Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kent Göksun’dan Başkan Aydın’a Plaket

Göksun merkezli yayın yapan Kent Göksun internet haber sitesi, kuruluşunun 1. yılı ve 21 Ekim Gazeteciler Bayramı münasebetiyle ödül gecesi düzenledi. Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın, gecede yaptığı konuşmada, basın sektörünün zaman içinde hem teknolojik, hem insan kaynağı, hem de etik değerler bakımından sürekli bir değişim ve gelişim gösterdiğini söyledi. Kent Göksun haber sitesinin de […]

Kent Göksun’dan Başkan Aydın’a Plaket

22 Ekim 2015 - 20:22A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Göksun merkezli yayın yapan Kent Göksun internet haber sitesi, kuruluşunun 1. yılı ve 21 Ekim Gazeteciler Bayramı münasebetiyle ödül gecesi düzenledi.

Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın, gecede yaptığı konuşmada, basın sektörünün zaman içinde hem teknolojik, hem insan kaynağı, hem de etik değerler bakımından sürekli bir değişim ve gelişim gösterdiğini söyledi.

Kent Göksun haber sitesinin de bu değişime bağlı olarak Göksun’da yayın hayatına başladığına vurgu yapan Başkan Aydın, şunları kaydetti:

“Farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân tanıyan, toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeten basın sektöründe faaliyet gösteren kardeşlerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu gelişimi devam ettirerek ilçemize ve insanlığa hizmet edeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Basının olduğu her yerde olduğu gibi ilçemizde de zaman ve mekan mefhumu gözetmeden fedakârca çalışan, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda ciddi emek harcayan, biz yöneticilerle vatandaşlar arasında köprü görevi gören Kent Göksun ekibinin şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alan aktörler olduğunu düşünüyorum.”

Kent Göksun’un bu güne kadar olduğu gibi ilkeli, doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile uzun yıllar ilçemize hizmet etmesini temenni eden Başkan Aydın, “Bu kardeşlerimizin hem kuruluş yıllarını hem de Gazeteciler Bayramını kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim, şeklinde konuştu.

Kent Göksun Genel Koordinatörü Dündar Kundakçı’da gecede yaptığı konuşmada, “Biz Kent Göksun ailesi olarak yola çıkarken kendimize bir görev edindik. Bu görev kamuoyunu bilgilendirmek, Göksun’umuzu tanıtmak, memleket hasreti çeken hemşerilerimize memleket havası koklatabilmek ve en önemlisi de doğru, güvenilir ve temiz habercilik yapmaktı. Bu bir yıl boyunca gece gündüz çalışıp hiç yorulmadan bu görevi yerine getirmemizdeki en büyük motivasyon kaynağımız ise Göksun’umuza duyduğumuz aşk olmuştur. Bizi bu günlere getiren ve hep daha iyiyi hak eden kıymetli hemşerilerimize, her zaman en iyiyi zorlayan, gece-gündüz çalışıp emek harcayan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, davetimize icabet ettiğiniz için siz değerli büyüklerime saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

Gecede, İlçe Kaymakamı Cengiz Ayhan, Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın ve Kent Göksun’a katkı sağlayanlara birinci yıl anısına plaket verildi.

Gecede ayrıca, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı münasebetiyle İlçe Kaymakamı Cengiz Ayhan tarafından Basın Danışmanımız ve Anadolu Ajansı Göksun Muhabiri Nurettin Dal, Yayla Göksun Gazetesi ve Kent Göksun Yazı İşleri Müdürü Nuh Zafer Ural ve Aksu TV Göksun Muhabiri Ali Fatih Aydın’a birer tablo hediye edildi.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sır Cinayet Aydınlanıyor Sır Cinayet Aydınlanıyor

Elbistan’da 9 gündür kayıp olarak aranan 28 yaşındaki genci silahla vurduktan sonra çuvala koyduğu cesedini ormanlık alandaki molozları...

“Koronavirüsü Tedbirlerle Yeneriz” “Koronavirüsü Tedbirlerle Yeneriz”

Elbistan Kaymakamı Demir Vatandaş ve Esnaflarla Bir Araya Gelerek Bir Kez Daha Uyardı “Sağlık için hepimiz için” sloganı ile sıkça gerç...

Covid-19 Kurbanı Öğretmene Hatıra Fidanı Covid-19 Kurbanı Öğretmene Hatıra Fidanı...

Elbistan TÜGVA Temsilciliği Yanan Ormanlara Dikkat Çekmek Adına 500 Fidanı Toprakla Buluşturdu Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Elbistan T...

Flamingo Elbistan’a Neden İndi ? Flamingo Elbistan’a Neden İndi ?

Elbistan Pınarbaşı Gölüne kardeş göller olarak yapılan Kaynarca ve Ceyhan gölleri göçmen kuşlara yol şaşırtıyor. Göç yolunu şaşırarak P...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(1 Yorum)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraş’ta PKK/KCK Operasyonu Kahramanmaraş’ta PKK/KCK ...

Kahramanmaraş’ta jandarma ekipleri tarafından silahlı terör ...

ÜÇ ÇEŞME ÜÇ ÇEŞME

Üç şâirin, çeşmesinden su içtim Mehmet Âkif, Necip Fâzıl, Ka...

Onikişubat MEM ve Doğa Kolejinden Farklı Bir Şiir Yarışması Onikişubat MEM ve Doğa Ko...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Doğa...

Onikişubat İlçe MEM’den Müdürler Kurulu Toplantısı Onikişubat İlçe MEM’...

Kahramanmaraş Onikişubat İLçe Millî Eğitim Müdürlüğünde göre...

Kahramanmaraş Valiliğinden Yüz-yüze eğitimle ilgili kararlar Kahramanmaraş Valiliğinde...

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi 22 Ekim 2020 günü...

Sır Cinayet Aydınlanıyor Sır Cinayet Aydınlanıyor...

Elbistan’da 9 gündür kayıp olarak aranan 28 yaşındaki genci ...

Acı Haber İstanbul’dan Geldi Acı Haber İstanbul’dan Ge...

Genç ölüm büyük üzüntü yarattı. İstanbul’da çalıştığı inşaat...

KMESOB Başkan Yardımcısı Mehmet Geçkil’e Ziyaret KMESOB Başkan Yardımcısı ...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikc...

Kahramanmaraş’ı TEKNOFEST’te başarıyla temsil ettiler Kahramanmaraş’ı TEKNOFEST...

TEKNOFEST-2020 festivaline katılan Kahramanmaraş Necmettin E...

Onikişubat İlçe MEM’de Akademik Başarı Çalışmaları Onikişubat İlçe MEM’de Ak...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Akif Bulut...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ