Maraşta Haber
Maraşta Haber

İslam’ın Son Ordusu

Irak’ın kuzeyinde uygulanan senaryoya benzer bir senaryo uygulanarak Suriye’de de bir Kürt devleti kurdurmak isteyen Haçlı dünyası 8 yıl önce Beşar Esad yönetimine karşı bir isyan başlattı. Bu isyan başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve Avrupa Birliğinin diğer üyeleri tarafından büyütülerek tüm ülkede yıkıma yol açan, yüz binlerce kişinin öldüğü, […]

İslam’ın Son Ordusu

17 Ekim 2019 - 22:51A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Irak’ın kuzeyinde uygulanan senaryoya benzer bir senaryo uygulanarak Suriye’de de bir Kürt devleti kurdurmak isteyen Haçlı dünyası 8 yıl önce Beşar Esad yönetimine karşı bir isyan başlattı. Bu isyan başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve Avrupa Birliğinin diğer üyeleri tarafından büyütülerek tüm ülkede yıkıma yol açan, yüz binlerce kişinin öldüğü, milyonlarca kişinin evlerini ve sahip oldukları tüm varlıklarını bırakarak göç ettiği topyekûn bir iç savaşa dönüştürüldü.

Rusya ve İran bu savaşta Esad’ın yanında yer alırken Türkiye, halkına zulmeden Beşar Esad’la tüm bağlarını kopartarak Esad’ın zulmünden kaçan 4 milyona yakın Suriye vatandaşını ülkesine kabul etti.

Kendiside bir terör devleti olan İsrail’in taşeronluğunu üstlenen ABD önce İŞİD isminde bir terör örgütü kurdurarak Suriye topraklarına yerleştirdi. Bu örgüt kısa bir sürede işlediği cinayetlerle tüm dünyanın nefretini kazandı. Sonra yarattığı bu canavarı yok etsin diye PKK’dan hizmet satın almaya kalkıştı. PKK doğrudan hizmet vermek yerine PYD ismiyle hizmet vermeyi tercih etti. Böylece Suriye topraklarında kurulmak istenen Kürt devletini kuma görevini PKK üstlenmiş oldu.

Suriye’de oynanan oyundan en fazla zarar gören Türkiye Cumhuriyeti Devleti dünyaya güney sınırları boyunca açılmak istenen terör koridorunun kapanması, kurulmak istenen terör devletinin imha edilmesi gerektiğini söyledi durdu. Kulak asan olmadı. Muhatap bulamadı. Bu amaçla yürütülen kararlı siyaset ve ısrarlı dış politika çalışmaları neticesinde maalesef olumlu bir sonuca ulaşamadı. 

Bu gelişmeler üzerine kendi göbeğini kesmek, PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerinin kökünü kazımak ve dünyayı başlarına yıkmak amacıyla ‘Barış Pınarı’ ismini verdiği askeri harekâtı başlattı. Uluslararası hukuk ve meşruiyet ölçülerine harfiyen uygun olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ sonunda Suriye’nin kuzeyinde, burnumuzun dibinde YPG tarafından kurulmak istenen terör devletine izin verilmeyecek, ülkemizin kara sınırlarına paralel olacak şekilde güvenli bir bölge tesis edilecek ve huzur, sükûnet ve istikrara kavuşturulacak bu bölgeye Türkiye’ye sığınan Suriyeliler yerleştirilecektir.

Bu amaçları gerçekleştirmek amacıyla geçen hafta barış harekâtı başlatıldı. ABD ve Avrupa Birliği Ülkelerinden gelen tehdit dolu ifadeler, aba altından sopa gösteren düşmanca açıklamalar Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin hedeflerine ulaşmasına asla mani olamadı. Atalarımızın ‘İt Ürür Kervan Yürür’ sözüyle işaret ettiği hakikat Allah’ın izniyle bir kez daha gerçekleşmiş oldu.

‘Dünyayı sevecek büyüklükte yüreği, kıyameti yaşatacak güçte bileği olan Mehmetçikler’ PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerinin kökünü kazımak maksadıyla çıktıkları yolda inanılmaz bir hızla ve sıfır zayiatla hedeflerine ulaştılar. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat’ın doğusunu terör örgütlerinden temizlemek amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekâtı´n da Tel Abyad ve Resulayn´da kontrolün sağlanmasının ardından, bordo bereliler ve komandolar Münbiç´e doğru ilerlemeye başladı…

Dünya Türk Silahlı Kuvvetlerinin neler yapabildiğine ve neler yapabileceğine bir kez daha şahit oldu. Bu şehadet dostlara huzur, güven ve mutluluk verirken düşmanların aklını başından almaya yetide artı. Yüreklerinde hep var olan ‘Türk korkusu’ haçlı dünyasını ve onların uşaklığını yapan İslam Ülkelerinde halklarına rağmen idareyi ele geçiren hain SİSİ’lerin yüreklerini bir kez daha kapladı.

Dışarıdaki(ABD, AB ve ARAB Birliği Ülkeleri) ve içerideki (HADEP ve diğer bölücü unsurlar) itler ürümeye, kervan ise yürümeye devam ediyor. İslam’ın son ordusu olan bu ordu Siyonizme ve Haçlı oyunlarına geçit vermeyecektir.

Barış Pınarı Harekâtına katılan Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Mehmetçiğimize destek sağlayan Milli Suriye Ordusunun her bir ferdini gönülden kutluyorum. Onları tek tek Allah’a emanet ediyorum. Başarılarının daim olması için Cenab-ı Hakk’a niyaz ediyorum. Şu ana kadar hayatını kaybeden gerek sivil gerekse askerlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Yüce Türk Milleti olarak, gazamız mübarek, geleceğimiz aydınlık, zaferimiz mutlak olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene.

 

 

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BİR CUMHURİYET OSMANLISI: EROL GÜNGÖR BİR CUMHURİYET OSMANLISI: EROL GÜNGÖR...

İLMİYLE ÂMİL, ÎMANIYLA KÂMİL YERİ DOLMAYAN BİR BÜYÜK ÂLİM, GERÇEK BİR MÜTEFEKKİR VE “ALTIN BEYİNLİ” BİR MİLLÎ MÜRŞİD, BİR CUMHURİYET OS...

GİT GÜLE GÜLE GİT GÜLE GÜLE

Ramazan ayında, yine seneye Sen gelmek üzere, git güle güle. Yıl boyu biriken, her türlü kiri Sen silmek üzere, git güle güle.   B...

GÜN AKŞAMA YASLANMADAN GÜN AKŞAMA YASLANMADAN

O Yâr, aşkın menzîlidir; kalbe muhabbet gerek… Bu sevdâya vuslat için aşk-ı müebbet gerek…   Bir “Mevcud-u Meçhûl” olan Sult...

GUSÜL ABDESTİ (ŞİİR)  GUSÜL ABDESTİ (ŞİİR) 

Guslün başka adına boy abdesti denilir,  Müminler arasında bu isimde bilinir.    Hayız, nifas (lohusa), cünüplükten sayılır,  Bu haller...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Yılmaz, Ölçme Değerlendirme Merkezini Ziyaret Etti Yılmaz, Ölçme Değerlendir...

“Kahramanmaraş Ölçme ve Değerlendirme Merkezimiz oluşturduğu...

5, 6 ve 7. sınıflara çevrim içi kazanım değerlendirme sınavı 5, 6 ve 7. sınıflara çevr...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme, Değerlendirme...

Eğitim Yöneticisi Selahittin Kılınçkıran’da emekli oldu Eğitim Yöneticisi Selahit...

Yılların deneyimli eğitimcisi Selahittin Kılınçkıran özellik...

Biriz Edebiyat Cemalettin Gündoğan İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması 35 Biriz Edebiyat Cemalettin...

BİRİZ EDEBİYAT CEMALETTİN GÜNDOĞAN İLE FASL_I MUHABBET 220.G...

8. Sınıflara Yönelik Mayıs Ayı Deneme Soruları 8. Sınıflara Yönelik Mayı...

Millî Eğitim Bakanlığı – Ölçme ,Değerlendirme ve Sınav...

Sıddık Şirikçi’nin Acı Günü Sıddık Şirikçi’nin ...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğünde önceki Müdür Yard...

BİR CUMHURİYET OSMANLISI: EROL GÜNGÖR BİR CUMHURİYET OSMANLISI:...

İLMİYLE ÂMİL, ÎMANIYLA KÂMİL YERİ DOLMAYAN BİR BÜYÜK ÂLİM, G...

Milletvekili Habibe Öçal’dan 1 Mayıs Değerlendirmesi Milletvekili Habibe Öçal&...

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Habibe Öçal,1 Mayıs İşçi...

KASKİ’den Su İsrafına yönelik açıklama KASKİ’den Su İsrafı...

Kaski haber merkezince su israfının önlenmesine yönelik bir ...

Sapkın Kırtasiyeci Gözaltına Alındı Sapkın Kırtasiyeci Gözalt...

Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde  yaşanan 12 yaşınd...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ