Maraşta Haber
Maraşta Haber

Başarılı Hizmetler Terfi ile Taçlandı

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçlandırarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Elbistan Sosyal Hizmetler Kurumuna Müdür olarak atandı. 2003 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Elbistan Doğansitesi Ortaokulu’nda Türkçe Öğretmeni olarak göreve başlayan Fevzi Günalmış, 12 yıl boyunca öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdür olarak […]

Başarılı Hizmetler Terfi ile Taçlandı

06 Ocak 2018 - 20:27A+A-

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçlandırarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Elbistan Sosyal Hizmetler Kurumuna Müdür olarak atandı.

2003 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Elbistan Doğansitesi Ortaokulu’nda Türkçe Öğretmeni olarak göreve başlayan Fevzi Günalmış, 12 yıl boyunca öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdür olarak götev yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen görevde yükselme sınavını kazanarak 2014 yılında Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynaklarından Sorumlu Şube Müdürü olarak göreve başladı. İki yıllık Şube Müdürlüğü süresince birçok projenin oluşturulması ve yürütülmesinde görev aldı.

10 yılı aşkın süredir Memur Sen-Eğitim Bir Sen yönetim kurulu üyeliği yapan Günalmış, görev süresince sosyal sorumluluk çalışmalarında aktif olarak görev aldı.

2014 yılından itibaren Elbistan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başkanlığını yürüten Fevzi Günalmış, Elbistan Kaymakamlığı ile Elbistan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ortaklaşa birçok projeyi gerçekleştirilmesine öncülük etti. Bu projelerden en önemlilerinden birisi Başbakanlık Tanıtma Ofisince desteklenen “Yaşayan Tarih Korunan Miras” projesi oldu.

2015 yılından itibaren Elbistan Kaymakamlığı Özel Kalem Birimine görevlendirilen ve ilçeye yapılan yatırımların takibi başta olmak üzere açılışlar, organizasyonlar, kurumlar arası eşgüdüm gibi Elbistan’ı ilgilendiren birçok konuda Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun’un koordinesinde çalışmalar yürüten Günalmış, Elbistan’da uzun zamandır çeşitli kademelerde hizmet etti.

Günalmış, 3 Ocak 2018 tarihi itibariyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca Elbistan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne asaleten atandı. Yıllarca görev yaptığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde başarı ve teşekkür dilekleri ile uğurlanan Fevzi Günalmış’a Elbistan Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt ve şube müdürleri ile idari kadro veda programı organize etti.

Günalmış, yeni görevi hakkında, “Bu görevi şahsıma layık gören devlet büyüklerime teşekkürlerimi sunuyorum” sözleri ile duygularını dile getirildi.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dikkatsizlik Bir Can Aldı Dikkatsizlik Bir Can Aldı

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...

Kaza mı? Cinayet mi? İntihar mı? Kaza mı? Cinayet mi? İntihar mı?

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...

Ağlayanı olmayan bir cenaze ve defin Ağlayanı olmayan bir cenaze ve defin

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...

Cemevi’nde Yas ve Hüzün Vardı Cemevi’nde Yas ve Hüzün Vardı

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli kademelerde uzun yıllar aktif görevlerde bulunan Fevzi Günalmış, başarılarını terfi ile taçl...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Çekirdekten Bilim Şenliğine Yoğun İlgi Çekirdekten Bilim Şenliği...

KAHRAMANMARAŞ –  TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel Araştırmala...

Şiirin Beyaz Kartalı “Pervaz urup Hakk’a uçtu” Şiirin Beyaz Kartalı “Per...

Türk şirinin Beyaz Kartalı Bahaettin Karakoç şiirin kanatlar...

Kahramanmaraş’ta Sağanak Yağmura Dikkat! Kahramanmaraş’ta Sa...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Afet ve Koordinasyon Mer...

Başakan Çeleğen’den Taziye Mesajı Başakan Çeleğen’den...

BAHAETTİN KARAKOÇ (1930 – 16 Ekim 2018)  Edebiyat düny...

Bahaettin Karakoç Hakkın Rahmetine Kavuştu Bahaettin Karakoç Hakkın ...

Türk şiirinin Beyaz Kartalı, Dedekorkut’u ve “Kelimele...

20 Bin Kur’an-ı Kerim Sudan’a Ulaştı 20 Bin Kur’an-ı Ker...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yürütülen, M...

“Elbistan Köy Haline Getiriliyor” “Elbistan Köy Haline Geti...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç TBMM’de Memleket H...

Papaz Olmak Papaz Olmak

Arif olanlar başlığa bakar bakmaz neler söyleyip neler yazac...

Beyaz Kartal Yoğun Tempoya Dayanamadı Beyaz Kartal Yoğun Tempoy...

 Türk şiirinin Dedekorkut’u ve Beyaz Kartalı olarak bilinen ...

İklime Hatun Anadolu Kız İHL’de Yazar Okur Buluşması İklime Hatun Anadolu Kız ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi İklime Hatun Anadolu Kız İma...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ