Maraşta Haber
Maraşta Haber

Paksoy’a Samimi İlgi

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy STÖ Ziyaretlerinde Yoğun İlgi Gördü   MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Elbistan’ın en etkin ve saygın Sivil Toplum Örgütlerini (STÖ) ziyaret etmeye devam ediyor. Paksoy, tüm ziyaretlerinde sıra dışı ilgi ve yakınlık görürken, hizmet projeleri ile olağanüstü ilgi görüyor. Ziyaretlerle ilgili olarak Elbistan Gündem Haber’e özel […]

Paksoy’a Samimi İlgi

20 Ocak 2014 - 19:59A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy STÖ Ziyaretlerinde Yoğun İlgi Gördü

 

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Elbistan’ın en etkin ve saygın Sivil Toplum Örgütlerini (STÖ) ziyaret etmeye devam ediyor. Paksoy, tüm ziyaretlerinde sıra dışı ilgi ve yakınlık görürken, hizmet projeleri ile olağanüstü ilgi görüyor. Ziyaretlerle ilgili olarak Elbistan Gündem Haber’e özel değerlendirmelerde bulunan MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, “Halktan biriyim ve daima halın içindeyim. Bundan daha güzel ve anlamlı ne olabilir ki. Tüm kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, dernek, oda ve vakıflarımıza şahsıma gösterilen samimi ve yakın ilgiden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Paksoy, Elbistan ve bölgesinde en etkin konumda bulunan sivil toplum örgütleri ziyaretlerini başarı ve yoğun ilgi ile noktaladı. Esnaf, köyler, beldeler ve ev ziyaretlerinin ardından sivil toplum örgütleri ziyaretlerini noktalayan Paksoy, gördüğü ilgi ve yakınlık karşısında oldukça mutlu olduğunu kaydetti.

Ziyaretler serisinin sonunda S.S. Elbistan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kooperatif Başkanı Cuma General, Başkan Vekili Embiya Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Mutlu, Nedim Önal, Bekir Aptik ve Kooperatif Muhasebe Müdürü Mehmet General tarafından karşılandı.

Sıcak, samimi ve içten karşılamanın ardından Paksoy, 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlere hazır olduklarını ifade ederek, başarılı seçim çalışmalarının ve kendisine gösterilen yakın ilgi ve teveccühün sandığa yansıyacağını belirterek, Belediye Başkanlığını kazanacaklarına inandığını kaydetti. Paksoy, daha sonra Elbistan ve bölgesi için hizmet projelerinin hazır olduğunu ifade ederek, tüm bölgeye hizmet verecek bilgi, birikim ve deneyime hazır olduklarını söyledi.

S.S. Elbistan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General’de yaptığı ziyaret değerlendirmesinde, MHP Belediye Başkan Adayı Paksoy, teşekkür ederek başarılar dileğinde bulundu.

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy yoğun ilgi gördüğü ziyaretler serisinin bir başka durağında ise Elbistan Darendeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Yoğun ilginin gösterildiği ziyarette seçim çalışmaları ve hizmet projeleri hakkında Elbistan Darendeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Eren ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler aktardı. Paksoy yaptığı konuşmada bir seçim arifesinde daha olduklarını kaydederek, “Bu seçim farklı bir seçim. Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediyesi olmakla birlikte bu seçim daha büyük önem kazandı. Bugüne kadar iktidar tarafından Elbistan’a verilen sözler ve vaatler yerine getirilmedi. Başarılı ve kapsamlı hizmetler için sizlerin ve halkımızın desteğine ihtiyacım var. Teveccüh gösterilirse genel anlamda Elbistan’a büyük hizmetler getireceğiz” dedi.

Elbistan Darendeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Mustafa Eren’de yaptığı değerlendirmede, “Belediye Başkanlı süresince Elbistan’ımıza 10 yıl maddi ve manevi büyük hizmetler vermiş olan saygıdeğer MHP Başkan Adayımız Abdullah Paksoy Beyefendiyi Darendeliler Derneği olarak aramızda görmekten onur duyuyoruz.

Bu seçim arifesinde bütün partilerimize ve adaylarımıza aynı mesafede durmaya ve onları alkışlamaya gayret ediyoruz. Ümit ediyoruz bu gayretler şehrimize yeni heyecanlar katar ve kazanan İnşallah Elbistan’ımız olur” şeklinde konuştu. Başkan Eren değerlendirmesinde ayrıca her zaman Elbistan’ın menfaatlerinin ön planda tutmayı misyon edindiklerini kaydetti.

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, madenci camiasının kalbi konumundaki Maden İş Sendikası EL-AF Şubesini ziyaretinde ise yine yakın ilgiyle karşılandı. Maden İş Sendikası Elbistan-Afşin Şube Başkanı Adil Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Paksoy, genel durum değerlendirmesi yaparak hizmet projeleri hakkında bilgiler aktardı. Paksoy, Maden İş EL-AF Şubesinin önemli bir yapıya ve konuma sahip olduğunu ifade ederek, madenci camiasının kazançlarını kutsal ve tertemiz olduğunu kaydetti. Paksoy, yaklaşan yerel seçimlerinde Elbistan’a gerçek anlamda hizmet etmeye hazır olduklarını ifade ederek, Maden İş’ten destek istedi.

Maden İş Sendikası EL-AF Şubesi Başkanı Adil Bölükbaşı’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Paksoy’a seçimlerde başarılar dileğinde bulundu. Ziyaretten dolayı şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkür etti.

Paksoy Samimi 1 Paksoy Samimi 2 Paksoy Samimi 3 Paksoy Samimi 4 Paksoy Samimi 5

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İyi ki Varsın Cumhuriyet İyi ki Varsın Cumhuriyet

Cumhuriyet’in Kuruluşunun 95. Gurur Yıldönümü Elbistan İlçesinde Coşkuyla Kutlandı Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. gurur yılı a...

“Elbistan Yaşanmaz Hale Gelir” “Elbistan Yaşanmaz Hale Gelir”

Hayatı ve Doğayı Koruma Platformu Kurulması Düşünülen Termik Santraller Hakkında Bölge Halkından Destek İstedi ve Uyardı : “Elbistan Ya...

Ülkücü Şehitler Anıldı Ülkücü Şehitler Anıldı

Elbistan Ülkü Ocakları, her yıl geleneksel olarak organize ettiği “Ülkücü Şehitleri Anma Günü” için kapsamlı bir programı yoğun katılım...

Hep Böyle ES: 1-0 Hep Böyle ES: 1-0

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 3. Grupta mücadele eden Elbistan Spor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı maçta, konuk ettiği Sakıcı İnş...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraşlı genç güreşçi olimpiyat şampiyonu oldu Kahramanmaraşlı genç güre...

Okullar Arası Dünya Güreş Şampiyonası’nda Fransa, (ISF...

Şirinler Anaokulu  “Geri Dönüşüm” Sergisin Açtı Şirinler Anaokulu  “Geri ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesinde Okul öncesi okullarından ...

Nezihe Öksüz MTAL’de Kariyer Günü-Etik Haftası Nezihe Öksüz MTAL’d...

Kahramanmaraş Onikişubat Nezihe Öksüz Mesleki ve Teknik Anad...

Ömer Faruk Arıkan Orta Okulu 1.Bahar Şenliği Ve Kermes Yaptı Ömer Faruk Arıkan Orta Ok...

Kahramanmaraş Onikişubat Ömer Faruk Arıkan Orta Okulu Müdürl...

Süreyya Güneş Anaokulunda Hayvan Sevgisi Etkinliği Süreyya Güneş Anaokulunda...

Kahramanmaraş Onikişubat Süreyya Güneş Anaokulunda minik öğr...

Mükrime Hatun MTAL’nin YILDIZ kızları Mükrime Hatun MTAL’...

Kahramanmaraş’ta 2021-2022 Egitim Öğretim Yılı Genç Kı...

AKEDAŞ İlkokulunda Kermes ve Çocuk Oyunları Şenliği Yapıldı AKEDAŞ İlkokulunda Kermes...

Onikişubat İlçesi AKEDAŞ İlkokulu’nda yıl sonu etkinlikleri ...

19 Mayıs Konulu Fasl-ı Muhabbet Şiir Seçkisi 19 Mayıs Konulu Fasl-ı Mu...

( EV SAHİBİ ŞAİR HATİCE SATGUN) Osmanlı subayı bütün zabitan...

Şehit Tebernuş Özler Ortaokulunun Bahar Şenliği ve Kermesi Şehit Tebernuş Özler Orta...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehit Tebernuş Özler Ortaokul müdür...

Mehmet Akif İnan İHO’ Erasmus+ K229 proje ortaklarına Kahramanmaraş’ı tanıtıyor Mehmet Akif İnan İHO...

Kahramanmaraş Onikişubat Mehmet Akif İnan İmam Hatip ortaoku...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ