Maraşta Haber
Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Habibe Öcal
Maraşta Haber

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara […]

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir
Bu yazı advertorialdir.

19 Ekim 2017 - 3:03A+A-

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Habibe Öcal

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara en uygun tedavi seçeneklerini önlerine sunarak, diledikleri görünümleri elde etmeleri için çalışıyoruz.

Dış güzellik sosyal hayatta önemli bir yeri tutar. Bunun bilincinde olarak hastalarımızın estetik problemlerini çözerek onlara daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sunmaya çalışıyoruz.

Tamponsuz yapılan rinoplasti ankara operasyonları ile burnunuzun doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Ağrısız, doğal görünen ve yüz ile uyumlu bir buruna sahip olmanız için tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden bir tanesi Estenik’tir.

Meme estetiği operasyonları ile hastalarımız, arzu ettikleri görünümlere, meme dikleştirme Ankara’da tedavi olarak kavuşuyorlar. Meme küçültme ve meme büyütme ameliyatları ile kusursuz güzelliği kısa sürede yakalayabilirsiniz.

Botoks, ameliyatsız zayıflama ve terleme tedavisi gibi vücut estetiği problemleri olan hastalarımızın diledikleri estetik görünümleri elde etmeleri için ameliyatsız güzellik uygulamalarından faydalanıyoruz.

FUE ve FUT tekniği ile saç ekimi yaparak, hastalarımızın tüm saç dökülmesi sorunlarını çözerek, onlara doğal görünümleri saçlara kavuşma garantisi veriyoruz.

Kusursuz ve doğal bir güzelliğe, alanında uzman kadromuz ile sahip olun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir kontrolünde yapılan tüm estetik operasyonlar doktorumuzun yıllar boyunca kazandığı deneyimleri ve aldığı eğitimlerin ışığında yüksek başarı yüzdeleriyle gerçekleşir. Ağrı çekmeden ve çok uzun süreler beklemeden diledikleri görünümlere kavuşan hastalarımız, sosyal hayatlarına daha özgüvenli ve daha mutlu devam ediyor. Alanında uzman kadromuz ile kusursuz ve doğal güzelliğin adresi, Estenik’tir.

Size en uygun tedavi seçenekleriyle estetik sorunlarınızla vedalaşın

Estenik’te, hasta ve doktorun ortak kararıyla pek çok tedavi şekli arasından hastaya en uygun olanı seçilir. Saç ekimi, burun estetiği, meme estetiği, cilt bakımı ve bölgesel zayıflama gibi estetik sorunlar hastanın tercihine göre ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler ile tedavi edilir.

Hastalarımızın doğal bir görüntüye kavuşmaları için birlikte hareket ederek hastamızın tüm kaygılarını ve isteklerini dinliyor, buna uygun bir planlama yapıyoruz. Ameliyat öncesi ve sonrası sürecinden rahatsızlık duyan hastalarımız için ameliyatsız güzellik uygulamalarını öneriyor, doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olması için tedavi çeşitlerimizi anlatarak doğru bir şekilde yönlendirilmesini sağlıyoruz.

3D teknoloji ile kusursuz planlama

3D teknoloji, Estenik’te uyguladığımız 3 boyutlu bir planlamadır. 3D Crisalix tekniği olarak geçen yöntemde hastalarımıza, bedenlerini farklı açılardan görebilecekleri sanal gerçeklik gözlüğü takıyoruz. Bu gözlük, hastalarımızın ameliyattan sonraki bedensel değişimlerini görebilmelerini sağlar. Bu sayede ameliyat öncesi kaygılar yok olurken, ameliyat sonrasındaki beklentilerde nahoş sürprizler yaşanması engellenir. Hastamız, bedeninde olacak estetik değişimlerin bilincinde olarak operasyona girer.

Etiketler : | Bu yazı advertorialdir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Etüt Merkezleri ile Doğru YKS Hazırlığı Etüt Merkezleri ile Doğru YKS Hazırlığı...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

En Sağlıklı Zemin Kaplamaları En Sağlıklı Zemin Kaplamaları

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Çocukların Geleceğini Etkileyecek Kararlarda Profesyonel Destek Çocukların Geleceğini Etkileyecek Kararl...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Derin Dondurucular Gündelik Yaşamımızın Vazgeçilmezleri Derin Dondurucular Gündelik Yaşamımızın ...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Köprülü Kavşak Göz Kamaştırıyor Köprülü Kavşak Göz Kamaşt...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şehrin çehresinin değişi...

Onikişubat Belediyesi Hünerli Elleri Ödülleriyle Buluşturacak Onikişubat Belediyesi Hün...

Onikişubat Belediyesi geleneksel el sanatlarının aslını koru...

Sandıktan Çıkan İrade Başımızın Tacıdır. Sandıktan Çıkan İrade Baş...

Bir kimseyi bir göreve getirirken keyfi davranmamalı, görevi...

“Gönül Yıkmayacağız Gönüller Kuracağız” “Gönül Yıkmayacağız Gönül...

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramı dolayısıy...

Ak Parti Adayı Habibe Öçal, Kaza Geçirdi Ak Parti Adayı Habibe Öça...

Adalet ve Kalınma Partisi Kahramanmaraş 6. sıra Milletvekili...

“Halkımız Milli Görüş Hizmetleri Bekliyor” “Halkımız Milli Görüş Hiz...

Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı kut...

Öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam ediyor Öğretmenlerin mesleki çal...

8 Haziran 2018 Cuma günü okulların tatile girmesinin ardında...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplantısı Yapıldı. Şiddetin Önlenmesi ve Aza...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması,ile ilgili İl Yürütme Kuru...

Abid Akar İçin Mevlid-i Şerif Abid Akar İçin Mevlid-i Ş...

4 Mayıs 2018 Cuma günü aniden rahatsızlanarak vefat eden Oni...

Zeytin Ağaçlarını Yakıp Kaçtılar Zeytin Ağaçlarını Yakıp K...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Hz. Ha...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ