Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaştı

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışan Bir Seçim Yaşadık”                 Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği’nde seçim heyecanı yaşandı. 2 adayın yarıştığı çekişmeli ve heyecanlı seçimlerde Av. Bayram Şakalar’ı geride bırakan Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaşan isim oldu. Elbistan Baro Temsilciliğini kazanan […]

Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaştı

29 Ekim 2016 - 20:00A+A-


             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışan Bir Seçim Yaşadık”

                Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği’nde seçim heyecanı yaşandı. 2 adayın yarıştığı çekişmeli ve heyecanlı seçimlerde Av. Bayram Şakalar’ı geride bırakan Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaşan isim oldu. Elbistan Baro Temsilciliğini kazanan Av. İnan Bulut, yaptığı değerlendirmelerde olumlu mesajlar vererek, “Herhangi bir ayrım gözetmeyecek, objektif olacak, hukukun ve hukukla ilgili her tür faaliyetin yanında olacağız” dedi.

                Kahramanmaraş Barosu’ndaki başkanlık seçimlerinin ardından Elbistan’da da temsilcilik seçimi heyecanı yaşandı. Elbistan’da görev yapan avukatlar teamül gereği ilçe Baro Temsilcisini belirlemek için sandık başına gitti. Elbistan Baro Temsilciliği için Av. İnan Kesen ile Av. Bayram Şakalar aday oldu.

Sabah saatlerinde Elbistan Adliye Sarayı Baro Salonunda başlayan seçimde, 90 avukat oy kullandı. Öğleden sonra oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından sayıma geçildi. Seçimler sonucunda Av. İnan Kesen 52 oy alırken, rakibi Av. Bayram Şakalar ise 37 oyda kaldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi seçilen Av. İnan Kesen, meslektaşlarının tebriklerini kabul ettikten sonra yaptığı değerlendirmede, avukatlık mesleğinin onuruna yakışır bir seçim geçirdiklerini söyledi.

Elbistan Baro Temsilcisi Av. İnan Kesen, seçim sonunda yaptığı değerlendirmelerde olumlu mesajlar vererek duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Meslektaşım Av. Bayram Şakalar’la birlikte girdiğimiz bu süreci tamamladık. Gayet demokratik bir yarış olması için de özen gösterdik. Birlik ve beraberlik ortamının yaşandığı, siyasi görüşlerin bir kenara bırakıldığı bir ortamı yansıttık. Sürecin sonucunda arkadaşlarımızın teveccühü şahsımdan yana oldu. Şahsıma oy veren ve vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte meslektaşlarımızın daha iyi ortamlarda ve şartlarda görevlerini yapması için mücadele edeceğiz.

Herhangi bir ayrım gözetmeyecek, objektif olacak, hukukun ve hukukla ilgili her tür faaliyetin yanında olacağız. Mevcut adliye binamızda avukatlarımızın zor şartlar altında çalıştığını biliyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni adliye sarayı tamamlanana kadar süreci yakından takip edeceğiz. Meslektaşlarımızın daha iyi şartlarda ve dahi ortamlarda görevlerini yapabilmelerini sağlamak önceliğimiz olacak. Bizden önce başlatılan projeler ve sosyal faaliyetleri de üzerlerine artı katarak devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu görevi başarıyla sürdüren Av. Sinan Ölker’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin deneyim ve tecrübelerinden mutlaka yararlanmak arzusundayız.”

Değerlendirmelerin ardından büyük bir centilmenlik örneği sergileyen diğer aday Bayram Şakalar, seçimi kazanan meslektaşı Av. İnan Kesen’i tebrik ederek kutladı, başarılar dileğinde bulundu. Görevi devreden Av. Sinan Ölker ise yeni seçilen Elbistan Baro Temsilcisi Av. Kesen’i tebrik ederek her zaman destek ve katkı sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Akşam Sefası Derneği “Yağmur Duası” Konseriyle Gönülleri Isıttı…    Akşam Sefası Derneği “Yağmur Duası” Kons...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

Şehit Halis Demir İlkokulu 4A ve 4B Sınıfı öğrencileri el sanatlarını tanıdı Şehit Halis Demir İlkokulu 4A ve 4B Sını...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

KMBGC’den Öksüze ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti KMBGC’den Öksüze ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaret...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

KASKİ, farkındalık eğitimlerine devam ediyor KASKİ, farkındalık eğitimlerine devam ed...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Enver Gökşen, Eğitimin Çınarlarını Unutmadı Enver Gökşen, Eğitimin Çı...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünde değişik dönemlerd...

Millî Eğitim Müdürü Akkurt, Ayser Çalık Ortaokulunu Ziyaret etti. Millî Eğitim Müdürü Akkur...

Kahramanmaraş il Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt kısa...

Hacıağalar İlkokulunda “Enerji Tasarrufu” konulu kukla gösteri Hacıağalar İlkokulunda &#...

Akedaş elektrik perakende şirketi olarak enerji tasarrufu ko...

Akşam Sefası Derneği “Yağmur Duası” Konseriyle Gönülleri Isıttı…    Akşam Sefası Derneği “Yağ...

Akşam Sefası Türk Sanat Müziği Derneği, Mehmet Akif Ersoy Kü...

Varisilin ne kadar tüketilmelidir? Varisilin Sprey etkili midir? Varisilin ne kadar tüketi...

Varisilin, günlük olarak 1 doz kadar kullanımı ile varis, kı...

Delay Krem Türkiye, Delay 48000 Krem resmi satış sitesi! Delay Krem Türkiye, Delay...

Delay geciktirici krem, Türkiye’de resmi satış adresleri üze...

Magic bag kullananlar ve aynı gün kargo! Magic bag kullananlar ve ...

Magic bag kapıda ödeme sistemi ile satın alabileceğiniz bir ...

Yahya Kemal’in Velileri Bir “inci” Yahya Kemal’in Velileri B...

          Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi  Kadın ve Aile...

Şeyh-i Şifa Mahlep Şeker Macunu kullanımı ve ürün içeriği nelerdir? Şeyh-i Şifa Mahlep Şeker ...

Şeyh-i Şifa Mahlep şeker macunu, kutusu üzerinde yer alan tü...

Futsalda Toki Yıldız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi damgası Futsalda Toki Yıldız Mesl...

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu – Toki Yıldız Mesleki Ve ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ