Maraşta Haber
Maraşta Haber

Paksoy İlgiyle Karşılandı

Millet İttifakı adına İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları için sahalara döndü. Paksoy, açık Pazar esnaf ziyaretlerinin ardından Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, her iki ziyarette de sıcak […]

Paksoy İlgiyle Karşılandı

31 Ocak 2019 - 14:53A+A-

Millet İttifakı adına İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları için sahalara döndü. Paksoy, açık Pazar esnaf ziyaretlerinin ardından Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti.

Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, her iki ziyarette de sıcak ve samimi ilgiyle karşılandı. Açık Pazar esnaf ziyaretlerinin ardından ETSO’ya geçen Paksoy, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, ETSO Meclis Başkanı Yüksel Çiçek, ETSO Genel Sekreteri Yüksel Gözüdeli ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. ETSO ziyaretinde konuşan ve değerlendirmelerde bulanan Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Elbistan’ın ekonomik yönden zor günler geçirdiğine dikkat çekti.

İYİ Parti Elbistan Kurucu Başkanı ve Seçim Komitesi Başkanı Av. Kürşat Yıldırım ve üst düzey yöneticiler ile partililerin yer aldığı ziyarette ilk değerlendirmelerde bulunan Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, seçimlerin Elbistan’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Paksoy, Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy’a da başarılar diledi.

ETSO Meclis Başkanı Yüksel Çiçek ise konuşmasında, “Elbistan Ticaret Odası Meclis Üyelerimizi Başkan adayımız Sayın Abdullah Paksoy ve arkadaşları ziyarete geldiler. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisine, çıktığı yolda başarılar diliyoruz. Elbistan’ın en büyük sivil toplum örgütü olarak bizler de Elbistan adına bu süreçte görüşlerimizi paylaşıyoruz. Bu yola çıkmış diğer siyasi partilerin adaylarına da başarılar diliyor ve hayırlı olsun diyoruz” dedi.

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy da, ziyaret ve seçimler hakkında şunları söyledi:

“31 Mart’ta bir seçim var. Sandığa giderken 2019 ve 2024 yılına kadar beraber yaşayacağımız belediye başkanını seçeceğiz. Seçim gezilerimiz sürüyor. Bugün de Ticaret Odası’nı ziyaret ettik. Bizimki nezaket ziyareti değil. Meclis Üyeleri ile konuşarak Elbistan’da ne gibi eksiklikler var; Elbistan’ın temel sorunları nedir bunları tüm sivil toplum örgütleri olarak görüş alışverişinde bulunup inşallah seçildiğimizde de Elbistan’ı hep beraber yöneteceğiz.

Elbistan’ımız zor günler geçiriyor. Elbistan Belediyesi zor günler geçiriyor. Elbistan çevresi olarak da zor günler geçiriyoruz. Elbistan Belediyesi’nin yüklü miktarda bir borcu var. Bu konuda da istişarede bulunacağız. Elbistan’ımızda havamız gitti, suyumuz gitti ve toprağımız gitti. Termik santralin filtre sistemi olmamasından dolayı hava kirliliği had safhada. Termik santralin özelleştirilmesinden dolayı yaklaşık 2 bin kişi mecburi izne ayrıldı. Bu izne ayrılanlara çıplak maaş ödeniyor. Eskiden çeşitli eklemelerle orada çalışan insanlarımızın maaşı daha da artıyordu. Şimdi Elbistan’a aylık sıcak para girişi 5 milyon lira daha az olacak. Bundan esnafımız mutlaka zarar görecektir.

Tüm esnaflarımıza bu olumsuzluk bu aydan sonra zincirleme olarak yansıyacak. Toprağımız derken şeker fabrikası da özelleştirmeden dolayı sıkıntılar çekiliyor. Çiftçimizin ektiği pancarın çoğu tarlada kaldı. Bu gibi konularda değerlendirmelerde bulunmaya geldim.”

Millet İttifakı İYİ Parti lbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy ve beraberindeki heyet daha sonra Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin Atalay’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Başkan Atalay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Paksoy’a başarılar diledi.      

 

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
2. Kafkas Gençlik Kar Festivaline Davetlisiniz 2. Kafkas Gençlik Kar Festivaline Davetl...

Millet İttifakı adına İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları için sahalara döndü. Paksoy, açık Paz...

Milletvekili Güvenç, İstiklal Üniversitesinde Milletvekili Güvenç, İstiklal Üniversite...

Millet İttifakı adına İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları için sahalara döndü. Paksoy, açık Paz...

Kahramanmaraşlı Kurtuluşun 99.Yıldönümünü Kutladı Kahramanmaraşlı Kurtuluşun 99.Yıldönümün...

Millet İttifakı adına İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları için sahalara döndü. Paksoy, açık Paz...

MARAŞ’IN KURTULUŞU TÜM TÜRKİYE’DE KUTLANMALI MARAŞ’IN KURTULUŞU TÜM TÜRKİYE’DE KUTLAN...

Millet İttifakı adına İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları için sahalara döndü. Paksoy, açık Paz...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU ...

İyi Parti, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kadar k...

2. Kafkas Gençlik Kar Festivaline Davetlisiniz 2. Kafkas Gençlik Kar Fes...

BU YIL 2.sini DÜZENLEYECEĞİMİZ 2.KAFKAS GENÇLİK KAR FESTİVAL...

Milletvekili Güvenç, İstiklal Üniversitesinde Milletvekili Güvenç, İsti...

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başka...

Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, BİLSEM’de Millî Eğitim Müdürü Yılma...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, 2005 yılı...

Kurtuluş Bayramı Kurtuluş Bayramı

Kurtuluş denildiğinde akıllara 12 Şubat tarihi ve Maraş’ın K...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması- 10 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

http://marastahaber.com/ olarak “Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl...

Kahramanmaraş Anaokulundan  İki Etkinlik Kahramanmaraş Anaokulunda...

Kahramanmaraş’ta ilk müstakil  okul öncesi okul olma ö...

“Türkiye’ye Elbistan’a Göz Dikenin Gözünü Oyarız” “Türkiye’ye Elbistan’a Gö...

           Beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahi...

Kahramanmaraşlı Kurtuluşun 99.Yıldönümünü Kutladı Kahramanmaraşlı Kurtuluşu...

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yı...

MARAŞ’IN KURTULUŞU TÜM TÜRKİYE’DE KUTLANMALI MARAŞ’IN KURTULUŞU TÜM TÜ...

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Derneği tarafından yayımla...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ