Kahramanmaraş'ta Uyuşturucu Operasyonu
Yayınlanma:
Kahramanmaraş Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yaptıkları operasyonla 2 kişiyi yakaladı.Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirilen operasyonda, S.G....
Kahramanmaraş Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yaptıkları operasyonla 2 kişiyi yakaladı.
Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirilen operasyonda, S.G. ve G.D. adlı şahısların üzerinden 3 kilo 50 gram esrar ile 45 adet captagon hap ele geçirildi. Emniyette ifadeleri alınan şüpheliler, yapılan sağlık kontrolü ardından, 'uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.