Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Başarılı Hizmetler Terfi ile Taçlandı

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçlandırarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Elbistan Sosyal Hizmetler Kurumuna Müdür olarak atandı. 2003 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Elbistan Doğansitesi Ortaokulu’nda Türkçe Öğretmeni olarak göreve başlayan Fevzi Günalmış, 12 yıl boyunca öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdür olarak […]

Başarılı Hizmetler Terfi ile Taçlandı

06 Ocak 2018 - 20:27A+A-


Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçlandırarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Elbistan Sosyal Hizmetler Kurumuna Müdür olarak atandı.

2003 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Elbistan Doğansitesi Ortaokulu’nda Türkçe Öğretmeni olarak göreve başlayan Fevzi Günalmış, 12 yıl boyunca öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdür olarak götev yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen görevde yükselme sınavını kazanarak 2014 yılında Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynaklarından Sorumlu Şube Müdürü olarak göreve başladı. İki yıllık Şube Müdürlüğü süresince birçok projenin oluşturulması ve yürütülmesinde görev aldı.

10 yılı aşkın süredir Memur Sen-Eğitim Bir Sen yönetim kurulu üyeliği yapan Günalmış, görev süresince sosyal sorumluluk çalışmalarında aktif olarak görev aldı.

2014 yılından itibaren Elbistan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başkanlığını yürüten Fevzi Günalmış, Elbistan Kaymakamlığı ile Elbistan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ortaklaşa birçok projeyi gerçekleştirilmesine öncülük etti. Bu projelerden en önemlilerinden birisi Başbakanlık Tanıtma Ofisince desteklenen “Yaşayan Tarih Korunan Miras” projesi oldu.

2015 yılından itibaren Elbistan Kaymakamlığı Özel Kalem Birimine görevlendirilen ve ilçeye yapılan yatırımların takibi başta olmak üzere açılışlar, organizasyonlar, kurumlar arası eşgüdüm gibi Elbistan’ı ilgilendiren birçok konuda Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun’un koordinesinde çalışmalar yürüten Günalmış, Elbistan’da uzun zamandır çeşitli kademelerde hizmet etti.

Günalmış, 3 Ocak 2018 tarihi itibariyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca Elbistan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne asaleten atandı. Yıllarca görev yaptığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde başarı ve teşekkür dilekleri ile uğurlanan Fevzi Günalmış’a Elbistan Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt ve şube müdürleri ile idari kadro veda programı organize etti.

Günalmış, yeni görevi hakkında, “Bu görevi şahsıma layık gören devlet büyüklerime teşekkürlerimi sunuyorum” sözleri ile duygularını dile getirildi.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bu Sevinç Başka Sevinç Bu Sevinç Başka Sevinç

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...

Yolda Kalan Vatandaşlara Ne Yapıldı? Yolda Kalan Vatandaşlara Ne Yapıldı?

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...

Teşekkürler Perihan Abla Teşekkürler Perihan Abla

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Özel Yıldız Fen Lisesi Erciyes Üniversitesini Gezdi. Özel Yıldız Fen Lisesi Er...

   Özel Elbistan Yıldız Koleji Fen ve Anadolu Liseleri Kayse...

Bu Sevinç Başka Sevinç Bu Sevinç Başka Sevinç

Elbistan’da Sevdilli Köyünde besi çiftliğinden çalınan...

Başkan Çeleğen Öğrencilere Karne Dağıttı Başkan Çeleğen Öğrenciler...

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, 2017-2018 eğitim-öğr...

Hamile Çocuk Skandalı Hamile Çocuk Skandalı

Sevgili Okuyucular, Bu sosyal bir sorun, bu sosyal soruna to...

Yolda Kalan Vatandaşlara Ne Yapıldı? Yolda Kalan Vatandaşlara ...

Kahramanmaraş – Kayseri Karayolunda kar yağışı ve tipi neden...

Dönüklü İHO’ da Karne Töreni Dönüklü İHO’ da Karne Tör...

Kahramanmaraş – Onikişubat İlçesi Dönüklü İmam Hatip O...

Dulkadiroğlu Beylerbeyi İlk ve Ortaokulunda Karne Töreni Dulkadiroğlu Beylerbeyi İ...

2017-208 Eğitim-öğretim yılı 1.yarıyıl tatilinin başlaması n...

Yollarımızda kar Engeli Devam Ediyor Yollarımızda kar Engeli D...

Dün akşamdan itibaren başlayan kar yağışı özellikle Kahraman...

İlçe MEM Şube Müdürlerine E-Müfredat Modülü Tanıtıldı İlçe MEM Şube Müdürlerine...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı topla...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ