Maraşta Haber
Maraşta Haber

İyiliğin Temeli Güçlü Kadınlarla Atıldı

İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikaları Başkanlığı tarafınca ‘’İYİLER İÇİN KAHVALTI’’ programı düzenlendi. Kahramanmaraş ve tüm Türkiye’de hızla değer gören İyi Parti, değerini bir kez daha kadınlardan yana kullandı. HABERE AİT FOTO-VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTA Kİ LİNKE TIKLAYIN https://www.youtube.com/watch?v=sszYmtctNkw    Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Ayla Çiftçi ve ekibi kadınlara verilen önemin ve kıymetin çok değerli […]

İyiliğin Temeli Güçlü Kadınlarla Atıldı

31 Mayıs 2022 - 6:08A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikaları Başkanlığı tarafınca ‘’İYİLER İÇİN KAHVALTI’’ programı düzenlendi.

Kahramanmaraş ve tüm Türkiye’de hızla değer gören İyi Parti, değerini bir kez daha kadınlardan yana kullandı.

HABERE AİT FOTO-VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTA Kİ LİNKE TIKLAYIN

https://www.youtube.com/watch?v=sszYmtctNkw

  

Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Ayla Çiftçi ve ekibi kadınlara verilen önemin ve kıymetin çok değerli olduğunu vurgulayarak 1000 kişilik katılım sağlanan programın gurur verici olduğunu dile getirdi. Programa Genel Merkez’den tam destek sağlandı. İYİ PARTİ Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel, Sayın Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Av. Kadriye Ünler, Sayın Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Sevgi Yalav, Sayın GİK Üyesi Av. Güney Kodaz, Sayın GİK Üyesi Av. Furkan Kamalak, İYİ kadınlara tam destek sağladı. İyi Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel kadınların her zaman yanında birlik ve beraberlik içerisinde mesajlarını gururla iletti. İyi Parti İl Başkanı Sayın Av. Ahmet Çabukel gurur verici konuşmasında değerli kadınlarımıza şunları iletti; Kadın elinin değmeden hiçbir şeyin değişmeyeceğini biliyoruz, hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz diyerek sözlerine devam etti. Programı organize eden İl Kadın Politikaları Başkanımıza Ayla Çifçi ve ekibine çalışmalarından ve organize ettikleri bu programdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 10 gün önce kadınlarımızla yaptığımız programda verdiğiniz sözü yerine getirdiniz, İYİ  kadınlarımızın verdiği sözleri yerine getirdiğini en iyi Genel Başkanımızdan biliyoruz, bir kadın söz verdiği zaman o sözü yerine getirir.

Bu süreçte birçok zorluklarla karşılaştık, bu yolda ilerlerken iyi veya kötü anılarımız oldu ama hep bir eksiğimiz vardı, eksiğimiz tamamlanmadan iktidar olmamız imkansızdı. İşte o eksiğimiz kadınlarımız, bizi doğuran annelerimiz, geleceğin sahipleri olan, her bir kişiyi ikna edebilecek kabiliyeti, her kapıdan içeri girebilecek, herkesin misafir edebileceği siz kadınlarımızdır. Bir  cesur kadının önderliğinde kafasını bile dışarı çıkaramadığı, korkudan eve sığındığı o dönemde, içerisindeki cesareti eline alıp sokak sokak, cadde cadde dolaşan elektrikleri kesilmesine rağmen gür sesiyle bağıran, salonları iptal edilen, yollarına barikatlar kurulan, çöp konteynerleriyle yolları kesilmek istenen o cesur yürekli kadına buradan selam olsun.  Tüm kadınlarımızdan burada bir kere daha yüksek sesle söz istiyorum. Ayağa dimdik kalkıp el ele tutuşup bu günden tezi yok küsleri barıştıracağız ve  birlik olacağız, iyilik için çalışacağız sözünü tüm cesur kadınlardan en yüksek sesle aldı.

 

İYİ PARTİ Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel konuşmayı devraldı. Konuşmasında; ‘’Öncelikle cesurların lideri; cesaretin, mertliğin cinsiyetle değil yürekle olduğunu ispatlayan sevgili genel başkanım Meral Akşener’in kalbi selamlarını iletiyorum. Ne güzel bir gündeyiz, ne güzel bir topluluktayız. Allah hepinizden razı olsun bu organizasyonda emeği geçen İl Başkanlığı ve Kadın Politikaları Başkanlığına, destek olan tüm arkadaşlara tekrar huzurunuzda teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür siz kadınlarımıza. Gönül bahçemin gülleri, iyilik melekleri Türkiye’nin yürekli kadınları! Allah hepinizden razı olsun, eğer bu coğrafyada sonsuza kadar var olacağız. İyi ki kadınlar var, İyi ki iyi ve cesur kadınlarımız var. Cesur yürekli kadınların lideri Sayın Meral Akşener; yiğit meydanda belli olur. O yiğitler burada! O cesur yürekliler burada!’’ sözlerini iletti.

İl Kadın Politika Başkanı Ayla Çifçi, yeni üye olan kadınları davet etti. İYİ PARTİ Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel, cesur kadınlara rozet takdim etti. Program yeni üye olan, kadın teşkilatı ile günün anlam ve öneminin hatıra olarak kalması için fotoğraf çekimleri gerçekleştirdiler.

İYİ PARTİ Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel, Sayın Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Av. Kadriye Ünler, Sayın Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Sevgi Yalav, Sayın GİK Üyesi Av. Güney Kodaz, Sayın GİK Üyesi Av. Furkan Kamalak’ın İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Sayın Av. Ahmet Çabukel’in makamında gündeme ilişkin sohbet edildi ve tüm sorunların çözümüne #AZKALDI yanıtı verildi.

Kahramanmaraş’ın sokaklarında İyi Parti yankılandı. Tüm teşkilat esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafların sorunlarını dinleyen İyi Parti teşkilatı, esnafa; Adaletle özgürleşen, güvenle yaşayan, liyakatle eşitlenen üreterek kalkınan bir Türkiye sözü verdi.

Kahramanmaraş Teşkilatı, KAGİD (KADIN GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ) ziyaretinde bulundu. Kadın girişimcilerle bir araya gelerek, kadın hakları insan eşitliği adalet konularında görüş alışverişi yapıldı.

İyi Parti İl Başkanlığı, kadın teşkilatları Kahramanmaraş sokaklarında ulaşılmadık kadın bırakmadı. Kahraman Kadınlar Kooperatifi, Türk Kadınlar Birliği, Kahramanmaraş Barosu, Kahramanmaraş Eczacılar Odası ziyaretlerinde bulundular. Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel, Kanal Maraş programında canlı yayında yer aldı. Canlı yayın konuları ise, ülke siyaseti ve Kahramanmaraş şehrinin değerlendirilmesiyle başkan yaptığı açıklamalarla Kahramanmaraş halkının sevgisini kazandı.

Sayın İYİ PARTİ Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel, Sayın Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Av. Kadriye Ünler, Sayın Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Sevgi Yalav, Sayın GİK Üyesi Av. Güney Kodaz, Sayın GİK Üyesi Av. Furkan Kamalak’ın ve Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Ayla Çiftçi kulis destekleri ile canlı yayında bulundular.

Türkiye için el ele veren, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye sözünü tüm İyi Parti teşkilatı halka verdi.

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İYİ Parti Andırın’da Gönülleri Fethetti İYİ Parti Andırın’da Gönülleri Fethetti...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel “Hizmet, sadece seçim zamanı değil, sürekli yapılan bir şeydir” diyerek başlattığı Kah...

İyi Parti Kahramanmaraş Basın ve medya başkanlığından İyi Parti Kahramanmaraş Basın ve medya b...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel,Kahramanmaraş ilimizde ziyaret edilmeyen ilçe,çalınmadık kapı kalmaması için yorul...

Ali Sezal Vefat Etti Ali Sezal Vefat Etti

Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı (1989-1999), Kahramanmaraş Spor Kulübü Başkanlığı, TBMM 21. ve 22. Dönem Kahramanmaraş Milletvekilliğ...

Kahramanmaraş’ta İyi Parti’ye 5 bin katılım sağlandı Kahramanmaraş’ta İyi Parti’y...

İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın, İyi Parti İl Başkanlığı’nın düzenlediği üye katılım törenine katıldı. Üye katılım töreninde...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Fizyoterapist Emre Akben Şifa Dağıtıyor Fizyoterapist Emre Akben ...

Onikişubat  Ilıca Vali Saim Çotur Kaplıcasında hizmete başla...

KSÜ’DE SON DÖRT YIL KSÜ’DE SON DÖRT YIL...

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİNDE SON DÖRT YIL  ...

Bakalım Soruşturmadan Ne Çıkacak Bakalım Soruşturmadan Ne ...

31 Temmuz günü yaklaşık bir milyon beş yüz bin kişinin katıl...

Ekinözü ilçesinde öğretmenlerin e-Twinning Proje Başarısı Ekinözü ilçesinde öğretme...

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılında Ekinözü İlkadım Anaokulu...

Kahramanmaraş’ta Cinnet Sonucu 5 Ölü Kahramanmaraş’ta Ci...

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçe Önsen Mahallesinde  a...

Onikişubat Kaymakamı Keçeli’nin Acı Günü Onikişubat Kaymakamı Keçe...

Kahramanmaraş Onikişubat Kaymakamı Serkan KEÇELİ muhterem an...

KERBELÂ’YI ANLAMAK VE HÜSEYNÎ DURUŞ KERBELÂ’YI ANLAMAK VE HÜS...

İslâm tarihinin en acı hâdiselerinden birisinin yaşandığı Ke...

İYİ Parti Andırın’da Gönülleri Fethetti İYİ Parti Andırın’da Gönü...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel “Hizmet, sa...

AŞURE GÜNÜ AŞURE GÜNÜ

8 Ağustos pazartesi günü, Muharrem ayının onuncu günü, Aşure...

Kahramanmaraş’ta YKS’de Dereceye Girenler Ödüllendirildi Kahramanmaraş’ta YK...

YKS’de dereceye giren öğrencilerle Tarihi Maraş Kalesi’nde b...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ