Maraşta Haber
Maraşta Haber

“Siyasi Makamları Halk Oluşturur”

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk Siyasi Mesajını Verdi: “Siyasi Makamları Halk Oluşturur” İş Adamı ve Siyasetçi Bünyamin Çetin, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan kongre öncesinde AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Elbistan merkez mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelen Çetin, […]

“Siyasi Makamları Halk Oluşturur”

28 Eylül 2017 - 23:25A+A-

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk Siyasi Mesajını Verdi: “Siyasi Makamları Halk Oluşturur”

İş Adamı ve Siyasetçi Bünyamin Çetin, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan kongre öncesinde AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Elbistan merkez mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelen Çetin, kamuoyuna yaptığı açıklamada, görevinin bilicinde olduğunu ifade ederek, “Elbistan’ı bir adım daha yukarıya taşıyacağız” dedi.

İş adamı ve Siyasetçi kimliği ile tanınan, AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatının kurulması döneminde ilçe merkez ve beldelerde önemli görevler üstlenen Bünyamin Çetin, Elbistan Merkez Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi. Yoğun ilginin gösterildiği Çetin-Muhtarlar Buluşmasında AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı Adaylığını kamuoyuna açıklayan Çetin’in oldukça heyecanlı ve istekli olduğu gözlendi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığının ilçe teşkilatlarında değişime gitme kararı almasının ardından Elbistan İlçe Başkanlığına talip olduğunu, geçmişten bugüne siyasetle iç içe olduğunu ve AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatının Kuruluş Döneminde büyük emekler harcadığını dile getiren AK Parti Elbistan İlçe Başkan Adayı Bünyamin Çetin, muhtarlara yaptığı konuşmada, tek amaçlarını birlik ve beraberlik içinde üst düzey hizmet olduğundu dile getirdi.

Gerçekleşen Çetin-Muhtarlar Zirvesinde, yaklaşık 60 muhtar ve gazetecilerle bir araya gelen Bünyamin Çetin, Elbistan İlçe Başkanlığı için projelerini ve hizmet programını da tek tek ele aldı. Muhtarları ve basın aracılığıyla kamuoyunu bilgilendirdi.

AK Parti Elbistan İlçe Başkan Adayı İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin açıklamalarında, AK Parti’nin kuruluş yıldönümünde itibaren bu sevdanın içinde yer aldığını ifade ederek, adaylığı ilç açıklama cesaretini kendisinin gösterdiğini söyledi. AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı ile yapılan görüşmelerden sonra aday olarak yola bir kez daha çıktığını, yılların bilgi, birikim ve tecrübesini siyasette hizmet olarak sunacağını kaydeden Başkan Adayı Çetin şunları söyledi:

“’Önümüzdeki kongre sürecine başlarken adaylığımı açıkladım. 2002 yılında Akbayır AK Parti Kurucu Belde Başkanlığı yaptım. AK Parti kurulduğu yıldan itibaren üzerime düşen her görevin başarıyla üstesinden geldim. Burada beni yalnız bırakmayan muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi siyasi makamları oluşturan halkımızdır. Eski yönetimle ilgili olumlu-olumsuz konuları bir kenara bırakıp siyasi makamı temsil etme noktasında en iyisi olacağımı düşünüyorum. Sizlerinde destekleriyle Elbistan’ı bir adım daha yukarıya taşıyacağız. Birlik, beraberlik, dostluk ve iç içe olarak Elbistan’a daha büyük kazanımlar için var gücümüzle çalışacağız.”

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
KMBGC’DEN KERVANCIOĞLU’NA   ZİYARET KMBGC’DEN KERVANCIOĞLU’NA ZİYARET...

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk S...

Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) tanıtıldı Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) tanıtıldı...

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk S...

Çantam Kolumda Alışveriş Yolunda Çantam Kolumda Alışveriş Yolunda

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk S...

KEÇE TASARIM ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ KEÇE TASARIM ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk S...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
BİÇARELER BİÇARELER

Biçareler 2019 Ocak ayında en düşük SSK emeklisinin aylığı b...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması-7 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

Yüce Allah kainatı insan için yarattı. Donattı üzerini yağmu...

EĞİTİMCİ İSMET ATEŞ VEFAT ETTİ EĞİTİMCİ İSMET ATEŞ VEFAT...

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Eğitim Araçları Donatım Merkezi Mü...

AHMET ALAK İÇİN MEVLİT OKUTULDU AHMET ALAK İÇİN MEVLİT OK...

Kalp krizi sonucu beklenmeyen bir anda hayata veda eden İl M...

Erkekler Neden Burun Estetiği Yaptırır? Erkekler Neden Burun Este...

Burun estetiği ile ilgili tartışmalar sürse ve doğallığın ma...

BATININ GAYRİ MEŞRU ÇOCUĞU BATININ GAYRİ MEŞRU ÇOCUĞ...

Ülkemizin son günlerde yaşamış olduğu terör kaynaklı tehditl...

YAŞAR GÖLCÜ İLKOKULUNDA KARNE TÖRENİ YAŞAR GÖLCÜ İLKOKULUNDA K...

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt Yaşar Gölcü...

“YEMEN AÇLIKTAN ÖLMESİN “DEDİLER “YEMEN AÇLIKTAN ÖLMESİN “...

Sevgi Çiçeklerimiz Yemenli Kardeşlerinin  Yüreklerine Dokunm...

ALİ FATİH AYDIN VEFAT ETTİ ALİ FATİH AYDIN VEFAT ETT...

Göksun sevdalısı ilçenin fotoğrafçı abisi Ali Fatih Aydın, y...

OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNÜ TANIYOR MUYUZ? OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNÜ TA...

Kahramanmaraş Olgunlaşma Enstitüsünü ziyaret ederek, kurum m...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ