Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara […]

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir
Bu yazı advertorialdir.

19 Ekim 2017 - 3:03A+A-

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara en uygun tedavi seçeneklerini önlerine sunarak, diledikleri görünümleri elde etmeleri için çalışıyoruz.

Dış güzellik sosyal hayatta önemli bir yeri tutar. Bunun bilincinde olarak hastalarımızın estetik problemlerini çözerek onlara daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sunmaya çalışıyoruz.

Tamponsuz yapılan rinoplasti ankara operasyonları ile burnunuzun doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Ağrısız, doğal görünen ve yüz ile uyumlu bir buruna sahip olmanız için tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden bir tanesi Estenik’tir.

Meme estetiği operasyonları ile hastalarımız, arzu ettikleri görünümlere, meme dikleştirme Ankara’da tedavi olarak kavuşuyorlar. Meme küçültme ve meme büyütme ameliyatları ile kusursuz güzelliği kısa sürede yakalayabilirsiniz.

Botoks, ameliyatsız zayıflama ve terleme tedavisi gibi vücut estetiği problemleri olan hastalarımızın diledikleri estetik görünümleri elde etmeleri için ameliyatsız güzellik uygulamalarından faydalanıyoruz.

FUE ve FUT tekniği ile saç ekimi yaparak, hastalarımızın tüm saç dökülmesi sorunlarını çözerek, onlara doğal görünümleri saçlara kavuşma garantisi veriyoruz.

Kusursuz ve doğal bir güzelliğe, alanında uzman kadromuz ile sahip olun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir kontrolünde yapılan tüm estetik operasyonlar doktorumuzun yıllar boyunca kazandığı deneyimleri ve aldığı eğitimlerin ışığında yüksek başarı yüzdeleriyle gerçekleşir. Ağrı çekmeden ve çok uzun süreler beklemeden diledikleri görünümlere kavuşan hastalarımız, sosyal hayatlarına daha özgüvenli ve daha mutlu devam ediyor. Alanında uzman kadromuz ile kusursuz ve doğal güzelliğin adresi, Estenik’tir.

Size en uygun tedavi seçenekleriyle estetik sorunlarınızla vedalaşın

Estenik’te, hasta ve doktorun ortak kararıyla pek çok tedavi şekli arasından hastaya en uygun olanı seçilir. Saç ekimi, burun estetiği, meme estetiği, cilt bakımı ve bölgesel zayıflama gibi estetik sorunlar hastanın tercihine göre ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler ile tedavi edilir.

Hastalarımızın doğal bir görüntüye kavuşmaları için birlikte hareket ederek hastamızın tüm kaygılarını ve isteklerini dinliyor, buna uygun bir planlama yapıyoruz. Ameliyat öncesi ve sonrası sürecinden rahatsızlık duyan hastalarımız için ameliyatsız güzellik uygulamalarını öneriyor, doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olması için tedavi çeşitlerimizi anlatarak doğru bir şekilde yönlendirilmesini sağlıyoruz.

3D teknoloji ile kusursuz planlama

3D teknoloji, Estenik’te uyguladığımız 3 boyutlu bir planlamadır. 3D Crisalix tekniği olarak geçen yöntemde hastalarımıza, bedenlerini farklı açılardan görebilecekleri sanal gerçeklik gözlüğü takıyoruz. Bu gözlük, hastalarımızın ameliyattan sonraki bedensel değişimlerini görebilmelerini sağlar. Bu sayede ameliyat öncesi kaygılar yok olurken, ameliyat sonrasındaki beklentilerde nahoş sürprizler yaşanması engellenir. Hastamız, bedeninde olacak estetik değişimlerin bilincinde olarak operasyona girer.

Etiketler : | Bu yazı advertorialdir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Belgrad’da Gezilecek Yerler Belgrad’da Gezilecek Yerler

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Dermoinn Kayganlaştırıcı Fiyatları Dermoinn Kayganlaştırıcı Fiyatları

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Bioder Dünyasını Keşfedin Bioder Dünyasını Keşfedin

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Saç Dökülmesine Karşı En Etkili Şampuan: Bioblas! Saç Dökülmesine Karşı En Etkili Şampuan:...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Prof. Dr. Sami Özgül, Damar Tıkanıklığı Tedavisinde Hekimlere Eğitim Veriyor Prof. Dr. Sami Özgül, Dam...

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Kardiyoloji Uzma...

İş Adamı Kurtul, Eğitimle İlgili Neler Dedi? İş Adamı Kurtul, Eğitimle...

Kahramanmaraş’ta 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı “İlköğretim H...

Özel idare binasında  intihar girişimi Özel idare binasında  int...

Bugün Özel idare binasının 10 katında ismi henüz belirleneme...

Öğretmenlere Kapsayıcı Eğitim Çalışması Öğretmenlere Kapsayıcı Eğ...

Kahramanmaraş’ta 2018-2019 Eğitim-öğretim dönemi önces...

Mikrogrişimci Kadınlardan Başkan Erkoç’a Teşekkür Mikrogrişimci Kadınlardan...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç...

Başkan Erkoç: “Dondurma Müzemiz Hazırlanıyor” Başkan Erkoç: “Dondurma M...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç...

TYB Kahramanmaraş Şubesi Söğüt’te Toplandı TYB Kahramanmaraş Şubesi ...

Türkiye Yazarlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi yeni yönetimi ...

Hürriyet Spor Salonu Açılışı Gerçekleştirildi Hürriyet Spor Salonu Açıl...

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile bugüne kadar birçok başarıl...

Kahramanmaraş’ta “İlköğretim Haftası” Kutlama Programı Kahramanmaraş’ta &#...

Kahramanmaraş’ta 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı “İlköğr...

28. Altınkemer’e 8 Ülkeden 600 Güreşçi katıldı 28. Altınkemer’e 8 Ülkede...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 28.’si...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ