aylarında da  vatandaşlarımızın buluşma alanı olacak.  Buraya gelenler sadece alışveriş değil  eğlenme ve ailece bir arada gezme imkanı bulacak.”

Pakdil, alışveriş merkezinde tekstilden teknolojiye kadar birçok sektörün yer aldığını belirerek, ”Bu müesseseyi bize kazandıran Rönesans Holding’e, Erman Ilıcak’a, bu güzel alışveriş merkezinde yer alan herkese teşekkür ediyorum. Başka illerden buraya gelen, kentimizi şereflendiren halkımıza da teşekkür ediyoruz. Piazza, çevre illerin de birbirleriyle kaynaşmasına vesile olacaktır. Burada iş kuran vatandaşlarımıza da bol kazançlar diliyorum” dedi.

Rönesans Yönetim A.Ş Genel Müdürü Süha Günel ise, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ilk gün 120 bini aşkın kişinin ziyaret ettiğini vurgulayarak, ”Nüfusa baktığımız zaman başka illerde bunu sağlamak çok zor. 550  bin nüfuslu şehirde, 120 bin ziyaretçiye ulaşmak büyük bir rekor” dedi.

Piazza kahramanmaraş (10) copy

Günel, Piazza’da, Kahramanmaraşlı yatırımcıların yanı sıra bu yöre halkının alışveriş için gittiği başka illerin yatırımcılarının da bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:

”Daha evvel Maraşlıların derdine derman olan adresler bugün yatırım için buraya gelmiş. Bunlar uluslararası markaların temsilcileri olarak buradalar. Mesela üç boyutlu sinema sistemi sadece burada var. Bu teknoloji sadece  bölgede değil Türkiye genelinde bile az sayıda bulunuyor.”

Günel, bu yatırımı sahiplenen Kahramanmaraşlıların yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen tüm halka teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Milletvekili Pakdil, görüşmeni ardından Genel Müdür Günel ile birlikte alışveriş merkezinin tüm katlarını gezdi.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Tekstil Firmasında Yangın Tekstil Firmasında Yangın

Kahramanmara’ta , Adana yolu üzerindeki bir tekstil firmasında akşam saatlerinde meydana gelen yangın, Büyükşehir Belediyesi’ne b...

Orman Yangını Orman Yangını

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine bağlı  Çamlıbel mevkinde  henüz belirlenmeyen sebeple orman yangını çıktı. edindiğimiz bilgi...

Arslanbey Ortaokulu öğrencilerine,Telafide Ben De Varım Eğitimi Arslanbey Ortaokulu öğrencilerine,Telafi...

Telafide Ben De Varım eğitim programı bünyesinde Fen Eğitimi Uzmanı Başak Yaşar Çetin rehberliğinde Arslanbey Ortaokulu öğrencileri Fen...

Dulkadiroğlu Belediyesi Bertiz de Yol Yapıyor Dulkadiroğlu Belediyesi Bertiz de Yol Ya...

Dulkadiroğlu Belediyesi, Bertiz bölgesinde başlattığı ulaşım çalışmalarını sürdürüyor. Bölgenin en ücra noktalarına kadar ulaştıklarını...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi. İlçe Millî Eğitim Müdürle...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz Başkanlığı...

İki Büyük Organizasyon İki Büyük Organizasyon

Birincisi; 11 Haziran 2021 tarihinde İtalya- Türkiye Futbol ...

BAYRAM  SABAHI  BAYRAM  SABAHI 

Mutluluk güneşi doğmaya başlar.  Dostlar bir arada bayram sa...

BAYRAM SABÂHI BAYRAM SABÂHI

Çocuk, genç, ihtiyar erkenden kalkar Camilere koşar, bayram ...

Mavitek Bilgisayar-Mustafa Akbaştan Bayram Mesajı Mavitek Bilgisayar-Mustaf...

Kahramanmaraş’ta Bilgisayar teknolojisinde önde gelen isimle...

Tekstil Firmasında Yangın Tekstil Firmasında Yangın...

Kahramanmara’ta , Adana yolu üzerindeki bir tekstil fi...

SILA-İ RAHÎM (YENİ) SILA-İ RAHÎM (YENİ)

SILA-İ RAHÎM[1]* Gurbet var alınyazımda, Sıla tütüyor gözümd...

KÂBE HASRETİ (şiir) KÂBE HASRETİ (şiir)

            Eyvah Hacca gidemedim bu sene.                  ...

Ali Kaya Yapı ve İnşaat Firması Kahramanmaraş’ta Açıldı Ali Kaya Yapı ve İnşaat F...

Bina değil yuva yapıyoruz’ sloganıyla Kahramanmaraş’a nadide...

Şehit Öğretmenler İlkokulu “Telafide Bende Varım” dedi Şehit Öğretmenler İlkokul...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Şehit Öğretmenler İlkokulu öğrenc...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ