Maraşta Haber
Maraşta Haber

“SOSYAL BARIŞI YENİDEN SAĞLAYACAĞIZ”

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, adaylığının açıklanmasının ardından İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle ve halkla bir araya geldi. Paksoy, birlik, beraberlik ve dayanışma çağrısında bulunarak, “Sosyal barışı yeniden sağlayacağız” […]

“SOSYAL BARIŞI YENİDEN SAĞLAYACAĞIZ”

25 Ocak 2019 - 6:55A+A-

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar

CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, adaylığının açıklanmasının ardından İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle ve halkla bir araya geldi. Paksoy, birlik, beraberlik ve dayanışma çağrısında bulunarak, “Sosyal barışı yeniden sağlayacağız” dedi.

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, adaylığının açıklanmasının ardından nezaket ziyaretinde bulunduğu İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığında büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. İYİ Parti Elbistan Kurucu İlçe Başkanı Av. Kürşat Yıldırım, İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Yemliha Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda partili tarafından alkışlarla karşılanan İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, yaptığı ilk değerlendirmelerde her şeyi ile iyi tanıdığının ve vatandaşla iç içe yaşadığının altını çizerek, seçimi kazanma noktasında iddialı olduğunu söyledi.

Ziyarette partililere ve kamuoyuna ilk açıklamayı İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Yemliha Özcan yaptı. Başkan Özcan Konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“İYİ PARTİ ELBİSTAN’DA BELEDİYE BAŞKANINI SEÇEBİLECEK DURUMA GELDİ”

“Sayın Abdullah Paksoy, Elbistan Belediyesi’ni 1 Nisan sabahı devralmak üzere ilk adımını atmış ve teşkilatımıza teşrif etmiştir. 1,5 yıl önce kurulan İYİ Parti, Allah’a hamdolsun bugün Elbistan Belediye Başkanı’nı seçecek duruma geldi.

“PAKSOY 1 NİSAN SABAHI ELBİSTAN BELEDİYESİNİ DEVRALACAK”

Bugün, Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte resmen ve Elbistan halkıyla ittifak yapıp şehrül eminimizi seçmenin birinci adımındayız. Şehrimizin yetiştirdiği değerli politikacı deneyimli belediye başkanı Sayın Abdullah Paksoy, Elbistan Belediyesi’ni 1 Nisan sabahı devralmak üzere ilk adımını atmış ve teşkilatımıza teşrif etmiştir. Kendisine hoş geldin diyoruz.

“ELBİSTAN PERİŞAN BİR DURUMA GETİRİLDİ”

2009 yılı seçimlerine, Elbistan’ı iktidarla buluşturursak Elbistan ihya olur sloganı ile girildi ama geldiğimiz noktada Elbistan önce mahalle sonra da perişan olmuş durumdadır. En temel belediyecilik hizmetleri olan yol, su, kanalizasyon gibi hizmetleri bile alamaz duruma geldik. Ortaya atılan bir imar planı var. Elbistan’ı tamamını köy yapmaya resmi imzadır bu plan. Elbistan’ın büyük bir kısmını 3 kata mahkûm eden yani yatırım yapılamaz hale getiren bir plandır. Bunların hepsi değiştirilebilir; önemli olan bu değiştirecek belediye başkanı ve kadrosunun oluşturulmasıdır.

“ABDULLAH PAKSOY 31 MART AKŞAMI ELBİSTANLILARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEKTİR”

Bugün İYİ Parti, bu kadroyu oluşturabilecek, bu seçimi kazanabilecek inanca, aşka, şevke ve heyecana sahiptir. Buna azmettik bunu Allah’ın izniyle başaracağız. Sayın Abdullah Paksoy, 31 Mart akşamı inşallah bütün Elbistanlıların yüzünü güldürecektir. Hayırlı uğurlu olsun.”

Millet İttifakı’nın Elbistan Belediye Başkan adayı olarak ilk kez konuşan Abdullah Paksoy’un ise oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.  Elbistan Belediyesi’ni yeniden ayağa kaldırma sözü veren ve Elbistan Belediyesi’nin iktidarla birleşmesine rağmen hizmet alamadığını ve borçlu bir belediye haline dönüştüğünü ifade eden Paksoy, partililere ve kamuoyuna yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“ELBİSTAN’DA 150 BİN İNSAN OLARAK HEPİMİZ KARDEŞİZ”

“Ayrıcalık yapmayacağız. Bu bir yerel seçimdir. Elbistan’da her partinin oyuna talibiz ve her partiden oy alacağız. Olumsuz propagandalar asla gerçeği yansıtmıyor. Ben ‘Elbistan’a hizmet edecek kişiye oy vereceğim’ diyen tüm insanlarımızın oyuna talibim. Biz Elbistan’da 150 bin insan olarak hepimiz kardeşiz diyorum.

“ELBİSTAN BELEDİYESİ İHYA EDİLMEDİ HİZMET EDİLMEDİ BORÇLANDI”

Partili arkadaşlarımızla istişarede bulunacağız. 1999’dan 2009’a kadar belediye başkanlığı görevinde bulundum. Elbistan’a hizmetimiz olmuştur. Bu da Elbistanlı hemşerilerimizin de takdir ettiği bir söylemdir. 2009’da iktidarla birleştirilirse Elbistan Belediyesi daha iyi hizmet alır dendi. Şuan 2019’a geldik, bu zaman kadar üstün bir çalışma yaparak Elbistan Belediyesi ihya edilmedi, edilmediği gibi hizmet almadı, hizmet almadığı gibi de borçlandı. Borçlu bir belediye haline döndü.

“BEN VATANDAŞLA İÇ İÇE YAŞIYORUM”

Bizim amacımız; partili partisiz herkesin elini taşın altına koymasıyla Elbistan Belediyesi’ni tekrar eski günlerine döndüreceğiz. Ben, Elbistan’ı, insanıyla, altyapısıyla her şeyi ile iyi tanıyorum. Ben vatandaşla iç içe yaşıyorum. Yalnızca ben değil, vatandaşlarımızla beraber olacağız.

“KİŞİLERİ AYIRMADAN KONSENSÜZ SAĞLANARAK SOSYAL BARIŞI SAĞLAYACAĞIZ”

Tüm partilerin tabanına sesleniyorum Elbistan Belediyesi’nin durumu iyi değil. Elbistan’ı hep beraber ayağa kaldıralım. Ben iddialıyım. Kişileri ayırtmadan tüm toplumu birleştirerek sosyal barışı sağlayacağız. Konsensüs sağlayarak Elbistan’ı tanıyan ve bilen; Elbistan’la iç içe yaşayan kişiyi seçmeleri ge

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
CHP 81 İlde Ortak Açıklama Yaptı CHP 81 İlde Ortak Açıklama Yaptı

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...

“Kahramanmaraş’ın sesi olmaya devam edeceğim” “Kahramanmaraş’ın sesi olmaya devam edec...

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...

Koltuk Yaktı Yolları Süpürdü Koltuk Yaktı Yolları Süpürdü

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...

“Hakkımızda Hayırlısı Buymuş” “Hakkımızda Hayırlısı Buymuş”

Millet İttifakının İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy’da Kamuoyuna İlk Mesajlar CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünde oluşan Mi...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Akciğer Hastasını Acil kararıyla sağlığına kavuşturdu! Akciğer Hastasını Acil ka...

Medical Park Elazığ Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Afşinli hem...

Göksun’da Mesleki ve Teknik Eğitimin Tanıtımı Yapıldı Göksun’da Mesleki v...

Mesleki ve Teknik Eğitim atfedilen değerin artırılması, Mesl...

Abdulaziz Yılmaz’dan “Kalbe Dokunan Öğretmen” Semineri Abdulaziz Yılmaz’dan R...

Psikohekim Abdulaziz YILMAZ Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Mü...

GÖK ve İNCE AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ GÖK ve İNCE AİLESİNİN MUT...

Kahramanmaraş’ta Hatun ve Salman Gök’ün güzel kızları Derya,...

Akedaş İlkokulunda El Sanatları Sergisi Akedaş İlkokulunda El San...

Kahramanmaraş Onikişubat Akedaş İlkokulunda Suzan ve Abdulha...

Sarıçukur İlkokulunda Ebru Çalışması Sarıçukur İlkokulunda Ebr...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Sarıçukur ilkokulunda, Suzan...

Dostluk Üzerine Dostluk Üzerine

Gerçek dostlara sahip olmak hesapsız servete sahip olmaktan ...

Jandarma ve Zabıta’dan Ortak Uygulama! Jandarma ve Zabıta’dan Or...

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesinde Huzur ve Güven uygula...

Güzel Sanatlar Lisesinden Tasavvuf Konseri Güzel Sanatlar Lisesinden...

Kahramanmaraş Onikişubat Güzel Sanatlar Lisesi müzik öğretme...

Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Prof. Dr. Sami Özgül: Ber...

İstiklal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sami özgül:”Ra...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ