Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara […]

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir
Bu yazı advertorialdir.

19 Ekim 2017 - 3:03A+A-

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara en uygun tedavi seçeneklerini önlerine sunarak, diledikleri görünümleri elde etmeleri için çalışıyoruz.

Dış güzellik sosyal hayatta önemli bir yeri tutar. Bunun bilincinde olarak hastalarımızın estetik problemlerini çözerek onlara daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sunmaya çalışıyoruz.

Tamponsuz yapılan rinoplasti ankara operasyonları ile burnunuzun doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Ağrısız, doğal görünen ve yüz ile uyumlu bir buruna sahip olmanız için tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden bir tanesi Estenik’tir.

Meme estetiği operasyonları ile hastalarımız, arzu ettikleri görünümlere, meme dikleştirme Ankara’da tedavi olarak kavuşuyorlar. Meme küçültme ve meme büyütme ameliyatları ile kusursuz güzelliği kısa sürede yakalayabilirsiniz.

Botoks, ameliyatsız zayıflama ve terleme tedavisi gibi vücut estetiği problemleri olan hastalarımızın diledikleri estetik görünümleri elde etmeleri için ameliyatsız güzellik uygulamalarından faydalanıyoruz.

FUE ve FUT tekniği ile saç ekimi yaparak, hastalarımızın tüm saç dökülmesi sorunlarını çözerek, onlara doğal görünümleri saçlara kavuşma garantisi veriyoruz.

Kusursuz ve doğal bir güzelliğe, alanında uzman kadromuz ile sahip olun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir kontrolünde yapılan tüm estetik operasyonlar doktorumuzun yıllar boyunca kazandığı deneyimleri ve aldığı eğitimlerin ışığında yüksek başarı yüzdeleriyle gerçekleşir. Ağrı çekmeden ve çok uzun süreler beklemeden diledikleri görünümlere kavuşan hastalarımız, sosyal hayatlarına daha özgüvenli ve daha mutlu devam ediyor. Alanında uzman kadromuz ile kusursuz ve doğal güzelliğin adresi, Estenik’tir.

Size en uygun tedavi seçenekleriyle estetik sorunlarınızla vedalaşın

Estenik’te, hasta ve doktorun ortak kararıyla pek çok tedavi şekli arasından hastaya en uygun olanı seçilir. Saç ekimi, burun estetiği, meme estetiği, cilt bakımı ve bölgesel zayıflama gibi estetik sorunlar hastanın tercihine göre ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler ile tedavi edilir.

Hastalarımızın doğal bir görüntüye kavuşmaları için birlikte hareket ederek hastamızın tüm kaygılarını ve isteklerini dinliyor, buna uygun bir planlama yapıyoruz. Ameliyat öncesi ve sonrası sürecinden rahatsızlık duyan hastalarımız için ameliyatsız güzellik uygulamalarını öneriyor, doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olması için tedavi çeşitlerimizi anlatarak doğru bir şekilde yönlendirilmesini sağlıyoruz.

3D teknoloji ile kusursuz planlama

3D teknoloji, Estenik’te uyguladığımız 3 boyutlu bir planlamadır. 3D Crisalix tekniği olarak geçen yöntemde hastalarımıza, bedenlerini farklı açılardan görebilecekleri sanal gerçeklik gözlüğü takıyoruz. Bu gözlük, hastalarımızın ameliyattan sonraki bedensel değişimlerini görebilmelerini sağlar. Bu sayede ameliyat öncesi kaygılar yok olurken, ameliyat sonrasındaki beklentilerde nahoş sürprizler yaşanması engellenir. Hastamız, bedeninde olacak estetik değişimlerin bilincinde olarak operasyona girer.

Etiketler : | Bu yazı advertorialdir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Akgirişim’den Ters Ozmoz Su Arıtma Tekniği ve Kullanım Alanları Akgirişim’den Ters Ozmoz Su Arıtma...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

“KEŞİF” ZAMANDA YOLCULUK YAPAN 3 GENCİN MACERASINI GÖZLER ÖNÜNE SERECEK “KEŞİF” ZAMANDA YOLCULUK YAP...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

İnternet Yaşam Standardımızı da Değiştirdi İnternet Yaşam Standardımızı da Değiştir...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Hijyen Yaşam Kalitemizi Doğrudan Etkiler Hijyen Yaşam Kalitemizi Doğrudan Etkiler...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Genç Sâda Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma yarışması yapıldı. Genç Sâda Kur´an-ı Kerim´...

Kahramanmaraş Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Salonunda İl ...

İl Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, Çağlayancerit Kaymakamı Çakmak’ı Ziyaret Etti İl Millî Eğitim Müdürü Yı...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, İlçe Mill...

Elektrik Kaçağı Ölümüne Neden Oldu Elektrik Kaçağı Ölümüne N...

Elbistan İlçesinde bugün 12 Aralık 2018 Çarşamba 23.00 sıral...

Kerem Fırtına, Kahramanmaraşlı okurlarıyla buluştu Kerem Fırtına, Kahramanma...

KAHRAMANMARAŞ / Oyunculuğunun yanı sıra yazarlığı ile de adı...

Kahramanmaraş’ta kar tatili Kahramanmaraş’ta ka...

Meteoroloji, 32 ilde  3 günlük kar yağışı için alarmını daha...

Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması Fasl-ı Muhabbet Grup Atış...

Yurdumuzun her bölgesinden Şair ve Ozan’ın katılımı il...

Kahramanmaraş Büyükşehir, Kam’18’de Kahramanmaraş Büyükşehir,...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür ve Turizm Bakanl...

Kahramanmaraş Araştırmalar Konağı’nın restorasyonu bitiyor Kahramanmaraş Araştırmala...

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın kültürel dönüşü...

Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, Pazarcık Kaymakamı Nas’ı Ziyaret Etti Millî Eğitim Müdürü Yılma...

Bir ay kadar önce Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Olara...

’Bahattin KARAKOÇ  Şiir Okuma Yarışması’’ ’Bahattin KARAKOÇ Şiir O...

Malatya -DARENDE İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm Ort...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ