Maraşta Haber
Maraşta Haber

Özdemir ve ekibi patronlarından tam not aldı

24 Aralık 2015 tarihinde Ahmet Özdemir il başkanı olarak atandı. Siyasete Veysi Kaynak’ın ekibinde başladı, Fatih Mehmet Erkoç ve Metin Doğan’ın il başkanlığı döneminde de kendisini iyice geliştirdi. Atanmasının ardından oluşturulan il yönetim kurulu üye listesindeki büyük değişim başta medya olmak üzere siyasetle ilgilenen tüm kesimler tarafından hayretle karşılanmıştı. Köprünün altından çok sular aktı, her […]

Özdemir ve ekibi patronlarından tam not aldı

08 Kasım 2016 - 19:17A+A-

24 Aralık 2015 tarihinde Ahmet Özdemir il başkanı olarak atandı. Siyasete Veysi Kaynak’ın ekibinde başladı, Fatih Mehmet Erkoç ve Metin Doğan’ın il başkanlığı döneminde de kendisini iyice geliştirdi.

Atanmasının ardından oluşturulan il yönetim kurulu üye listesindeki büyük değişim başta medya olmak üzere siyasetle ilgilenen tüm kesimler tarafından hayretle karşılanmıştı.

Köprünün altından çok sular aktı, her şey unutuldu, 50 kişilik pırıl pırıl yönetim kurulu üyeleri ve 14 kişilik icra kurulu üyeleri Başkan Özdemir’in söylemlerini boşa çıkartmadı. Daha doğrusu yüzünü kara çıkartmadı.

Gelen memnun kaldı, giden teşekkür ederek gitti.

Hani söylemişti ya Özdemir; ‘biraz süre verin, yönetim kurulumuzun nasıl çalıştığını göreceksiniz’ süre verildi ve haklılığını gösterdi.

28 Mayıs’ta ilk kez Başbakan Yardımcısı unvanıyla gelen Veysi Kaynak, Özdemir’e organizesinden dolayı teşekkür etmiş ve arkasında olduğunun sinyallerini vermişti.

Önceki gün ise Özdemir’in patronu Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş organize karşısında büyülendi.

Her büyük organizeye günler öncesinden çalışan Ahmet Özdemir ve yönetim kurulu üyelerinin bu kadar profesyonel çalışmayı nasıl yaptığını gerçekten bilmiyorum.

Ataş’ın İl Danışma Meclis toplantısına girdiği sıradaki ambiyans Ataş’ı mest etti. Salonda bulunan yaklaşık bin 500 kişilik kalabalık tarafından gerçekleştirilen tezahürat Teşkilat Başkanının uzun süre ayakta onları selamlamasına neden oldu.

Kimler vardı; yeniler mecburen oradaydı, eksiler de oradaydı.

Özdemir’in en çok hoşuma giden tarafı partide gerçekten eskilerle yeniler arasında birlik ve beraberliği tam anlamıyla oluşturması. Eskilere eski olduğunu hissettirmedi, her toplantıda ayaklarına giderek onlara gerçek değerlerini verdi ve davetlerini yaptı. Onlarda bu değer ve daveti geri çevirmedi.

Özdemir ve ekibiyle parti içerisinde gruplaşma da olmadı. Şimdi hangi milletvekilinin adamı diye sorsalar bence tüm milletvekillerini sayarlar. Partinin ve kendisinin kazanmasındaki en önemli konuda tüm milletvekillerine eşit mesafede olmasıydı.

Neyse Ataş’a geri dönelim; toplantının başındaki o 10 dakikalık videoyu kim hazırlamıştı, o fotoğrafları kim seçmişti. 15 Temmuz gecesi ve sonrasını anlatan video gösteriminde de kimse es geçilmedi.  Milletvekilleri, tüm ilçe ve belediye başkanları, kadın kolları, gençlik kolları, eski vekiller, yani anlayacağınız teşkilatının tüm kademesindeki herkesin neredeyse görüntüsü vardı. Muhalefet il başkanlarının bile görüntüsü mevcuttu.

Bunu izlerken gözlerim Ataş’ın üzerindeydi. Pür dikkat, kimseyle sohbet bile etmeden o videoyu izledi. Sonunda ise yüzündeki mutlulukla büyük bir heyecan içerisinde alkışladığına şahit oldum.

Kürsüye çıktığında organizeden dolayı teşekkür etti, güzel de bir konuşma yaptı. Ziyaretlerinin ardından son konuşmayı Arsan Center’de yeni ve eski teşkilat mensupları onuruna verilen yemekte yaptı.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezindeki toplantıda eski ve yeni kavramı olmadan herkes oradaydı, aynı tablo yemekte de vardı. Ataş bir kez daha çıktı sahneye Özdemir ve ekibini kutladı.

Her zaman Özdemir’in patronu Kahramanmaraş’a gelmiyor. Uzun zamandır ilk defa gelen Ataş çalışmalarla ilgili brifing aldı, Kahramanmaraş’taki birlik ve beraberliği görünce mutluluğu yüzüne ve diline yansıdı.

Kısacası Özdemir ve ekibi patronlarından tam not aldı.

Bunun yanında bir şey daha; bu mütevaziliği, bu çalışkanlığı, bu kadirşinaslığı, bu birlik ve beraberlik duygusunu devam ettirdiği sürece kazanan Ak Parti olacaktır.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Mekânın Cennet Olsun KARAKOÇ… Mekânın Cennet Olsun KARAKOÇ…

24 Aralık 2015 tarihinde Ahmet Özdemir il başkanı olarak atandı. Siyasete Veysi Kaynak’ın ekibinde başladı, Fatih Mehmet Erkoç ve Metin...

Bahaettin Karakoç’un yüreğini “Beyaz Dilekçe” den okumak Bahaettin Karakoç’un yüreğini “Beyaz Dil...

24 Aralık 2015 tarihinde Ahmet Özdemir il başkanı olarak atandı. Siyasete Veysi Kaynak’ın ekibinde başladı, Fatih Mehmet Erkoç ve Metin...

Şiirimizin Yüz Akı Şiirimizin Yüz Akı

24 Aralık 2015 tarihinde Ahmet Özdemir il başkanı olarak atandı. Siyasete Veysi Kaynak’ın ekibinde başladı, Fatih Mehmet Erkoç ve Metin...

Şiirin Beyaz Kartalı “Pervaz urup Hakk’a uçtu” Şiirin Beyaz Kartalı “Pervaz urup Hakk’a...

24 Aralık 2015 tarihinde Ahmet Özdemir il başkanı olarak atandı. Siyasete Veysi Kaynak’ın ekibinde başladı, Fatih Mehmet Erkoç ve Metin...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Şirinler Anaokulundan Geri dönüşüm Sergisi Şirinler Anaokulundan Ger...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Şirinler Anaokulu Kahramanma...

Osman Gazi Ortaokulu öğrencileri kumbara yaptı Osman Gazi Ortaokulu öğre...

Onikişubat İlçesi Osman Gazi Ortaokulu öğrencileri, Kahraman...

TEÇ-SEN Yönetimi Millî Eğitim Müdürü Yılmazı Ziyaret Etti. TEÇ-SEN Yönetimi Millî Eğ...

Tüm Eğitim çalışanları Sendikası (TEÇ-SEN) Kahramanmaraş Şub...

Milletvekili Aycan, Hekim ile hasta karşı karşıya getirilmemeli Milletvekili Aycan, Hekim...

 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan’ın ikt...

“Seçimler Ülke ve Elbistan İçin Çok Önemli” “Seçimler Ülke ve Elbista...

Bünyamin Kılıç, AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptı...

Başkan Küçük’ten Veda ve Teşekkür Başkan Küçük’ten Veda ve ...

İçişleri Bakanlığı Tarafından Görevden Geçici Uzaklaştırılan...

Emekli Müfettiş Fevzi Gök Vefat Etti. Emekli Müfettiş Fevzi Gök...

Aslen Afşinli Olup Mehmet Akif Mahallesinde İkamet Eden Merh...

Mahir Ünal’a,KMBGC’den  ‘Teşekkür’ Ziyareti Mahir Ünal’a,KMBGC’den ‘...

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan...

Kahramanmaraşlı Er Şehit Düştü Kahramanmaraşlı Er Şehit ...

Kahramanmaraşlı Piyade Sözleşmeli Er Cemil Kaçmaz Şehit Hava...

Kar Mesaisi Kar Mesaisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kar yağışı olan bölgeler...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ