Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Fen İşleri Durmak Bilmiyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yol bakım onarım, asfalt ve beton parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ile Fen İşleri Şube Müdürlüğünce ilçelerde başlatılan çalışmalar birer birer hizmete sunuluyor. Büyükşehir Belediyesi Afşin ilçesinde Aşık Mahsuni Şerif Caddesi ve Afşinbey Bey Caddesi’nde kotlama ve […]

Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Fen İşleri Durmak Bilmiyor!

31 Ağustos 2015 - 22:46A+A-

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yol bakım onarım, asfalt ve beton parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ile Fen İşleri Şube Müdürlüğünce ilçelerde başlatılan çalışmalar birer birer hizmete sunuluyor.

Büyükşehir Belediyesi Afşin ilçesinde Aşık Mahsuni Şerif Caddesi ve Afşinbey Bey Caddesi’nde kotlama ve stabilize çalışmalarını tamamlamasının ardından sıcak asfalt serim çalışmalarını da tamamladı.

Elbistan’da Alembey yolunda 2 km’lik sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, Elbistan Çeçenistan Caddesi’nde sıcak karışım asfalt çalışmalarını da tamamlayarak yolu hizmete açtılar. Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler aynı zamanda Elbistan Büyükyapalak Mahalle yolunu beton parke ile döşeyerek hizmete sundular.

Ekinözün’nde Lise Caddesinde asfalt alt yapı malzemesi çekim işlerine başlayan ekipler malzeme çekim işinin tamamlanmasının ardından 2 km’lik yolda sıcak asfalt çalışmalarını da tamamladılar.

Çağlayancerit İlçesinde çalışmakta olan ekipler 4.5 km’lik Engizek Yolu ile 4 km’lik Küçükcerit Yolunda yol genişletme ile bakım ve onarım işlerinin tamamlanmasının ardından asfalt çalışmalarına geçecekler.

Çağlayancerit Akdere Mahallesi’nde de çalışmakta olan ekipler beton parke döşemesine devam ediyorlar.

Pazarcık İlçesinde 7 km’lik Kızkapanı-Yiğitler Grup Yolu’nda aşınma ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler Yukarı Pazarcık Grup Yolunda da 3,4 km’lik asfalt çalışmasını tamamladılar.

Pazarcık İlçesinde 11 km’lik Cennetpınarı Akdemir – Karahöyük yolunda asfalt yama çalışmalarını tamamlayan ekipler aynı zamanda 2.6 km’lik alanda da sıcak asfalt kaplama çalışmalarını bitirdiler.

Pazarcık Taşdemir Yolunda çalışmalara başlayan ekipler 4.5 km’lik yolda asfalt alt yapı işlerine devam ediyorlar.

Pazarcık Mezere’de 4.6 km’lik yolda reglaj çalışmalarının yanı sıra Beşçeşme Mahalle yolunda beton parke çalışmalarını tamamlayan ekipler aynı zamanda Eğrice Mahalle yolunda beton parke döşeme çalışmalarına devam ediyorlar.

Türkoğlu İlçesinde Yeşilyöre- Toki ve Gaziler Caddelerinde asfalt yama çalışmalarını tamamlayan ekipler aynı zamanda Uzunsöğüt Mahallesi Mezarlık yolunda beton parke çalışmalarını tamamladılar.

Türkoğlu Yenipınar Mahalle yolunda beton parke çalışmalarını tamamlayan ekipler Ceceli Mahalle yolunda beton parke çalışmalarına devam ediyorlar.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı il genelinde yol genişletme, asfalt ve kilit parke ihtiyacı olan bölgelerde çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Başakan Çeleğen’den Taziye Mesajı Başakan Çeleğen’den Taziye Mesajı...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yol bakım onarım, asfalt ve beton parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kahram...

Bahaettin Karakoç Hakkın Rahmetine Kavuştu Bahaettin Karakoç Hakkın Rahmetine Kavuş...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yol bakım onarım, asfalt ve beton parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kahram...

20 Bin Kur’an-ı Kerim Sudan’a Ulaştı 20 Bin Kur’an-ı Kerim Sudan’...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yol bakım onarım, asfalt ve beton parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kahram...

“Elbistan Köy Haline Getiriliyor” “Elbistan Köy Haline Getiriliyor”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yol bakım onarım, asfalt ve beton parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kahram...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Başakan Çeleğen’den Taziye Mesajı Başakan Çeleğen’den...

BAHAETTİN KARAKOÇ (1930 – 16 Ekim 2018)  Edebiyat düny...

Bahaettin Karakoç Hakkın Rahmetine Kavuştu Bahaettin Karakoç Hakkın ...

Türk şiirinin Beyaz Kartalı, Dedekorkut’u ve “Kelimele...

20 Bin Kur’an-ı Kerim Sudan’a Ulaştı 20 Bin Kur’an-ı Ker...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yürütülen, M...

“Elbistan Köy Haline Getiriliyor” “Elbistan Köy Haline Geti...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç TBMM’de Memleket H...

Papaz Olmak Papaz Olmak

Arif olanlar başlığa bakar bakmaz neler söyleyip neler yazac...

Beyaz Kartal Yoğun Tempoya Dayanamadı Beyaz Kartal Yoğun Tempoy...

 Türk şiirinin Dedekorkut’u ve Beyaz Kartalı olarak bilinen ...

İklime Hatun Anadolu Kız İHL’de Yazar Okur Buluşması İklime Hatun Anadolu Kız ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi İklime Hatun Anadolu Kız İma...

Andırın’da İYEP Semineri Verildi Andırın’da İYEP Sem...

Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesinde görev yapan öğretmen ve y...

Öğretmenlere İYEP Tanıtıldı Öğretmenlere İYEP Tanıtıl...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı salon...

“KEŞİF” ZAMANDA YOLCULUK YAPAN 3 GENCİN MACERASINI GÖZLER ÖNÜNE SERECEK “KEŞİF” ZAMAN...

Burak Can, Sude Zulal Güler, İbrahim Yıldız, Yurdaer Okur, P...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ