Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Elbistan’da Bayram Tadında Bir Bayram Yaşandı

Kurban Bayramı, Elbistan’da tadında yaşandı. AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ında bulunduğu kutlamalar Elbistan Polisevinde gerçekleşti. Bayramlaşma programına ilçe protokolünün yanı sıra; siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları, belediye başkan aday adayları ve sivil toplum örgüt temsilcileri katıldı. Kaymakam Tuncay Akkoyun, huzur içinde bayram yaşamanın mutluluğuna değinirken, Ünal, “Kurban Bayramı bizim öfkemizi, nefretimizi, kinimizin ve […]

Elbistan’da Bayram Tadında Bir Bayram Yaşandı

15 Ekim 2013 - 19:54A+A-


Kurban Bayramı, Elbistan’da tadında yaşandı. AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ında bulunduğu kutlamalar Elbistan Polisevinde gerçekleşti. Bayramlaşma programına ilçe protokolünün yanı sıra; siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları, belediye başkan aday adayları ve sivil toplum örgüt temsilcileri katıldı. Kaymakam Tuncay Akkoyun, huzur içinde bayram yaşamanın mutluluğuna değinirken, Ünal, “Kurban Bayramı bizim öfkemizi, nefretimizi, kinimizin ve düşmanlığımızın bir kenara bırakıldığı ve arınmamız gereken bir bayramdır” dedi.
Elbistan Polisevinde gerçekleşen Kurban Bayramı Kutlama Programına; AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Ekinözü Kaymakamı Fatih Gül, Elbistan Garnizon Komutan Vekili J. Üstğm. Onur Keysan, Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük, Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Bülent Belli, Elbistan Emniyet Müdürü Barış Murat Başol, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, CHP İlçe Başkanı Naci Göçmen, MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, BBP Elbistan İlçe Başkanı İbrahim Kılınç, Askerlik Şubesi Başkanı Üstğm. Uğur İnce, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürü Süfyan Emiroğlu, Doğan Belediye Başkanı ve AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Aday Adayı Cengiz Mezdeği, Demircilik Belediye Başkanı Ali Ekber Tepe, Akbayır Belediye Başkanı Tahsin Öztunç, B. Yapalak Belediye Başkanı Yusuf Kılınç, İğde Belediye Başkanı Hüseyin Marangoz, Izgın Belediye Başkanı Ömer Çolak, Söğütlü Belediye Başkanı Ramazan Yüce, Karaelbistan Belediye Başkanı Miktat Er, Bakış Belediye Başkanı Kamber Yurdakurban, AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Aday adayı Hüseyin Aslan, oda, dernek ve sendika temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda daire müdürleri yer aldı.
Sıcak, samimi ve güzel bir atmosferde gerçekleşen bayram kutlamasında ktılımcılara ve kamuoyuna yönelik değerlendirmelerde bulunan Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, dini bayramların önemine vurgu yaparak şunları söyledi:
“Kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarımızın çok kıymetli temsilcileri ve vatandaşımızın katılımıyla güzel bir bayramlaşma töreni organize ettik. Umut ediyoruz birlik beraberlik içerisinde, huzur içerisinde, sağlık içerisinde bir bayram geçiririz.
Elbistanımızda yaşayan bütün vatandaşlarımıza hayırlı bir bayram diliyorum. Kazasız belasız bir bayram diliyorum. İnşallah bayram seyahatlerinde de daha dikkatli olursa vatandaşlarımız bu güzel günler acıya dönüşmez. Sayın Grup Başkan Vekilimiz, Sayın Kahramanmaraş Milletvekilimize de ilçemize teşviklerinden bayram törenimize teşviklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum.”
Daha sonra bayram kutlaması ile birlikte değerlendirmelerde bulunan AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal şu ifadelere yer verdi:
“Öncelikle tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını kutluyorum. Bayramlar birliğin, beraberliğin, kardeşliğin, dostluğun ve barışlığın simgesidir. Özellikle Kurban Bayramı bizim öfkemizi, nefretimizi, kinimizin ve düşmanlığımızın bir kenara bırakıldığı ve arınmamız gereken bir bayramdır. Dolayısıyla bugün bayramın ruhuna uygun olarak bütün siyasi partilerimiz, bütün bürokrasi bugün bir araya geldi. Burada birlik beraberlik oluşturduk. Çünkü şehirlerin en çok ihtiyaç duyduğu şey o şehrin evlatlarının o şehri ayağa kaldırmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmasıdır.
Zaten siyasetinde amacı hizmet değil mi? Dolayısıyla bugün herhangi farklı bir siyasi partiye mensup olup olmamak üzerinden değil, bugün bu şehre ait olmak, bu şehirli olmak onun için tekrardan birlik beraberlik olmak için bugün bir aradayız. Bu duygularla bütün hemşerilerimin bayramını kutluyorum. Yarında inşallah Kahramanmaraş Merkez’de bayramlaşmamız olacak. Bugün burada baba yurdumuz da bahçemizde doğduğumuz yerde kurbanımızı kestik. Ailemizle, akrabamızla, dostlarımızla bayramlaştık. Bu duygularla bütün hemşerilerimin bayramını kutluyorum.”
Diğer yandan bu bayram kutlamasında, daha önceki programlarda yer alani emniyet, huzurevi, cezaevi ve şehit ailelerini ziyaretleri yer alırken, bu bayram programında yer almaması dikkat çekti. Olumlu ve güzel geçen kutlama programında Mahir Ünal, siyasi parti temsilcileri ile de bire bir sohbet ederek, kendisine Elbistan ve ülke geneli siyaseti ve iktidar icraatları hakkında bilgiler aktrdı, soruları yanıtladı.

DSC_0577 DSC_0579 DSC_0582 DSC_0583 DSC_0600 - Kopya DSC_0605 - Kopya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Elbistan Yaşanmaz Hale Gelir” “Elbistan Yaşanmaz Hale Gelir”

Kurban Bayramı, Elbistan’da tadında yaşandı. AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ında bulunduğu kutlamalar Elbistan Poli...

Ülkücü Şehitler Anıldı Ülkücü Şehitler Anıldı

Kurban Bayramı, Elbistan’da tadında yaşandı. AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ında bulunduğu kutlamalar Elbistan Poli...

Hep Böyle ES: 1-0 Hep Böyle ES: 1-0

Kurban Bayramı, Elbistan’da tadında yaşandı. AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ında bulunduğu kutlamalar Elbistan Poli...

TES İŞ’ten Zafer Halayı TES İŞ’ten Zafer Halayı

Kurban Bayramı, Elbistan’da tadında yaşandı. AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ında bulunduğu kutlamalar Elbistan Poli...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Göçük Can Aldı Göçük Can Aldı

Taşeron İşçi Kanalizasyon Çalışması Kazasında Hayatını Kaybe...

“Ülkü Ocakları Gözbebeğimiz” “Ülkü Ocakları Gözbebeğim...

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Milliyetçi Hareke...

Sulama Kanalında Boğuldu Sulama Kanalında Boğuldu...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi dalgıçlarının ...

Süreyya Güneş Anaokulundan Yıl Sonu Etkinliği Süreyya Güneş Anaokulunda...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Süreyya Güneş Anaokulu taraf...

Taş Kırma ve Beton Üretiminde Teknoloji Dinamiği Taş Kırma ve Beton Üretim...

Günümüzde büyük boyutlu ve ağır iş yükü teşkil eden yapı gib...

Cam Programı Nedir? Ne İşe Yarar? Cam Programı Nedir? Ne İş...

Bilgisayar Destekli İmalat programı olarak açıklayabileceğim...

Gençler’e Kudüs’ün Anlamını Kavratan Konferans Gençler’e Kudüs’ün Anlamı...

İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu tarafın...

Necmettin Erban Anadolu İHL’den Resim Sergisi Necmettin Erban Anadolu İ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Necmettin Erbakan Anadolu İm...

Su Arıtma Cihazlarıyla Kaliteli Su Tüketim Deneyimi Su Arıtma Cihazlarıyla Ka...

Modern kent yaşantısında en önemli sorunların başında musluk...

Nasıl Özel Güvenlik Görevlisi Olurum? Nasıl Özel Güvenlik Görev...

Özel güvenlik personeli ihtiyacı, günümüzün yaşam koşulları,...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ