Maraşta Haber
Maraşta Haber

BU ŞEHRE AŞIĞIZ

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi. Mitinge Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri katıldı. Bugüne kadar Kahramanmaraş’a 30 katrilyon yaptırım yaptıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Kahramanmaraş’a biz aşığız, […]

BU ŞEHRE AŞIĞIZ

24 Şubat 2019 - 21:25A+A-

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi.

Mitinge Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri katıldı.

Bugüne kadar Kahramanmaraş’a 30 katrilyon yaptırım yaptıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Kahramanmaraş’a biz aşığız, durmayacağız, yapmaya da devam edeceğiz” dedi ve ilçelere yapılan, yapılacak olan yatırımlardan bahsetti. Erdoğan Kahramanmaraş’a bir milyon metrekarelik alana yapılacak olan millet bahçesinin ve 200 yataklı fizik tedavi, rehabilitasyon ve ruh sinir hastalıkları hastanesi, Afşin’e 150 yataklı devlet hastanesi müjdelerini verdi.

EXPO 2023 KÜLTÜR FESTİVALİ OLACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş’ta 3 bin 270 konut projesini hayata geçirdiklerini, imar barışıyla 144 bin 556 vatandaşın sorununu da çözdüklerini vurguladı. Onikişubat Belediyesinin büyük başarısı ile Kahramanmaraş’a kazandırdığı EXPO’yu unutmayan Erdoğan, kentin 2023 yılında birçok ülkenin katıldığı yaklaşık 750 bin metrekarelik bir alanda yapılacak, uluslararası EXPO etkinliğine 6 ay boyunca ev sahipliği yapacağını ifade ederek “Bu EXPO ile Maraş’ı dünyanın her yerinden bitki ve çiçeklerin olacağı ve en az 40 ülkenin katılacağı ve 2 milyon ziyaretçinin beklendiği bir kültür festivali ile buluşturuyoruz” dedi.

HİZMET SİYASETİNİ TERCİH EDİYOR MUYUZ?

Erdoğan, miting alanını dolduran coşkulu kalabalığa, “Kahramanmaraş 31 Mart’ta bir kez daha hizmet siyasetini tercih ediyor muyuz? Memleket işi gönül işi diyen kadrolarla yola devam ediyor muyuz? Tercihinizi bir kez daha istikrar ve güvenden yana kullanıyor muyuz?” diye sordu. Erdoğan iki ilçeye de doğalgaz müjdesi verdi. Kahramanmaraşlı çiftçilerimize son 17 yılda 1,5 milyar lira tutarında tarımsal destek verdik. Bu yıl Çağlayancerit ve Göksun’a da doğal gazı veriyoruz diyen Erdoğan Suriye konusuna da değinerek, ”Bir an önce bu bölgeleri kontrol altına alıp güvenli hale getirerek, Suriyelilerin evlerine dönüşlerini süratlendirmek istiyoruz” diye konuştu.

 

ERDOĞAN SÖZLERİNE ŞAİRLERİN SÖZLERİ İLE BAŞLADI

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraşlı vatandaşları selamlayarak şöyle konuştu; ”Abdürrahim Karakoç da hepimizin gençliğinde ezbere bildiği o güzel şiirinde ‘Kör dünyanın göbeğine, kuşların göz bebeğine, yola, ağaca, pınara, esen yele, yağan kara, yağmur yüklü bulutlara, bebeklerin avucuna, minarelerin burcuna, kara taşa kör ateşe’ yazacağı davasını anlatıyordu. Şairlerin, yazarların, mütefekkirlerin iftihar şehri Maraş seni yürekten selamlıyorum, Maraş. Arif Nihat Asya’nın, “Maraş Türkiye’nin kalem kaşıdır, Maraş Türkiye’nin köşe taşıdır, Maraş tarihler inşa ettiren Koca Sinanlar’ın ustabaşıdır. Bir on iki şubat, bir yıldan büyük, kalmadı çok şükür ne zincir, ne yük, Berit’ten Ilgaz’a bir alageyik seker taştan taşa, selam götürür. Maraş’ın istiklali demek Türkiye’nin istiklali demektir. Maraş’ı kahraman kılan şehitlerimizi, gazilerimizi, koç yiğitleri Müftülük Meydanı’ndan selamlıyorum. Bu vesileyle yine bir seçim arifesinde Kahramanmaraş dağlarında hala aydınlanmamış yönleri olan elim bir kazada hayatını kaybeden değerli kardeşim Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle yad ediyorum.” dedi.

 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE EVET DİYOR MUYUZ?

 

AK Parti’ye kurulduğu günden bugüne en çok desteği veren illerden birisi olan Kahramanmaraş’ta, Maraş’ın tarih boyunca hep yaptığı gibi 31 Mart’ta da mili iradeye sahip çıkacağını vurgulayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kahramanmaraş, 31 Mart’ta tevazu, samimiyet ve gayretle ‘memleket işi gönül işi’ diyor muyuz? Kahramanmaraş, 31 Mart’ta gönül belediyeciliğine ‘evet’ diyor muyuz? Kahramanmaraş, 31 Mart’ta büyükşehirde ve ilçelerimizde Cumhur İttifakı’nı destekliyor muyuz? Kahramanmaraş, 31 Mart’ta bir kez daha milli iradeye sahip çıkıyor muyuz?” diye sordu. Coşkulu kalabalığın evet yanıtı vermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Rabbim hepinizden razı olsun” dedi.

 

KAHRAMANMARAŞ’TA 30 KATRİLYON YATIRIM YAPTIK

Kahramanmaraş’ı gönülden sevmekle kalmadıklarını ve şehri tarihinin en güzel hizmetleriyle buluşturduklarını ifade eden Erdoğan, “Bugüne kadar Kahramanmaraş’a ne kadar yatırım yaptık biliyor musunuz? Söyleyeyim, 30 katrilyon yatırım yaptık. Niye? Kahramanmaraş’a biz aşığız, durmayacağız, yapmaya da devam edeceğiz. İkinci devlet üniversitesi olan Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesini kurduk. Yüksek öğrenim öğrencileri için 2 bin 245 kişi kapasiteli yurt binalarını yaptık. Bu yıl içerisinde Afşin’de 500 kişi gelecek birkaç yıl içinde Kahramanmaraş ve Pazarcık’ta toplam bin 900 kişi kapasiteli yüksek öğrenim yurt binalarını da hizmete açacağız. Kahramanmaraş’a,  Elbistan’a, Afşin’e gençlik merkezleri inşa ettik. Kahramanmaraş kamp eğitim merkezi, Dulkadiroğlu gençlik merkezi, Elbistan ve Çağlayancerit’te de spor salonu inşaatları sürüyor. Büyükşehir Belediyemiz Elbistan içinde millet kıraathanesinin de bulunduğu bir millet bahçesi yapıyor” dedi.

 

MÜJDELERİ ARD ARDA SIRALADI

Erdoğan, “Kahramanmaraş için inşallah bir millet bahçesi projemiz var. Toplam 1 milyon metrekarelik bir alana yapılacak millet bahçemizin proje çalışmaları devam ediyor. Kahramanmaraş’ta ihtiyaç sahiplerine, şehit yakınlarına ve engellilere toplam 3,2 katrilyon lira tutarında destek olduk. Sağlık alanında 400 yataklı Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve 300 yataklı Elbistan Devlet Hastanesinin de aralarında olduğu 13’ü hastaneden oluşan 86 adet tesisi şehre kazandırdık. Andırın ve Pazarcık devlet hastaneleriyle birlikte 9 sağlık tesisinin yapımı ve 29 sağlık tesisinin de plan, proje ve ihalesinin devam ettiğine değinen Erdoğan, “Kahramanmaraş’a 200 yataklı fizik tedavi, rehabilitasyon ve ruh sinir hastalıkları hastanesi, Afşin’e 150 yataklı devlet hastanesi yapacağız. Afşin devlet hastanemiz ihale sürecinde. Kahramanmaraş’ta 3 bin 270 konut projesini hayata geçirdik. İmar barışıyla 144 bin 556 vatandaşın sorununu da çözdük. Kahramanmaraş’ta toplam 58 ata yadigarı eseri restore ederek, ihyasını sağladık. Merkezdeki Şekerli Camisi’nin restorasyonunun ise sürüyor. Bölünmüş yol uzunluğunu, 73 kilometreden 319 kilometreye ulaştırdık. Maliyeti 4,2 milyar lira olan içinde 13 tünel, 3 viyadük, 3 farklı seviyeli kavşak ve 3 köprünün olan Kahramanmaraş-Göksun yolunun önemli bir bölümü açıldı, kalan kısmını da inşallah bu yıl tamamlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Afşin, Tanır, Kayseri yolunu, Çağlayancerit köprüleri ve bağlantı yollarını, Kahramanmaraş-Türkoğlu-Nurdağı yolundaki 3 geçit ve köprüleri, Kahramanmaraş çevre yolundaki çalışmaları, Kahramanmaraş-Nurdağı yolunu, Pazarcık, Elazığ hududu ayrımı Çağlayancerit yolunu bu yıl tamamlayacaklarını anlatan Erdoğan, Kadirli-Andırın- Göksun yolunu, Göksun-Elbistan yolunu ve Narlı-Pazarcık-Elazığ yolunu ise seneye tamamlayacaklarını, Kahramanmaraş il sınırları içerisindeki demir yollarını sıfırdan yenilediklerini, Türkoğlu Lojistik Merkezi’ni şehrimize kazandırdıklarını söyledi ve şöyle konuştu; ”Kahramanmaraş’ı hızlı trenle buluşturuyoruz. Nurdağı’ndan geçen Mersin-Adana-Osmaniye-Gaziantep hızlı tren hattından Kahramanmaraş’a bağlantı yapıyoruz. Bu hızlı tren hattının etüt proje çalışmaları şu anda devam ediyor. Narlı-Akçagöze arasında yeni tren hattı yaparak, mevcut 27 kilometrelik hattı 16 kilometre kısaltacağız. Hattın altyapı yapım çalışmaları tamamlandı, üstyapı ihale hazırlıkları devam ediyor. Kahramanmaraş’taki mevcut havalimanının yolcu kapasitesi, yıllık 400 bin. Yolcu sayısı geçen yıl 334 bine ulaştı. Havalimanını, kentin kapasitesine yakışır hale getirmek için yıllık 2 milyon yolcu kapasiteli yeni bir terminal binasını inşa ettik.  Bakın, “Bak, -cek, -cak’la konuşmuyorum. Yapacağız, edeceğiz demiyorum, yaptık diyorum. Bu binayı 3 hafta önce hizmetinize sunduk. Havalimanımız, geçici hudut kapısı olarak belirlendiği için buranın uluslararası uçuşlara açılmasının önünde de bir engel yok. Şayet hava yolu şirketleri buraya tarifeli uluslararası uçuş yapmak isterlerse altyapı hazır. Yurt dışındaki vatandaşlarla ihracatçıların bu habere çok sevineceklerdir.”

 

AKSU NEHRİ KİRLENMEKTEN KURTULACAK

Kente bir teknopark, 10 araştırma geliştirme merkezi ve 3 organize sanayi bölgesi kurduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”İldeki iş adamları ve girişimcilere de toplam 3 milyar tutarında yatırım teşviki verdiklerini ve desteklerle 36 bin kişilik ilave istihdam oluşturduklarını da kaydederek, 45 binden fazla iş yerine ise 1,6 milyar lira tutarında SGK prim teşviki sağlandığını, geçen yıl Kahramanmaraş’ın 1 milyar dolarlık ihracat rakamlarını aşan şehirler arasına girdiğini aktardı. Maraş’a Islah Organize Sanayi Bölgesi oluşturarak, imar planları öncesi kurulan sanayi tesislerinin altyapı sorunlarını çözüyoruz. Bu kapsamda kurulacak atık su arıtma tesisi ile Aksu Nehri’ni de kirlenmekten kurtarıyoruz. Altın, gümüş imalatçıları ihtisas sanayi sitesini bir an önce tamamlamak istiyoruz. Bir başka müjdem de dokuma yatırımlarının bölgesel teşvik kapsamına alınmasıyla ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız çalışmalarını tamamladı. Yakında bu konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’ni yayımlıyoruz. Aynı şekilde Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili kamulaştırma sıkıntılarını da hal yoluna koyuyoruz. Tomsuklu Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin tüzel kişiliğini de yakında kuracağımızın müjdesini buradan sizlere veriyorum” diye konuştu.

 

EXPO KÜLTÜR FESTİVALİ OLCAK

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in yaptığı çalışmalar ve büyük başarısı ile Kahramanmaraş’a kazandırdığı Expo’yu unutmayan Erdoğan, “Maraş Expo 2023’e hazırlanıyor değil mi?” bu kapsamda tüm kenti adeta bir rekreasyon alanı haline getireceğiz. Kent 2023 yılında birçok ülkenin katıldığı yaklaşık 750 bin metrekarelik bir alanda yapılacak, uluslararası Expo etkinliğine 6 ay boyunca ev sahipliği yapacak. “Bu Expo ile Maraş’ı dünyanın her yerinden bitki ve çiçeklerin olacağı ve en az 40 ülkenin katılacağı ve 2 milyon ziyaretçinin beklendiği bir kültür festivali ile buluşturuyoruz.”

Kente 5 baraj, 4 gölet inşa ettik.17 baraj ve 2 yeni gölet daha inşa edeceğiz. Böylece içme suyu sorununu çözeceğiz” dedi.

 

ÇAĞLAYANCERİT VE GÖKSUN’A DOĞAL GAZ MÜJDESİ”

Afşin ve  30 mahallenin içme suyu ihtiyacını karşılamak için 74 kilometre uzunluğunda isale hattı inşa ettiklerini, inşa edilen sulama tesisleriyle kentteki 146 bin dekardan fazla tarım arazisinin de sulamaya açıldığını ifade eden Erdoğan, ”Bölgenin dört gözle beklediği kılavuzlu sulamasının birinci kısmını tamamladık. Şimdi bu projenin en önemli kısımlarından olan ana kanal inşaatını ve 180 bin dekar araziyi sulayacak ikinci kısım şebekesini de yapıyoruz. Kahramanmaraşlı çiftçilerimize son 17 yılda 1,5 milyar lira tutarında tarımsal destek verdik. Bu yıl Çağlayancerit ve Göksun’a da doğal gazı veriyoruz. Kahramanmaraş 31 Mart’ta bir kez daha hizmet siyasetini tercih ediyor muyuz? Memleket işi gönül işi diyen kadrolarla yola devam ediyor muyuz? Tercihinizi bir kez daha istikrar ve güvenden yana kullanıyor muyuz?” ifadelerini kullandı.

 

SURİYELİLER EVLERİNE DÖNMEK İSTİYORLAR

Biz, elimizdeki imkanları, tüm kardeşlerimizle özellikle de mazlumlar ve mağdurlarla paylaşan, bundan şeref duyan bir milletiz diyen Erdoğan şöyle konuştu; ”Bugün Türkiye, dünyada en çok insani yardım yapan ülkeler arasında ilk sıralarda geliyor. Hatta milli gelire göre birinci sırada yer alıyoruz. Ülkemizdeki sığınmacılar için bugüne kadar kullandığımız kaynak, Birleşmiş Milletler standartlarına göre 37, 5 milyar dolardır. Avrupa Birliği üyesi 28 ülkedeki toplam mülteci sayısı 2 milyon. Türkiye’de ise Irak, Suriye 4 milyon. Avrupa halkları, Türkiye’nin ve Türk milletinin fedakarlığı sayesinde ülkelerinde huzur ve güven içinde yaşıyor. Ama biz bu fedakarlığı ilanihaye yapacak değiliz. Türkiye’deki Suriyeliler evlerini ve vatanlarını özlüyor, bir an önce ülkelerine dönmek istiyorlar. çözüm Türkiye’dir. Bugün Suriye topraklarından kaçan insanların geri döndükleri yegane yerlerin, Türkiye’nin güvenli hale getirdiği bölgelerdir. Afrin’dir, Cerablus’tur, İdlib’dir. Şu ana kadar 311 bin Suriyeli kardeşimiz bu bölgelere geri döndü. Biz diyoruz ki gelin, İdlib bölgesini tamamen güvenli hale getirelim. Bunun için Rusya ve İran ile görüşmeler yapıyoruz, ciddi mesafe de katettik. Biz diyoruz ki gelin, Münbiç’i Türkiye’nin güvencesinde asli sahiplerine teslim edelim.

 

En az yarım milyon Suriyeli, bu bölgeye geri dönmek için Türkiye’nin bölgeyi güvenli hale getirmesini bekliyor. Aynı şekilde Fırat’ın doğusunu güvenli hale getirdiğimizde milyonlarca Suriyeli evlerine geri dönecek.”

 

“DEAŞ İLE PKK/YPG’NİN HİÇBİR FARKI YOK”

Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyaya seslendiğini ifade eden Erdoğan, “Gelin, Türkiye’nin bu çabasına destek olun. Ülkemiz tarafında oluşturulacak güvenli bölgelere geri dönecek Suriyelilere insani bir hayat sürmek imkanı sağladığımızda, bu kişiler ne Avrupa’ya ne de başka bir yere gitme arayışına girer. Bölgedeki terör örgütü bu insanlara asla güven vermiyor. Suriye halkı açısından DEAŞ ile PKK/YPG’nin hiçbir farkı yoktur. Sadece Suriyelilerin geri dönüşü için değil Türkiye’nin sınırlarının ve vatandaşların can güvenliği bakımından da bu meselenin çok önemli. Terör örgütleri, Suriye sınırımızın öte tarafından ülkemize füzeyle, havanla, silahla saldırmaya başladıklarında biz yanımızda kimseyi bulamadık. Güya müttefikimiz olan devletler bırakın bize destek olmayı, onlar da ülkemizde bulunan hava savunma sistemlerini söküp götürdüler. Türkiye olarak bir an önce bu bölgeleri kontrol altına alıp güvenli hale getirerek, Suriyelilerin evlerine dönüşlerini süratlendirmek istiyoruz. Temennimiz bunu müttefiklerimizle iş birliği içinde yapalım ama bize böyle bir kolaylık sağlanmazsa her hal ve şart altında bunu kendi imkanlarımızla gerçekleştirmekte kararlıyız.”

 

RABİA’YI DUYSUNLAR!

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, alanda “Rabiamızı biliyoruz değil mi? Öyle bir tekrar edelim ki sesinizi Suriye’deki terör örgütlerinin arkasında duranlar bile duysun.” diye seslenerek, tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet mesajı verdi. Vatandaşlarda Rabia işareti yaparak Erdoğan’a eşlik etti. Miting alanında yer alan pankartlarda dikkat çekti. Erdoğan’a yoğun ilgi gösteren vatandaşların çay davetleri dikkat çekti. Üzerinde “Aşk ile çalışan yorulur mu, AK gönüllere sevda sorulur mu”, “Yürü Reis yürü yolun Hak yoludur, bu şehir sen yürüdükçe arkandan koşacak kahramanlarla doludur”, “Sayın Cumhurbaşkanımız edeler diyarı kahraman şehrimize hoş geldiniz” ve “Haykır hakikati inlesin dağ ile taş, seni yalnız bırakmaz her ferdi kahraman Maraş” yazılı pankartlar açıldığı görüldü.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşması sonrasında vatandaşlara keyif çayı adını verdiği çay paketlerini dağıttı. O sırada belediye başkan adayları da tek tek anons edilerek sahneye davet edildi. Cumhur İttifakı adayı 12 belediye başkan adayı sahneye çıkarak birlikte vatandaşları selamladı.

 

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
CHP Kahramanmaraş İl Teşkilatının Basın Toplantısı CHP Kahramanmaraş İl Teşkilatının Basın ...

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi. Mitinge Sağ...

Öztunç, Haziranın Sonu İnşallah Yaz Olacak Öztunç, Haziranın Sonu İnşallah Yaz Olac...

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi. Mitinge Sağ...

Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya Kahramanmaraş CHP’den tepki Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya ...

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi. Mitinge Sağ...

CHP 81 İlde Ortak Açıklama Yaptı CHP 81 İlde Ortak Açıklama Yaptı

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi. Mitinge Sağ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
15 Temmuz Şehitler İHO’Canlı Yayınla Tanıtıldı 15 Temmuz Şehitler İHO’Ca...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi 15 Temmuz Şehitler İmam Hati...

Göksun MTAL de Geleneksel Sene Sonu Sergisi Göksun MTAL de Geleneksel...

Göksun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi her yıl geleneksel o...

Aycan “Aile yapımız çatırdıyor” Aycan “Aile yapımız çatır...

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Millet...

Papatyam İYİLİK Açtı Papatyam İYİLİK Açtı

              Elbistan PAPATYAM Anaokulu öğrencileri, İyilik...

“Elbistan Milli Mücadele Müzesi” Kuruluyor “Elbistan Milli Mücadele ...

Bir asır önce inşa edilen ve Kahramanmaraş’ın Kurtuluş Mücad...

Hacı Osman Arıkan İHO’ 4006 Bilim Fuarı Açtı Hacı Osman Arıkan İHO’ 40...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu / Hacı Osman Arıkan İmam Hatip Or...

Selahaddin Uğur’un Annesi Dualarla Defnedildi Selahaddin Uğur’un ...

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde ARGE ve Aday Öğretmenler Koordi...

Kadın Platformu İftarda Buluştu Kadın Platformu İftarda B...

Kahramanmaraş Kadın Platformu Üyesi Dernek Başkanları ve yön...

Selahaddin Uğur’un Acı Günü Selahaddin Uğur’un ...

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde ARGE ve Aday Öğretmenler Koordi...

Ahmet Sarıtürk’ün Acı Günü Ahmet Sarıtürk’ün A...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Sarıtür...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ