Maraşta Haber
Maraşta Haber

“SOSYAL BARIŞI YENİDEN SAĞLAYACAĞIZ”

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, adaylığının açıklanmasının ardından İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle ve halkla bir araya geldi. Paksoy, birlik, beraberlik ve dayanışma çağrısında bulunarak, “Sosyal barışı yeniden sağlayacağız” […]

“SOSYAL BARIŞI YENİDEN SAĞLAYACAĞIZ”

25 Ocak 2019 - 6:55A+A-

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar

CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, adaylığının açıklanmasının ardından İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle ve halkla bir araya geldi. Paksoy, birlik, beraberlik ve dayanışma çağrısında bulunarak, “Sosyal barışı yeniden sağlayacağız” dedi.

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, adaylığının açıklanmasının ardından nezaket ziyaretinde bulunduğu İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığında büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. İYİ Parti Elbistan Kurucu İlçe Başkanı Av. Kürşat Yıldırım, İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Yemliha Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda partili tarafından alkışlarla karşılanan İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, yaptığı ilk değerlendirmelerde her şeyi ile iyi tanıdığının ve vatandaşla iç içe yaşadığının altını çizerek, seçimi kazanma noktasında iddialı olduğunu söyledi.

Ziyarette partililere ve kamuoyuna ilk açıklamayı İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Yemliha Özcan yaptı. Başkan Özcan Konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“İYİ PARTİ ELBİSTAN’DA BELEDİYE BAŞKANINI SEÇEBİLECEK DURUMA GELDİ”

“Sayın Abdullah Paksoy, Elbistan Belediyesi’ni 1 Nisan sabahı devralmak üzere ilk adımını atmış ve teşkilatımıza teşrif etmiştir. 1,5 yıl önce kurulan İYİ Parti, Allah’a hamdolsun bugün Elbistan Belediye Başkanı’nı seçecek duruma geldi.

“PAKSOY 1 NİSAN SABAHI ELBİSTAN BELEDİYESİNİ DEVRALACAK”

Bugün, Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte resmen ve Elbistan halkıyla ittifak yapıp şehrül eminimizi seçmenin birinci adımındayız. Şehrimizin yetiştirdiği değerli politikacı deneyimli belediye başkanı Sayın Abdullah Paksoy, Elbistan Belediyesi’ni 1 Nisan sabahı devralmak üzere ilk adımını atmış ve teşkilatımıza teşrif etmiştir. Kendisine hoş geldin diyoruz.

“ELBİSTAN PERİŞAN BİR DURUMA GETİRİLDİ”

2009 yılı seçimlerine, Elbistan’ı iktidarla buluşturursak Elbistan ihya olur sloganı ile girildi ama geldiğimiz noktada Elbistan önce mahalle sonra da perişan olmuş durumdadır. En temel belediyecilik hizmetleri olan yol, su, kanalizasyon gibi hizmetleri bile alamaz duruma geldik. Ortaya atılan bir imar planı var. Elbistan’ı tamamını köy yapmaya resmi imzadır bu plan. Elbistan’ın büyük bir kısmını 3 kata mahkûm eden yani yatırım yapılamaz hale getiren bir plandır. Bunların hepsi değiştirilebilir; önemli olan bu değiştirecek belediye başkanı ve kadrosunun oluşturulmasıdır.

“ABDULLAH PAKSOY 31 MART AKŞAMI ELBİSTANLILARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEKTİR”

Bugün İYİ Parti, bu kadroyu oluşturabilecek, bu seçimi kazanabilecek inanca, aşka, şevke ve heyecana sahiptir. Buna azmettik bunu Allah’ın izniyle başaracağız. Sayın Abdullah Paksoy, 31 Mart akşamı inşallah bütün Elbistanlıların yüzünü güldürecektir. Hayırlı uğurlu olsun.”

Millet İttifakı’nın Elbistan Belediye Başkan adayı olarak ilk kez konuşan Abdullah Paksoy’un ise oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.  Elbistan Belediyesi’ni yeniden ayağa kaldırma sözü veren ve Elbistan Belediyesi’nin iktidarla birleşmesine rağmen hizmet alamadığını ve borçlu bir belediye haline dönüştüğünü ifade eden Paksoy, partililere ve kamuoyuna yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“ELBİSTAN’DA 150 BİN İNSAN OLARAK HEPİMİZ KARDEŞİZ”

“Ayrıcalık yapmayacağız. Bu bir yerel seçimdir. Elbistan’da her partinin oyuna talibiz ve her partiden oy alacağız. Olumsuz propagandalar asla gerçeği yansıtmıyor. Ben ‘Elbistan’a hizmet edecek kişiye oy vereceğim’ diyen tüm insanlarımızın oyuna talibim. Biz Elbistan’da 150 bin insan olarak hepimiz kardeşiz diyorum.

“ELBİSTAN BELEDİYESİ İHYA EDİLMEDİ HİZMET EDİLMEDİ BORÇLANDI”

Partili arkadaşlarımızla istişarede bulunacağız. 1999’dan 2009’a kadar belediye başkanlığı görevinde bulundum. Elbistan’a hizmetimiz olmuştur. Bu da Elbistanlı hemşerilerimizin de takdir ettiği bir söylemdir. 2009’da iktidarla birleştirilirse Elbistan Belediyesi daha iyi hizmet alır dendi. Şuan 2019’a geldik, bu zaman kadar üstün bir çalışma yaparak Elbistan Belediyesi ihya edilmedi, edilmediği gibi hizmet almadı, hizmet almadığı gibi de borçlandı. Borçlu bir belediye haline döndü.

“BEN VATANDAŞLA İÇ İÇE YAŞIYORUM”

Bizim amacımız; partili partisiz herkesin elini taşın altına koymasıyla Elbistan Belediyesi’ni tekrar eski günlerine döndüreceğiz. Ben, Elbistan’ı, insanıyla, altyapısıyla her şeyi ile iyi tanıyorum. Ben vatandaşla iç içe yaşıyorum. Yalnızca ben değil, vatandaşlarımızla beraber olacağız.

“KİŞİLERİ AYIRMADAN KONSENSÜZ SAĞLANARAK SOSYAL BARIŞI SAĞLAYACAĞIZ”

Tüm partilerin tabanına sesleniyorum Elbistan Belediyesi’nin durumu iyi değil. Elbistan’ı hep beraber ayağa kaldıralım. Ben iddialıyım. Kişileri ayırtmadan tüm toplumu birleştirerek sosyal barışı sağlayacağız. Konsensüs sağlayarak Elbistan’ı tanıyan ve bilen; Elbistan’la iç içe yaşayan kişiyi seçmeleri ge

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...

“Türkiye’ye Elbistan’a Göz Dikenin Gözünü Oyarız” “Türkiye’ye Elbistan’a Göz Dikenin Gözün...

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...

BASTIRMACI: “VERGİ KALKARSA FİYATLAR DÜŞER” BASTIRMACI: “VERGİ KALKARSA FİYATLAR DÜŞ...

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...

“1 Nisan Sabahı Güneş Gibi Doğuyoruz” “1 Nisan Sabahı Güneş Gibi Doğuyoruz”...

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU ...

İyi Parti, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kadar k...

2. Kafkas Gençlik Kar Festivaline Davetlisiniz 2. Kafkas Gençlik Kar Fes...

BU YIL 2.sini DÜZENLEYECEĞİMİZ 2.KAFKAS GENÇLİK KAR FESTİVAL...

Milletvekili Güvenç, İstiklal Üniversitesinde Milletvekili Güvenç, İsti...

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başka...

Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, BİLSEM’de Millî Eğitim Müdürü Yılma...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, 2005 yılı...

Kurtuluş Bayramı Kurtuluş Bayramı

Kurtuluş denildiğinde akıllara 12 Şubat tarihi ve Maraş’ın K...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması- 10 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

http://marastahaber.com/ olarak “Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl...

Kahramanmaraş Anaokulundan  İki Etkinlik Kahramanmaraş Anaokulunda...

Kahramanmaraş’ta ilk müstakil  okul öncesi okul olma ö...

“Türkiye’ye Elbistan’a Göz Dikenin Gözünü Oyarız” “Türkiye’ye Elbistan’a Gö...

           Beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahi...

Kahramanmaraşlı Kurtuluşun 99.Yıldönümünü Kutladı Kahramanmaraşlı Kurtuluşu...

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yı...

MARAŞ’IN KURTULUŞU TÜM TÜRKİYE’DE KUTLANMALI MARAŞ’IN KURTULUŞU TÜM TÜ...

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Derneği tarafından yayımla...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ