Maraşta Haber
Maraşta Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş’ta Toplu Açılışlar ve Miting Yaptı !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş Müftülük Meydanı’nda hem halka seslendi hem de Kahramanmaraş’a yapılan yatırımların toplu açılışını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü yoğun temposuna rağmen özel uçak “CBK” ile saat 18:00’da Kahramanmaraş’a geldi. Kahramanmaraş Havaalanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Ak Parti Grup Başkanvekili ve milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş’ta Toplu Açılışlar ve Miting Yaptı !

22 Mayıs 2015 - 21:12A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Habere Ait Foto Galeri için Tıklayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş Müftülük Meydanı’nda hem halka seslendi hem de Kahramanmaraş’a yapılan yatırımların toplu açılışını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü yoğun temposuna rağmen özel uçak “CBK” ile saat 18:00’da Kahramanmaraş’a geldi. Kahramanmaraş Havaalanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Ak Parti Grup Başkanvekili ve milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, milletvekilleri ve diğer ilgililerce karşılama yapıldı.

Erdoğan, Kahramanmaraş’ta yapımı tamamlanan 69 yatırımın resmi açılış töreninde açıklamalarda bulunarak gündeme dair konulara değindi. Erdoğan yapılan yatırımları değerlendirirken “Biz 12 yıldır aşkla çalışıyoruz. Çünkü biz millete aşığız. Biz Kahramanmaraş’ın 12 yıl önceki halini de biliriz. Geçmişteki belediye başkanlarından bugün hükümetle birlikte gelinen nokta bambaşka. Özel sektörüyle ya da kamu kurumlarıyla fark etmeksizin el ele vererek Türkiye tarihinde görmediği yatırımları yaptık. Hiçbir ayrım yapmadan 82 ilimize de yatırım yaptık. Biz İstanbul’a nasıl baktıysak, Kahramanmaraş’a da öyle baktık ! Çünkü şu anda Kahramanmaraş’a yapılan tüm yatırımların toplamı 14 katrilyon seviyesine ulaştı.” sözlerini kullandı.

Erdoğan’ın Mitingine Ait Foto Galeri için Tıklayın!

Muhalefet, Bölücü Örgüt ve Paralel Yapı Birleşsin !

Konuşmasının bir bölümünü muhalefet partilerine ve paralel yapıya ayıran Erdoğan, “Muhalefet partileri, bölücü örgüt, paralel yapı ve bazı medya kurumları bir araya gelip aynı çatı altında toplandılar. Bölücü terör örgütünün siyasi partisi bu paralel yapıya daha düne kadar demediğini bırakmazken, şimdiyse can ciğer kuzu sarma oldular. Siyasette herkes kendisi için oy ister, fakat bunlar birbiri için oy istiyorlar. Hepsi birleşsin, ayrı genel merkezi, ayrı bayrakları olmasına ne gerek! Ben 40 yıllık siyaset hayatımda şunu öğrendim, Millete karşı dürüst olacaksınız, kalbiniz ve diliniz arasına perde koymayacaksınız!”

Benim için Mısır’ın Cumhurbaşkanı Mursi’dir, Sisi Darbecidir!

Konuşmasında Mısır’daki idam kararlarına da değinen Erdoğan ”Mursi’nin idam edileceğine inanmıyorum ama yinede bu duruma vicdanım sızlıyor. Kan beynime sıçrıyor. Benim için Mısır’ın Cumhurbaşkanı Mursi’dir. Sisi darbecidir! Amerika’da onunla aynı masaya oturmadım. Bundan sonra da asla oturmam.” dedi.

Erdoğan’ın Mitingine Ait Foto Galeri için Tıklayın!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaklaşan 7 Haziran Genel Seçimleri için açıklamalar yaparak “Son derece önemli bir seçim sürecindeyiz. Bu seçimde ya eski Türkiye diyeceğiz, ya da yeni Türkiye diyeceğiz. İşte bu kadar önemli bir süreçteyiz. Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Yurtdışındaki vatandaşlarımız oylarını kullanmaya başladı. Şimdiye kadar yaklaşık 500 bin gurbetçi oy kullanarak vatandaşlık görevlerini yaptı. Geriye kalan gurbetçilerimizin de oy kullanmasıyla birlikte bu sayı ilerleyen günlerde artacaktır.”

Erdoğan’dan Diyanet’e Zırhlı Mercedes !

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ilerleyen dakikalarında “Diyanet İşleri Başkanımıza yapılan nezaketsizliğe bizler bir jest yapalım dedik. Cumhurbaşkanlığı Köşk envanterinden zırhlı bir Mercedes’i Diyanet İşleri Başkanımıza tahsis ettik. Diyanet İşleri makamı böyle oyuncak mı ya? Yani altındaki bir tane lafta Mercedes, zırhı falan olmayan. Ama bunların çocuklarının altında Porsche’ler var!” sözlerine yer verdi.

Erdoğan’ın Mitingine Ait Foto Galeri için Tıklayın!

Kahramanmaraş’ta 1.6 Katrilyonluk Yatırım !

Konuşmalarının ardından yapılan görüntülü bağlantı ile Kahramanmaraş – Kayseri yolundaki yapılan tünel, viyadük ve yol şantiyesiyle aynı anda açılış kurdelesini keserek Kahramanmaraş’ta yapılan 1.658.448.362 TL‘lik maliyete sahip yatırımların toplu açılışını gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Tekstil Firmasında Yangın Tekstil Firmasında Yangın

Kahramanmara’ta , Adana yolu üzerindeki bir tekstil firmasında akşam saatlerinde meydana gelen yangın, Büyükşehir Belediyesi’ne b...

Orman Yangını Orman Yangını

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine bağlı  Çamlıbel mevkinde  henüz belirlenmeyen sebeple orman yangını çıktı. edindiğimiz bilgi...

Arslanbey Ortaokulu öğrencilerine,Telafide Ben De Varım Eğitimi Arslanbey Ortaokulu öğrencilerine,Telafi...

Telafide Ben De Varım eğitim programı bünyesinde Fen Eğitimi Uzmanı Başak Yaşar Çetin rehberliğinde Arslanbey Ortaokulu öğrencileri Fen...

Dulkadiroğlu Belediyesi Bertiz de Yol Yapıyor Dulkadiroğlu Belediyesi Bertiz de Yol Ya...

Dulkadiroğlu Belediyesi, Bertiz bölgesinde başlattığı ulaşım çalışmalarını sürdürüyor. Bölgenin en ücra noktalarına kadar ulaştıklarını...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
BAYRAM  SABAHI  BAYRAM  SABAHI 

Mutluluk güneşi doğmaya başlar.  Dostlar bir arada bayram sa...

BAYRAM SABÂHI BAYRAM SABÂHI

Çocuk, genç, ihtiyar erkenden kalkar Camilere koşar, bayram ...

Mavitek Bilgisayar-Mustafa Akbaştan Bayram Mesajı Mavitek Bilgisayar-Mustaf...

Kahramanmaraş’ta Bilgisayar teknolojisinde önde gelen isimle...

Tekstil Firmasında Yangın Tekstil Firmasında Yangın...

Kahramanmara’ta , Adana yolu üzerindeki bir tekstil fi...

SILA-İ RAHÎM (YENİ) SILA-İ RAHÎM (YENİ)

SILA-İ RAHÎM[1]* Gurbet var alınyazımda, Sıla tütüyor gözümd...

KÂBE HASRETİ (şiir) KÂBE HASRETİ (şiir)

            Eyvah Hacca gidemedim bu sene.                  ...

Ali Kaya Yapı ve İnşaat Firması Kahramanmaraş’ta Açıldı Ali Kaya Yapı ve İnşaat F...

Bina değil yuva yapıyoruz’ sloganıyla Kahramanmaraş’a nadide...

Şehit Öğretmenler İlkokulu “Telafide Bende Varım” dedi Şehit Öğretmenler İlkokul...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Şehit Öğretmenler İlkokulu öğrenc...

Orman Yangını Orman Yangını

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine bağlı  Çamlıbel m...

Afşin’de ki toplu Balık ölümleri korkutuyor! Afşin’de ki toplu Balık ö...

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesine  bağlı Ortaklı mahalle...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ