Maraşta Haber
Maraşta Haber

“Siyasi Makamları Halk Oluşturur”

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk Siyasi Mesajını Verdi: “Siyasi Makamları Halk Oluşturur” İş Adamı ve Siyasetçi Bünyamin Çetin, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan kongre öncesinde AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Elbistan merkez mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelen Çetin, […]

“Siyasi Makamları Halk Oluşturur”

28 Eylül 2017 - 23:25A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Adaylığını Kamuoyu ile Paylaşan İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözüyle İlk Siyasi Mesajını Verdi: “Siyasi Makamları Halk Oluşturur”

İş Adamı ve Siyasetçi Bünyamin Çetin, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan kongre öncesinde AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Elbistan merkez mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelen Çetin, kamuoyuna yaptığı açıklamada, görevinin bilicinde olduğunu ifade ederek, “Elbistan’ı bir adım daha yukarıya taşıyacağız” dedi.

İş adamı ve Siyasetçi kimliği ile tanınan, AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatının kurulması döneminde ilçe merkez ve beldelerde önemli görevler üstlenen Bünyamin Çetin, Elbistan Merkez Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi. Yoğun ilginin gösterildiği Çetin-Muhtarlar Buluşmasında AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı Adaylığını kamuoyuna açıklayan Çetin’in oldukça heyecanlı ve istekli olduğu gözlendi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığının ilçe teşkilatlarında değişime gitme kararı almasının ardından Elbistan İlçe Başkanlığına talip olduğunu, geçmişten bugüne siyasetle iç içe olduğunu ve AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatının Kuruluş Döneminde büyük emekler harcadığını dile getiren AK Parti Elbistan İlçe Başkan Adayı Bünyamin Çetin, muhtarlara yaptığı konuşmada, tek amaçlarını birlik ve beraberlik içinde üst düzey hizmet olduğundu dile getirdi.

Gerçekleşen Çetin-Muhtarlar Zirvesinde, yaklaşık 60 muhtar ve gazetecilerle bir araya gelen Bünyamin Çetin, Elbistan İlçe Başkanlığı için projelerini ve hizmet programını da tek tek ele aldı. Muhtarları ve basın aracılığıyla kamuoyunu bilgilendirdi.

AK Parti Elbistan İlçe Başkan Adayı İş Adamı-Siyasetçi Bünyamin Çetin açıklamalarında, AK Parti’nin kuruluş yıldönümünde itibaren bu sevdanın içinde yer aldığını ifade ederek, adaylığı ilç açıklama cesaretini kendisinin gösterdiğini söyledi. AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı ile yapılan görüşmelerden sonra aday olarak yola bir kez daha çıktığını, yılların bilgi, birikim ve tecrübesini siyasette hizmet olarak sunacağını kaydeden Başkan Adayı Çetin şunları söyledi:

“’Önümüzdeki kongre sürecine başlarken adaylığımı açıkladım. 2002 yılında Akbayır AK Parti Kurucu Belde Başkanlığı yaptım. AK Parti kurulduğu yıldan itibaren üzerime düşen her görevin başarıyla üstesinden geldim. Burada beni yalnız bırakmayan muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi siyasi makamları oluşturan halkımızdır. Eski yönetimle ilgili olumlu-olumsuz konuları bir kenara bırakıp siyasi makamı temsil etme noktasında en iyisi olacağımı düşünüyorum. Sizlerinde destekleriyle Elbistan’ı bir adım daha yukarıya taşıyacağız. Birlik, beraberlik, dostluk ve iç içe olarak Elbistan’a daha büyük kazanımlar için var gücümüzle çalışacağız.”

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Kahramanmaraş Memur-Sen’den Basın Açıklaması Kahramanmaraş Memur-Sen’den Basın ...

Kahramanmaraş Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Abdülaziz   AYDIN, yaptığı basın açıklamasında ” Gelirde Adalet İçin Seyya...

KAMU-SEN’den Ek Zam Talebi KAMU-SEN’den Ek Zam Talebi

Kahramanmaraş Kamu-Sen İl Temsilcisi Ziya Yenipınar, memur maaşlarının açıklanmasından sonra yaptığı yazılı basın açıklamasında ek zam ...

Ülkü Ocakları’nınEğitim Kalemi Şuşa’da Destan Yazacak Ülkü Ocakları’nınEğitim Kalemi Şuş...

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin tali...

Kaymakam Serkan Keçeli’ye Ziyaret Kaymakam Serkan Keçeli’ye Ziyaret

“Vişne Reçelini Hiç Sevmem” isimli  kitabın yazarı eğitimci yazar Zekeriya Çakabey (Çakabey Hoca) Onikişubat Kaymakamı Serkan Keç...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Mehmet Sabancı’nın Acı Günü Mehmet Sabancı’nın ...

Kahramanmaraşlının yakından tanıdığı iş adamı, siyasetçi nai...

Gönül Semâmızdan Bir Yıldız Daha Kaydı -2- Gönül Semâmızdan Bir Yıld...

GÖNÜL SEMÂMIZDAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI  AHMET TEVFİK OZAN HA...

Minik Kahramanlar Yarışıyor Bilgi Yarışması Minik Kahramanlar Yarışıy...

12 Şubat Kahramanmaraş’ın kurtuluşu etkinlikleri kapsa...

Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, Türkoğlu İlçesinde Millî Eğitim Müdürü Yılma...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdür Cemal Yılmaz, Millî Eğit...

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Bayan Müdür Mesleki ve Teknik Anadolu...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik A...

İl Afet Barınma Çalışma Grubu Komisyon Toplantısı Yapıldı İl Afet Barınma Çalışma G...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından AFAD İl M...

Engelli Sanatçıdan Müzik Resitali Engelli Sanatçıdan Müzik ...

Elbistan’da görme engellilere yönelik farkındalık için düzen...

Gönül Semâmızdan Bir Yıldız Daha Kaydı -1- Gönül Semâmızdan Bir Yıld...

GÖNÜL SEMÂMIZDAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI  AHMET TEVFİK OZAN HA...

Kaymakam Hersanlıoğlu’na Ziyaret Kaymakam HersanlıoğluR...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ, Türkoğlu ...

5,6,7 ve 8. sınıfların 4. Üniteleri Hazırlandı 5,6,7 ve 8. sınıfların 4....

Millî Eğitim Bakanlığı, uzaktan eğitim sürecinde zengin kayn...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ