Maraşta Haber
Maraşta Haber

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor”

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut DEDEOĞLU oldu.   İstanbul’da ki AFŞİNDER Dernek merkezinde toplantının onur konuğu olan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mesut DEDEOĞLU’nun yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Erdem KARAKOÇ, Maraşder Yöneticileri, Maraş Vakfı Yöneticileri, Türkoğlu Dernek Başkan Cafer PARLAK ve yöneticileri, Andırın […]

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor”

10 Temmuz 2013 - 9:55A+A-

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut DEDEOĞLU oldu.

 

İstanbul’da ki AFŞİNDER Dernek merkezinde toplantının onur konuğu olan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mesut DEDEOĞLU’nun yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Erdem KARAKOÇ, Maraşder Yöneticileri, Maraş Vakfı Yöneticileri, Türkoğlu Dernek Başkan Cafer PARLAK ve yöneticileri, Andırın Dernek Başkanı Ufuk SAĞLAM ve yöneticileriyle her kesimden ciddi ve seviyeli AFŞİNDER Üyeleri ve gönüllülerinin yoğun katılımıyla programımız 06 Temmuz 2013 Cumartesi akşam saat 20.00 da gerçekleşti.

 

Program katılımcılar için özel olarak hazırlatılan etli sebzeli pilav, ayran, baklava ve dondurma ikramlarıyla başladı. İkramların ardından AFŞİNDER Başkanı Ahmet ARDIÇ, AFŞİNDER “VEKİLLERİYLE BULUŞUYOR” projesinin önemine değinerek, bu projeyi ülkede yaşanan bu kadar bilgi kirliliğine karşı doğru bilgiyi ilk ağızdan öğrenmek adına başlatmış olduklarına dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı:

“  İnsan bilmediği şeyin düşmanıdır mantığıyla vekillerimizi gerçek anlamda tanımıyoruz. Yapılan çalışmalardan haberimiz olmaya biliyor. Ayrıca parti ayrımı yapmadan Muhalefetten İktidara doğru başlattığımız bu çalışma üyelerimiz arasında Alevi’si, Sünni’si, AK Partilisi, CHP’lisi ve MHP’lisi olmak üzere herkes burada  “Ülkeyi karıştırmak isteyenlere karşı”  kavga etmeden, dostça bizi temsil etmek üzere Parlamentoya gönderdiğimiz Vekillerimizle bir araya gelip siyaset yapmadan, neler yapıyorlar, bizden ne bekliyorlar bunları öğrenmek için bir araya geldik. Çok yoğun Meclis çalışma gündemine karşı bizi kırmayarak çalışmamıza destek veren Vekilimiz Sayın Mesut DEDEOĞLU’na ve tüm katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

Programı Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Erdem KARAKOÇ’UN ülke gündemine dair konuşmasıyla devam etti.

AFŞİNDER “VEKİLLERİYLE BULUŞUYOR “  projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut DEDEOĞLU programın ilk bölümünde davetten duyduğu ve dernek yönetici ve üyeleriyle beraber olmanın memnuniyeti dile getirerek böyle bir projenin hazırlanmasında emeği geçen başta AFŞİNDER Başkanı Ahmet ARDIÇ ve tüm Yönetim Kuruluna Teşekkür etti.

DEDEOĞLU, kendisini daha yakından tanıtma adına Eğitim hayatını, Ticaret hayatını, Sivil Toplum Kuruluşlarındaki faaliyetlerini ve Siyasi hayatını ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Programın ikinci bölümünde çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mecliste nasıl çalışıyor, şuana kadar hangi konularda soru önergeleri verdi, Kahramanmaraş’ın ve ilçelerinin sorunları nelerdir, bunları nasıl çözülür? Konularına değindi bunların çözümü için büyük çaba sarf ettiğini, çözülmesi adına Meclise yaklaşık 2 bin civarında soru önergesi verdiğini, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

Kahramanmaraş’ın tüm ilçe belde ve köylerinde ki sorunlardan haberdar olması ve bunlar için çalışma yapması üyeler tarafından takdirle karşılanarak defalarca alkışlandı.

Programın üçüncü ve son bölüm de soru- cevap olarak gerçekleşti. AFŞİNDER üyeleri ve misafirlerin Kahramanmaraş ve İlçelerinin sorularını Milletvekilimiz Mesut DEDEOĞLU cevapladı. Dernek üyeleri bu program sayesinde Vekilimizi daha yakından tanıma fırsatımız oldu yaptıkları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olduk, yönetime teşekkür ederiz dediler.

Milletvekili Mesut DEDEOĞLU, böyle bir proje gerçekleştirdiği için AFŞİNDER Yönetimini kutladığını ve her zaman bu gibi organizasyonlarda birlikte olmak istediğini gördüğü ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Son olarak AFŞİNDER Başkanı Ahmet ARDIÇ programın amacına ulaştığını, ilk ağızdan doğru bilgiyi üyelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşadığını ve programa katılmak için 4 saatliğine Ankara’dan AFŞİNDER’ derneğine gelen Milletvekili Mesut DEDEOĞLU’na günün anısına bir Teşekkür Plaketi takdim etti. Toplu halde hatıra fotoğrafı çekimi ile program sona erdi.

mesut-dedeoglu2-1 mesut-dedeoglu2-2 mesut-dedeoglu4 mesut-dedeoglu5 mesut-dedeoglu6 mesut-dedeoglu7 mesut-dedeoglu9

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz M...

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut D...

Aranan Cinayet Zanlısı Cezaevinde Aranan Cinayet Zanlısı Cezaevinde

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut D...

Kadınlar, Piazza’da “Sevgi dolu” yastıklar diktiler Kadınlar, Piazza’da “Sevgi dolu” yastıkl...

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut D...

Dulkadiroğlu’nda Belediye Başkan Yardımcıları Belirlendi Dulkadiroğlu’nda Belediye Başkan Yardımc...

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut D...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Prof. Dr. Sami Özgül: Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Prof. Dr. Sami Özgül: Ber...

İstiklal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sami özgül:”Ra...

Başkan Güngör’den Berat Kandili Mesajı Başkan Güngör’den Berat K...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ...

Aranan Cinayet Zanlısı Cezaevinde Aranan Cinayet Zanlısı Ce...

Elbistan’da yaklaşık 13 yıl önce işlenen cinayetle ilgili ol...

Büyük Yangında Zarar 3 Milyon Büyük Yangında Zarar 3 Mi...

 Elbistan, Afşin ve bölgesinde 25 yılı aşkın bir süredir hiz...

Kadınlar, Piazza’da “Sevgi dolu” yastıklar diktiler Kadınlar, Piazza’da “Sevg...

Kahramanmaraş/ Kahramanmaraşlı kadınlar, Piazza Alışveriş ve...

Bahaettin Karakoç’un Şiirlerini Güzel Okuma Yarışması Sonuçlandı Bahaettin Karakoç’u...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğünce Lise ve dengi oku...

Öğretmen Yetiştirmede KSÜ-MEM İşbirliği Öğretmen Yetiştirmede KSÜ...

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Eğitim Fakültesi...

AKEDAŞ İlkokulunda Veliler Sınavda Yarıştı AKEDAŞ İlkokulunda Velile...

Kahramanmaraş Onikişubat AKEDAŞ İlkokulu tarafından velilere...

Dulkadiroğlu’nda Belediye Başkan Yardımcıları Belirlendi Dulkadiroğlu’nda Belediye...

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Ali Arif ...

Kahramanmaraş Öğretmen Okulu mezunları tarih yazdı Kahramanmaraş Öğretmen Ok...

1960-70’li yıllarda lise muadili üç yıllık “Maraş Kız ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ