Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaştı

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışan Bir Seçim Yaşadık”                 Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği’nde seçim heyecanı yaşandı. 2 adayın yarıştığı çekişmeli ve heyecanlı seçimlerde Av. Bayram Şakalar’ı geride bırakan Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaşan isim oldu. Elbistan Baro Temsilciliğini kazanan […]

Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaştı

29 Ekim 2016 - 20:00A+A-


             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışan Bir Seçim Yaşadık”

                Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği’nde seçim heyecanı yaşandı. 2 adayın yarıştığı çekişmeli ve heyecanlı seçimlerde Av. Bayram Şakalar’ı geride bırakan Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaşan isim oldu. Elbistan Baro Temsilciliğini kazanan Av. İnan Bulut, yaptığı değerlendirmelerde olumlu mesajlar vererek, “Herhangi bir ayrım gözetmeyecek, objektif olacak, hukukun ve hukukla ilgili her tür faaliyetin yanında olacağız” dedi.

                Kahramanmaraş Barosu’ndaki başkanlık seçimlerinin ardından Elbistan’da da temsilcilik seçimi heyecanı yaşandı. Elbistan’da görev yapan avukatlar teamül gereği ilçe Baro Temsilcisini belirlemek için sandık başına gitti. Elbistan Baro Temsilciliği için Av. İnan Kesen ile Av. Bayram Şakalar aday oldu.

Sabah saatlerinde Elbistan Adliye Sarayı Baro Salonunda başlayan seçimde, 90 avukat oy kullandı. Öğleden sonra oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından sayıma geçildi. Seçimler sonucunda Av. İnan Kesen 52 oy alırken, rakibi Av. Bayram Şakalar ise 37 oyda kaldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi seçilen Av. İnan Kesen, meslektaşlarının tebriklerini kabul ettikten sonra yaptığı değerlendirmede, avukatlık mesleğinin onuruna yakışır bir seçim geçirdiklerini söyledi.

Elbistan Baro Temsilcisi Av. İnan Kesen, seçim sonunda yaptığı değerlendirmelerde olumlu mesajlar vererek duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Meslektaşım Av. Bayram Şakalar’la birlikte girdiğimiz bu süreci tamamladık. Gayet demokratik bir yarış olması için de özen gösterdik. Birlik ve beraberlik ortamının yaşandığı, siyasi görüşlerin bir kenara bırakıldığı bir ortamı yansıttık. Sürecin sonucunda arkadaşlarımızın teveccühü şahsımdan yana oldu. Şahsıma oy veren ve vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte meslektaşlarımızın daha iyi ortamlarda ve şartlarda görevlerini yapması için mücadele edeceğiz.

Herhangi bir ayrım gözetmeyecek, objektif olacak, hukukun ve hukukla ilgili her tür faaliyetin yanında olacağız. Mevcut adliye binamızda avukatlarımızın zor şartlar altında çalıştığını biliyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni adliye sarayı tamamlanana kadar süreci yakından takip edeceğiz. Meslektaşlarımızın daha iyi şartlarda ve dahi ortamlarda görevlerini yapabilmelerini sağlamak önceliğimiz olacak. Bizden önce başlatılan projeler ve sosyal faaliyetleri de üzerlerine artı katarak devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu görevi başarıyla sürdüren Av. Sinan Ölker’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin deneyim ve tecrübelerinden mutlaka yararlanmak arzusundayız.”

Değerlendirmelerin ardından büyük bir centilmenlik örneği sergileyen diğer aday Bayram Şakalar, seçimi kazanan meslektaşı Av. İnan Kesen’i tebrik ederek kutladı, başarılar dileğinde bulundu. Görevi devreden Av. Sinan Ölker ise yeni seçilen Elbistan Baro Temsilcisi Av. Kesen’i tebrik ederek her zaman destek ve katkı sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Ülkü Ocakları Gözbebeğimiz” “Ülkü Ocakları Gözbebeğimiz”

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

Sulama Kanalında Boğuldu Sulama Kanalında Boğuldu

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

Necmettin Erban Anadolu İHL’den Resim Sergisi Necmettin Erban Anadolu İHL’den Resim Se...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

Kahramanmaraş’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Coşkusu Kahramanmaraş’ta 19 Mayıs Atatürk’...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Göçük Can Aldı Göçük Can Aldı

Taşeron İşçi Kanalizasyon Çalışması Kazasında Hayatını Kaybe...

“Ülkü Ocakları Gözbebeğimiz” “Ülkü Ocakları Gözbebeğim...

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Milliyetçi Hareke...

Sulama Kanalında Boğuldu Sulama Kanalında Boğuldu...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi dalgıçlarının ...

Süreyya Güneş Anaokulundan Yıl Sonu Etkinliği Süreyya Güneş Anaokulunda...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Süreyya Güneş Anaokulu taraf...

Taş Kırma ve Beton Üretiminde Teknoloji Dinamiği Taş Kırma ve Beton Üretim...

Günümüzde büyük boyutlu ve ağır iş yükü teşkil eden yapı gib...

Cam Programı Nedir? Ne İşe Yarar? Cam Programı Nedir? Ne İş...

Bilgisayar Destekli İmalat programı olarak açıklayabileceğim...

Gençler’e Kudüs’ün Anlamını Kavratan Konferans Gençler’e Kudüs’ün Anlamı...

İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu tarafın...

Necmettin Erban Anadolu İHL’den Resim Sergisi Necmettin Erban Anadolu İ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Necmettin Erbakan Anadolu İm...

Su Arıtma Cihazlarıyla Kaliteli Su Tüketim Deneyimi Su Arıtma Cihazlarıyla Ka...

Modern kent yaşantısında en önemli sorunların başında musluk...

Nasıl Özel Güvenlik Görevlisi Olurum? Nasıl Özel Güvenlik Görev...

Özel güvenlik personeli ihtiyacı, günümüzün yaşam koşulları,...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ