Maraşta Haber
Maraşta Haber

Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaştı

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışan Bir Seçim Yaşadık”                 Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği’nde seçim heyecanı yaşandı. 2 adayın yarıştığı çekişmeli ve heyecanlı seçimlerde Av. Bayram Şakalar’ı geride bırakan Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaşan isim oldu. Elbistan Baro Temsilciliğini kazanan […]

Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaştı

29 Ekim 2016 - 20:00A+A-

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışan Bir Seçim Yaşadık”

                Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği’nde seçim heyecanı yaşandı. 2 adayın yarıştığı çekişmeli ve heyecanlı seçimlerde Av. Bayram Şakalar’ı geride bırakan Av. İnan Kesen, mutlu sona ulaşan isim oldu. Elbistan Baro Temsilciliğini kazanan Av. İnan Bulut, yaptığı değerlendirmelerde olumlu mesajlar vererek, “Herhangi bir ayrım gözetmeyecek, objektif olacak, hukukun ve hukukla ilgili her tür faaliyetin yanında olacağız” dedi.

                Kahramanmaraş Barosu’ndaki başkanlık seçimlerinin ardından Elbistan’da da temsilcilik seçimi heyecanı yaşandı. Elbistan’da görev yapan avukatlar teamül gereği ilçe Baro Temsilcisini belirlemek için sandık başına gitti. Elbistan Baro Temsilciliği için Av. İnan Kesen ile Av. Bayram Şakalar aday oldu.

Sabah saatlerinde Elbistan Adliye Sarayı Baro Salonunda başlayan seçimde, 90 avukat oy kullandı. Öğleden sonra oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından sayıma geçildi. Seçimler sonucunda Av. İnan Kesen 52 oy alırken, rakibi Av. Bayram Şakalar ise 37 oyda kaldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi seçilen Av. İnan Kesen, meslektaşlarının tebriklerini kabul ettikten sonra yaptığı değerlendirmede, avukatlık mesleğinin onuruna yakışır bir seçim geçirdiklerini söyledi.

Elbistan Baro Temsilcisi Av. İnan Kesen, seçim sonunda yaptığı değerlendirmelerde olumlu mesajlar vererek duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Meslektaşım Av. Bayram Şakalar’la birlikte girdiğimiz bu süreci tamamladık. Gayet demokratik bir yarış olması için de özen gösterdik. Birlik ve beraberlik ortamının yaşandığı, siyasi görüşlerin bir kenara bırakıldığı bir ortamı yansıttık. Sürecin sonucunda arkadaşlarımızın teveccühü şahsımdan yana oldu. Şahsıma oy veren ve vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte meslektaşlarımızın daha iyi ortamlarda ve şartlarda görevlerini yapması için mücadele edeceğiz.

Herhangi bir ayrım gözetmeyecek, objektif olacak, hukukun ve hukukla ilgili her tür faaliyetin yanında olacağız. Mevcut adliye binamızda avukatlarımızın zor şartlar altında çalıştığını biliyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni adliye sarayı tamamlanana kadar süreci yakından takip edeceğiz. Meslektaşlarımızın daha iyi şartlarda ve dahi ortamlarda görevlerini yapabilmelerini sağlamak önceliğimiz olacak. Bizden önce başlatılan projeler ve sosyal faaliyetleri de üzerlerine artı katarak devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu görevi başarıyla sürdüren Av. Sinan Ölker’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin deneyim ve tecrübelerinden mutlaka yararlanmak arzusundayız.”

Değerlendirmelerin ardından büyük bir centilmenlik örneği sergileyen diğer aday Bayram Şakalar, seçimi kazanan meslektaşı Av. İnan Kesen’i tebrik ederek kutladı, başarılar dileğinde bulundu. Görevi devreden Av. Sinan Ölker ise yeni seçilen Elbistan Baro Temsilcisi Av. Kesen’i tebrik ederek her zaman destek ve katkı sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Abdurrahim Karakoç’a Ahde Vefa Abdurrahim Karakoç’a Ahde Vefa

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

Yıllar Öncesinin Nostaljisi Yeniden Yaşanıyor Yıllar Öncesinin Nostaljisi Yeniden Yaşa...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

‘’11. Geleneksel Tirşik Şöleni’’ Yapıldı ‘’11. Geleneksel Tirşik Şöleni’’ Yapıldı...

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...

Bu Ayrılığa Yürek Nasıl Dayansın ? Bu Ayrılığa Yürek Nasıl Dayansın ?

             Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Seçilen Av. İnan Kesen Meslektaşlarına Teşekkür Etti “Mesleğimizin Onuruna Yakışa...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraş’ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü Kahramanmaraş’ta 18...

Kahramanmaraş’ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakk...

Abdurrahim Karakoç’a Ahde Vefa Abdurrahim Karakoç’a Ahde...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamaml...

Yıllar Öncesinin Nostaljisi Yeniden Yaşanıyor Yıllar Öncesinin Nostalji...

Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü bünye...

‘’11. Geleneksel Tirşik Şöleni’’ Yapıldı ‘’11. Geleneksel Tirşik Ş...

Kahramanmaraş Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ...

İYİ Parti Adayı Bastırmacı Dur Durak Bilmiyor İYİ Parti Adayı Bastırmac...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesinden  İYİ Parti Onikişubat Be...

Bu Ayrılığa Yürek Nasıl Dayansın ? Bu Ayrılığa Yürek Nasıl D...

Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde  17 yalındaki genç...

GENÇLERLE BAŞ BAŞA GENÇLERLE BAŞ BAŞA

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Dulkadiro...

EKİNÖZÜ İLÇESİNİN ACI GÜNÜ EKİNÖZÜ İLÇESİNİN ACI GÜN...

Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçesinde 1989 – 1999 Y...

SANAYİ ESNAFI CUMHUR İTTİFAKI’NA GÜVENİYOR SANAYİ ESNAFI CUMHUR İTTİ...

Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi’nde geniş bir seçim çalışm...

ATOM KARINCA, ALÇAK TERÖR SALDIRISINI LANETLEDİ! ATOM KARINCA, ALÇAK TERÖR...

Yeni Zelanda’da 49 kişinin hayatını kaybettiği cami sa...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ