Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kiraz Halkımız 1 Kasım’da Ak Parti’ye Ders Verecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Fehmi Kiraz terör saldırılarını kınadı. Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Fehmi Kiraz terör saldırılarını kınadı. Çözüm sürecinin ve AK Parti hükümetini eleştiren Kiraz, acıların sonlanmadığını aksine artarak devam ettiğini belirtti. Kimse karamsarlığa kapılmasın Milliyetçi Hareket Partisi geliyor” dedi. 7 Haziran Seçimlerinde Milletvekili adayı olan ve görevini […]

Kiraz Halkımız 1 Kasım’da Ak Parti’ye Ders Verecektir

10 Eylül 2015 - 17:04A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Fehmi Kiraz terör saldırılarını kınadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Fehmi Kiraz terör saldırılarını kınadı. Çözüm sürecinin ve AK Parti hükümetini eleştiren Kiraz, acıların sonlanmadığını aksine artarak devam ettiğini belirtti. Kimse karamsarlığa kapılmasın Milliyetçi Hareket Partisi geliyor” dedi.

7 Haziran Seçimlerinde Milletvekili adayı olan ve görevini başarı ile yürüten Milletvekili Aday Adayı Kiraz, Türkiye´nin çok zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, “Kimse karamsarlığa kapılmasın. 1 Kasım´daki seçimler Türkiye´nin normalleşmesini, devlet geleneğinin tekrar tesis edilmesini sağlayacak” dedi.

Dağlıca ve Iğdır’dan gelen şehit haberleriyle Türk milletinin yüreklerinin feryat ettiğinin altını çizen Kiraz, yaşanan sürecin tek sorumlusunun AK Parti iktidarı olduğunu söyledi.

 Türk milletinin çözüm süreci gerçeğini anlaması gerektiğini vurgulayan Kiraz “Hükümete göre teröristler ülkeyi terk edeceklerdi. Onların arayıp da bulamadığı zaman kazanma böylece sağlandı. Nitekim o zaman onlara verildi. Yani güçlenmelerine, silahlanmalarına adeta müsaade  edildi.

Öyle ki güneydoğudaki bazı şehirlerde şehir yapılanması sağlandı.  Kendilerince bu örgüt meydanı boş bulunca, Suriye üzerinden çok yüklü miktarlarda patlayıcı Türkiye’ye rahatça  sokuldu.  Tabi sadece patlayıcı mı her türlü silah depo yapıldı” ifadelerini kullandı.

Son günlerde artan terör saldırılarının çözüm süreci kapsamında güçlenen PKK’nın tekrar silahlanmasından kaynaklandığına dikkati çeken Kiraz , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “400 milletvekili alınsaydı bunlar olmazdı” şeklindeki sözlerine tepki gösterdi.

 Devlet olarak o bölgede otorite kurulması gerekirken, barış  süreci  diye kameralar karşısında   konuşanların  bugün  suçlu olduklarını bildikleri  için  ya susmayı  ya da birşeylerin arkasına sığınarak   günü  kurtarma  hesapları  yaptıklarını ileri süren Kiraz , şöyle devam etti: Oslo’da yaptıkları anlaşma ile “O bölgelerdeki tüm sorumluluğu sıkıntı çıkartmayacak Valilere  vererek, askerin terörle mücadelede  zaman kaybı yaşamasına neden oldular. PKK’yı bazı bölgelerde yol keserek yol kontrol merkezleri oluşturarak kimlik sorar hale getirdiler.

Hatta ehliyete ruhsata bakarak yakında sürücülere kendilerince ceza kesecek kadar yetkili olduklarını sanacaklar. Kısacası Önce o bölgeyi halkın yaşaması için güvenli hale getirmek gerekir. Halkı PKK baskısından kurtarmak gerekir.

İşte 1 Kasım önemli bir gün olacak, ülkemizi bu hale getiren AK Parti’ye halkımız gereken dersi sandıkta verecektir. Kimse karamsarlığa kapılmasın milli birliği beraberliği sağlayacak olan MHP iktidarı geliyor” dedi.

HABER İsmail BOZDOĞAN

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Satrançta Aziz Sancar Anadolu Lisesine 2.lil ve 4. lük ödülü Satrançta Aziz Sancar Anadolu Lisesine 2...

Onikişubat Aziz Sancar Anadolu Lisesi öğrencileri, Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Satranç Müsabakasında Ķız öğrenciler...

İNSAN BU FİYATLARI GÖRÜNCE UTANIR… İNSAN BU FİYATLARI GÖRÜNCE UTANIR…

Şüphesiz iktidardan ülkeyi yönetenlerden, vatandaşı bu yoksulluk sarmalına sokanlardan söz ediyorum. Hayat pahalılığı Bütün ağırlıkları...

Döngel Muhsin Yazıcıoğlu İlk-Orta Okulu tarafından bölge bilgi yarışması yapıldı Döngel Muhsin Yazıcıoğlu İlk-Orta Okulu ...

Kahramanmaraş – Onikişubat Döngel Muhsin Yazıcıoğlu İlk-Orta Okulu Müdürü Ahmet Karatutlu Koordinatörlüğünde yapılan 9. Bölge Bilgi Yar...

Hatice Bağcı Öğretmen Ekinözü ve Elbistan’ı yasa boğdu. Hatice Bağcı Öğretmen Ekinözü ve Elbista...

Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde Elbistan Anadolu Lisesi rehber öğretmeni Hatice Bağcı’nın vefatı eğitim camiasını çok ü...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Dulkadiroğlu HEM’in, Erasmus+ Projesinin Almanya Hareketliliği Dulkadiroğlu HEM’in, Eras...

Dulkadiroğlu Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan Erasm...

ENVER GÖKŞEN’İN OKUL MÜDÜRLERİYLE VEDA TOPLANTISI ENVER GÖKŞEN’İN OKU...

7 Mart 2024 Tarihi itibariyle emekli olacak Onikişubat İlçe ...

Kadınların Ürettiği Kıyafetler İhtiyaç Sahibi Öğrencilerle Buluştu Kadınların Ürettiği Kıyaf...

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür...

“Cumhuriyet’e Doğru” tiyatro oyununa Kahramanmaraşlılar davet edildi “Cumhuriyet’e...

Bora Severcan’ın yazdığı ve yönettiği, Do. Dr.İbrahim ...

316. Fasl-ı muhabbet Atışma dörtlükleri. 316. Fasl-ı muhabbet Atış...

1 Vatanım kutsaldır taşıysa altın Tarih kokan toprak, hazine...

Onikişubat ilçe milli eğitim müdürü Enver  Gökşen için veda yemeği Onikişubat ilçe milli eği...

Kahramanmaraş Onikişubat ilçe milli eğitim müdürü Enver  Gök...

Satrançta Aziz Sancar Anadolu Lisesine 2.lil ve 4. lük ödülü Satrançta Aziz Sancar Ana...

Onikişubat Aziz Sancar Anadolu Lisesi öğrencileri, Gençlik S...

Nuri Pakdil Ortaokulunda Şair –Yazar Kadriye KIRDÖK’le söyleşi gerçekleştirdi. . Nuri Pakdil Ortaokulunda ...

Kahramanmaraş Onikişubat Nuri Pakdil Ortaokulunda “İçimizden...

Necip Fazıl Koleji ev sahipliğinde Enver Gökşen’ le Özel Okul İdarecilerinin veda yemeği. Necip Fazıl Koleji ev sah...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökş...

Sevim Şirikçi MTAL’den Resim Sergisi Sevim Şirikçi MTAL’...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi Sevim Şirikçi Mesleki ve T...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ