Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara […]

Ankara Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir

Bu yazı advertorialdir.

19 Ekim 2017 - 3:03A+A-


Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan hastalar daha özgüvenli ve daha aktif bir sosyal hayat yaşarlar. Fakat estetik kaygıları olan, güzellikleri ile ilgili kendilerinde beğenmedikleri yönleri bulunan kişiler, sosyal yaşamlarından koparak içe dönük bir hayatın içine girerler. Estenik olarak, hastalarımızın tüm güzellik problemleri için onlara en uygun tedavi seçeneklerini önlerine sunarak, diledikleri görünümleri elde etmeleri için çalışıyoruz.

Dış güzellik sosyal hayatta önemli bir yeri tutar. Bunun bilincinde olarak hastalarımızın estetik problemlerini çözerek onlara daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sunmaya çalışıyoruz.

Tamponsuz yapılan rinoplasti ankara operasyonları ile burnunuzun doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Ağrısız, doğal görünen ve yüz ile uyumlu bir buruna sahip olmanız için tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden bir tanesi Estenik’tir.

Meme estetiği operasyonları ile hastalarımız, arzu ettikleri görünümlere, meme dikleştirme Ankara’da tedavi olarak kavuşuyorlar. Meme küçültme ve meme büyütme ameliyatları ile kusursuz güzelliği kısa sürede yakalayabilirsiniz.

Botoks, ameliyatsız zayıflama ve terleme tedavisi gibi vücut estetiği problemleri olan hastalarımızın diledikleri estetik görünümleri elde etmeleri için ameliyatsız güzellik uygulamalarından faydalanıyoruz.

FUE ve FUT tekniği ile saç ekimi yaparak, hastalarımızın tüm saç dökülmesi sorunlarını çözerek, onlara doğal görünümleri saçlara kavuşma garantisi veriyoruz.

Kusursuz ve doğal bir güzelliğe, alanında uzman kadromuz ile sahip olun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Zühtü Demir kontrolünde yapılan tüm estetik operasyonlar doktorumuzun yıllar boyunca kazandığı deneyimleri ve aldığı eğitimlerin ışığında yüksek başarı yüzdeleriyle gerçekleşir. Ağrı çekmeden ve çok uzun süreler beklemeden diledikleri görünümlere kavuşan hastalarımız, sosyal hayatlarına daha özgüvenli ve daha mutlu devam ediyor. Alanında uzman kadromuz ile kusursuz ve doğal güzelliğin adresi, Estenik’tir.

Size en uygun tedavi seçenekleriyle estetik sorunlarınızla vedalaşın

Estenik’te, hasta ve doktorun ortak kararıyla pek çok tedavi şekli arasından hastaya en uygun olanı seçilir. Saç ekimi, burun estetiği, meme estetiği, cilt bakımı ve bölgesel zayıflama gibi estetik sorunlar hastanın tercihine göre ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler ile tedavi edilir.

Hastalarımızın doğal bir görüntüye kavuşmaları için birlikte hareket ederek hastamızın tüm kaygılarını ve isteklerini dinliyor, buna uygun bir planlama yapıyoruz. Ameliyat öncesi ve sonrası sürecinden rahatsızlık duyan hastalarımız için ameliyatsız güzellik uygulamalarını öneriyor, doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olması için tedavi çeşitlerimizi anlatarak doğru bir şekilde yönlendirilmesini sağlıyoruz.

3D teknoloji ile kusursuz planlama

3D teknoloji, Estenik’te uyguladığımız 3 boyutlu bir planlamadır. 3D Crisalix tekniği olarak geçen yöntemde hastalarımıza, bedenlerini farklı açılardan görebilecekleri sanal gerçeklik gözlüğü takıyoruz. Bu gözlük, hastalarımızın ameliyattan sonraki bedensel değişimlerini görebilmelerini sağlar. Bu sayede ameliyat öncesi kaygılar yok olurken, ameliyat sonrasındaki beklentilerde nahoş sürprizler yaşanması engellenir. Hastamız, bedeninde olacak estetik değişimlerin bilincinde olarak operasyona girer.

Etiketler : |

Bu yazı advertorialdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Şeyh-i Şifa Mahlep Şeker Macunu kullanımı ve ürün içeriği nelerdir? Şeyh-i Şifa Mahlep Şeker Macunu kullanım...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Gece kızı sipariş nasıl kullanılır, gece kızı kullanımı önerileri? Gece kızı sipariş nasıl kullanılır, gece...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Sixpad abs nedir? Sixpad abs kullanımı ne işe yaramaktadır? Sixpad abs nedir? Sixpad abs kullanımı n...

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...

Mont Mont

Sağlıklı ve güzel görünmek kişilerin mutlu olmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Kendini güzel gören, estetik görüntüsünden memnun olan has...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Şeyh-i Şifa Mahlep Şeker Macunu kullanımı ve ürün içeriği nelerdir? Şeyh-i Şifa Mahlep Şeker ...

Şeyh-i Şifa Mahlep şeker macunu, kutusu üzerinde yer alan tü...

Futsalda Toki Yıldız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi damgası Futsalda Toki Yıldız Mesl...

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu – Toki Yıldız Mesleki Ve ...

BAŞBUĞ’UN MHP’Sİ ARTIK DEĞİL! BAŞBUĞ’UN MHP’Sİ ARTIK DE...

Milliyetçi Hareket Partisi’nde artık Başbuğ Alpaslan Türkeş’...

Aday öğretmenlere “Protokol Kuralları” anlatıldı Aday öğretmenlere “Protok...

Kahramanmaraş Onikişubat ve Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim M...

Şehit Ömer Halisdemir’li Öğrenciler Kapalı Çarşıyı Gezdi Şehit Ömer Halisdemir’li ...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehit Halis Demir İlkokulu öğrencil...

KMBGC’den Öksüze ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti KMBGC’den Öksüze ‘Hayırlı...

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkan...

Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi en kaliteli eğitimi vermeyi hedefliyor Kahramanmaraş Sosyal Bili...

Onikişubat Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi tarafından b...

KASKİ, farkındalık eğitimlerine devam ediyor KASKİ, farkındalık eğitim...

KASKİ Genel Müdürlüğü’nün Kahramanmaraş genelinde başlattığı...

Ekinözü, Yüksekokul istiyor Ekinözü, Yüksekokul istiy...

Kaharamanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) rektörü Durmuş ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ