Maraşta Haber
Maraşta Haber

İyi Parti Kahramanmaraş’ta 3 Mayıs Bayramlaşması

İyi Parti Kahramanmaraş il başkanlığında da ilçe başkanları ve Onikişubat ilçe başkanlarının ortak bayramlaşma programı çerçevesinde 350 kişilik katılım sağlandı. Büyük coşku ve sevinç içerisinde başlayan program çerçevesinde il başkanı Ahmet ÇABUKEL, konuşmalarında ’katılım sağlayanların bayramını kutlayarak, bugüne kadar yaşanan süreçten bahsederek, bugüne nasıl geldiklerinden , bugün halktan uzak değil halkın olan Parti olmaktan ve […]

İyi Parti Kahramanmaraş’ta 3 Mayıs Bayramlaşması

04 Mayıs 2022 - 18:10A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

İyi Parti Kahramanmaraş il başkanlığında da ilçe başkanları ve Onikişubat ilçe başkanlarının ortak bayramlaşma programı çerçevesinde 350 kişilik katılım sağlandı.

Büyük coşku ve sevinç içerisinde başlayan program çerçevesinde il başkanı Ahmet ÇABUKEL, konuşmalarında ’katılım sağlayanların bayramını kutlayarak, bugüne kadar yaşanan süreçten bahsederek, bugüne nasıl geldiklerinden , bugün halktan uzak değil halkın olan Parti olmaktan ve İYİ  partinin mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğunu sayın genel başkan Meral AKŞENER’ in de halkın içinde halkla beraber olduğunu’ söyledi.

 

Konuşmalarında Ramazan’dan sonra bayramlaşmanın önemini vurgulayan ÇABUKEL ‘Şimdi size bir görev veriyorum bugünden tezi yok bu Bayramı vesile kılarak kırgınlarla  barışacağız, düşmanlarla barışacağız, küslerle  barışacağız. Onların gönüllerini alacağız’ dedi . Gerekirse özür dileyeceğiz ki bugünkü ayrıştırıcı siyasetin yapmaya çalıştığı durumu, ötekileştirmeyi,uzaklaştırmayı,bölmeyi ve parçalamayı ortadan kaldıralım. Bizler  bütünleştirici birleştirici olacağız, adalet için çalışacağız , insanlık için çalışacağız,çocuklarımız ve geleceğimiz için çalışacağız,Türkiye’mizi hep beraber daha güzel günlere daha adil günlere hep beraber çıkaracağız.

 

 

Hepimizin  de gördüğü gibi İYİ partimiz gün gün güçleniyor,büyüyor büyümeye devam ediyor,devam edecek ve çok az bir zaman sonra dertlerimizi sıkıntılarımızı unutup güzel günlerde hep beraber çalışacağız, hep beraber başaracağız,hep beraber başaracağız’ şeklinde konuştu.

Onikişubat ilçe başkanı Murat Doğan Kılınç ve Dulkadiroğlu ilçe başkanı Fatih Öztürk konuşmalarının ardından partilileriyle bayramlaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Parti programına bir sonraki bayramlaşma noktası olan Dulkadiroğlu ilçe başkanlığında ki bayramlaşma programıyla devam etti.  Burada yine konuşma yapan onikişubat ilçe başkanı, Dulkadiroğlu ilçe başkanı ,ilk kurucu başkanı  Faruk ATLI, Mustafa  BASTIRMACI ve il kadın politikaları başkanı Ayla ÇİFTÇİ’nin  konuşmalarının ardından il başkanı Ahmet ÇABUKEL duygu ve temennilerini, Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’nda ki partililer ile paylaştı.

Buradaki bayramlaşmanın ardından bir sonraki noktada Türkoğlu ilçe başkanlığında gerçekleştirildi yine burada Onikişubat İlçe Başkanı KILIÇ, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı  ÖZTÜRK ve Türkoğlu ilçe başkanımı Hasan KIZILDAĞ bayramlaşma  konuşmalarını gerçekleştirdiler.  İl  Başkanı Ahmet ÇABUKEL burada konuşma yaparak Türkoğlu teşkilatına seslendi, bayramlaşma programında hazır bulunan Mustafa BASTIRMACI aynı şekilde teşkilat mensuplarına seslenerek duygu düşüncelerini paylaştı.

Sevinç ve coşkuyla Geçen programın ardından Pazarcık ilçe başkanlığına geçilerek burada Onikişubat ,Dulkadiroğlu  ve Pazarcık ilçe başkanı sayın Ali KAYKI, Ramazan bayramımız ile ilgili konuşmalarını gerçekleştirirler. İlçe halkının da katılımları ile İl Başkanı  teşkilatlatta bulunanlara seslenerek duygu ve temennilerinde bulundular.

İl başkanı ÇABUKEL ,Pazarcık ilçesinde hazır bulunan Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanı  Murat Aras’a seslenerek yakın zamanda geniş katılım sağlayarak partiye katılacakları için  teşekkürlerini sunarak konuşmalarını yapmaları için söz verdi.  Aras , konuşmalarına duygu ve temenniler ile başlayarak birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak ‘iyi partimizin gün gün güçlendirilen bahsederek bu coşku ve sevinci görmemek mümkün değil’  şeklinde konuştu.

İlçede ki programa partiye yeni katılım sağlayan üyelere rozet takma programı ile devam edildi, hatıra fotoğrafının ardından Çağlayancerit ilçe başkanlığına geçilerek ilçe başkanı Mustafa TUNÇ’un dilek ve temenniler ile program başladı , Onikişubat ilçe başkanı ve Dulkadiroğlu ilçe başkanının konuşmalarının ardından il başkanıyın Ahmet ÇABUKEL ilçe teşkilatımızdaki üyelerimizin bayramlarını kutladı , coşkulu ve mutlu bir bayramlaşma töreninin ardından günün anlam ve önemi ile ilgili hatıra fotoğrafı çektirerek program son buldu.

 

                                                                                                                                                 

 

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
AKP Kahramanmaraş İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu AKP Kahramanmaraş İlçe Belediye Başkan A...

AK Parti‘nin Kahramanmaraş‘ta ilçeler için belirlediği adaylar şu şekilde: Afşin: Koray KIRAÇ Andırın: Ahmet Sinan Gökşen D...

KARAKOÇ, AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNE GİRDİ KARAKOÇ, AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNE GİRDİ...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nde işçi statüsünde, çalışan, Faruk Karakoç, Büyükşehir belediyesinin Elbistan’daki şubesinde hemşe...

BEKLENEN İSTİFA GERÇEKLEŞTİ BEKLENEN İSTİFA GERÇEKLEŞTİ

Göksun’da hem pandemi döneminde hem de yaşamış olduğumuz 06 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde sahada aktif bir şekilde çalışan, ...

Bakanlar Değişse de Kahramanmaraş’ın Kaderi Değişmiyor Bakanlar Değişse de Kahramanmaraş’ın Kad...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun 23 Ekim’de yaptığı açıklamaya göre hızlı tren Kapıkule’den başlayarak İ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Osmangazi Bilim ve Sanat Merkezi Resim Sergisi Açtı Osmangazi Bilim ve Sanat ...

Kahramanmaraş Onikişubat Osmangazi Bilim ve Sanat Merkezi Re...

ÇATAL ÇATAL OLSUN, EBEM DEDEM DOMATESİ, HIYARI OLSUN ÇATAL ÇATAL OLSUN, EBEM D...

DULKADİROĞLU – Sevim Şirikçi MTAL’de ÇEDES projesi kap...

Aziz Sancar Anadolu Lisesinde “Matematik Bilgi Yarışması” Aziz Sancar Anadolu Lises...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Aziz Sancar Anadolu Lisesi m...

PROJE OKULLARINDAN TYT PROVASI PROJE OKULLARINDAN TYT PR...

ÖSYM tarafından yapılacak 2024 YKS sınavına sayılı günler ka...

Dulkadiroğlu HEM’in, Erasmus+ Projesinin Almanya Hareketliliği Dulkadiroğlu HEM’in, Eras...

Dulkadiroğlu Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan Erasm...

ENVER GÖKŞEN’İN OKUL MÜDÜRLERİYLE VEDA TOPLANTISI ENVER GÖKŞEN’İN OKU...

7 Mart 2024 Tarihi itibariyle emekli olacak Onikişubat İlçe ...

Kadınların Ürettiği Kıyafetler İhtiyaç Sahibi Öğrencilerle Buluştu Kadınların Ürettiği Kıyaf...

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür...

“Cumhuriyet’e Doğru” tiyatro oyununa Kahramanmaraşlılar davet edildi “Cumhuriyet’e...

Bora Severcan’ın yazdığı ve yönettiği, Do. Dr.İbrahim ...

316. Fasl-ı muhabbet Atışma dörtlükleri. 316. Fasl-ı muhabbet Atış...

1 Vatanım kutsaldır taşıysa altın Tarih kokan toprak, hazine...

Onikişubat ilçe milli eğitim müdürü Enver  Gökşen için veda yemeği Onikişubat ilçe milli eği...

Kahramanmaraş Onikişubat ilçe milli eğitim müdürü Enver  Gök...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ