Maraşta Haber
Maraşta Haber

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor”

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut DEDEOĞLU oldu.   İstanbul’da ki AFŞİNDER Dernek merkezinde toplantının onur konuğu olan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mesut DEDEOĞLU’nun yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Erdem KARAKOÇ, Maraşder Yöneticileri, Maraş Vakfı Yöneticileri, Türkoğlu Dernek Başkan Cafer PARLAK ve yöneticileri, Andırın […]

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor”

10 Temmuz 2013 - 9:55A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

AFŞİNDER “Vekilleriyle Buluşuyor” projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut DEDEOĞLU oldu.

 

İstanbul’da ki AFŞİNDER Dernek merkezinde toplantının onur konuğu olan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mesut DEDEOĞLU’nun yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Erdem KARAKOÇ, Maraşder Yöneticileri, Maraş Vakfı Yöneticileri, Türkoğlu Dernek Başkan Cafer PARLAK ve yöneticileri, Andırın Dernek Başkanı Ufuk SAĞLAM ve yöneticileriyle her kesimden ciddi ve seviyeli AFŞİNDER Üyeleri ve gönüllülerinin yoğun katılımıyla programımız 06 Temmuz 2013 Cumartesi akşam saat 20.00 da gerçekleşti.

 

Program katılımcılar için özel olarak hazırlatılan etli sebzeli pilav, ayran, baklava ve dondurma ikramlarıyla başladı. İkramların ardından AFŞİNDER Başkanı Ahmet ARDIÇ, AFŞİNDER “VEKİLLERİYLE BULUŞUYOR” projesinin önemine değinerek, bu projeyi ülkede yaşanan bu kadar bilgi kirliliğine karşı doğru bilgiyi ilk ağızdan öğrenmek adına başlatmış olduklarına dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı:

“  İnsan bilmediği şeyin düşmanıdır mantığıyla vekillerimizi gerçek anlamda tanımıyoruz. Yapılan çalışmalardan haberimiz olmaya biliyor. Ayrıca parti ayrımı yapmadan Muhalefetten İktidara doğru başlattığımız bu çalışma üyelerimiz arasında Alevi’si, Sünni’si, AK Partilisi, CHP’lisi ve MHP’lisi olmak üzere herkes burada  “Ülkeyi karıştırmak isteyenlere karşı”  kavga etmeden, dostça bizi temsil etmek üzere Parlamentoya gönderdiğimiz Vekillerimizle bir araya gelip siyaset yapmadan, neler yapıyorlar, bizden ne bekliyorlar bunları öğrenmek için bir araya geldik. Çok yoğun Meclis çalışma gündemine karşı bizi kırmayarak çalışmamıza destek veren Vekilimiz Sayın Mesut DEDEOĞLU’na ve tüm katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

Programı Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Erdem KARAKOÇ’UN ülke gündemine dair konuşmasıyla devam etti.

AFŞİNDER “VEKİLLERİYLE BULUŞUYOR “  projesinin ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mesut DEDEOĞLU programın ilk bölümünde davetten duyduğu ve dernek yönetici ve üyeleriyle beraber olmanın memnuniyeti dile getirerek böyle bir projenin hazırlanmasında emeği geçen başta AFŞİNDER Başkanı Ahmet ARDIÇ ve tüm Yönetim Kuruluna Teşekkür etti.

DEDEOĞLU, kendisini daha yakından tanıtma adına Eğitim hayatını, Ticaret hayatını, Sivil Toplum Kuruluşlarındaki faaliyetlerini ve Siyasi hayatını ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Programın ikinci bölümünde çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mecliste nasıl çalışıyor, şuana kadar hangi konularda soru önergeleri verdi, Kahramanmaraş’ın ve ilçelerinin sorunları nelerdir, bunları nasıl çözülür? Konularına değindi bunların çözümü için büyük çaba sarf ettiğini, çözülmesi adına Meclise yaklaşık 2 bin civarında soru önergesi verdiğini, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

Kahramanmaraş’ın tüm ilçe belde ve köylerinde ki sorunlardan haberdar olması ve bunlar için çalışma yapması üyeler tarafından takdirle karşılanarak defalarca alkışlandı.

Programın üçüncü ve son bölüm de soru- cevap olarak gerçekleşti. AFŞİNDER üyeleri ve misafirlerin Kahramanmaraş ve İlçelerinin sorularını Milletvekilimiz Mesut DEDEOĞLU cevapladı. Dernek üyeleri bu program sayesinde Vekilimizi daha yakından tanıma fırsatımız oldu yaptıkları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olduk, yönetime teşekkür ederiz dediler.

Milletvekili Mesut DEDEOĞLU, böyle bir proje gerçekleştirdiği için AFŞİNDER Yönetimini kutladığını ve her zaman bu gibi organizasyonlarda birlikte olmak istediğini gördüğü ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Son olarak AFŞİNDER Başkanı Ahmet ARDIÇ programın amacına ulaştığını, ilk ağızdan doğru bilgiyi üyelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşadığını ve programa katılmak için 4 saatliğine Ankara’dan AFŞİNDER’ derneğine gelen Milletvekili Mesut DEDEOĞLU’na günün anısına bir Teşekkür Plaketi takdim etti. Toplu halde hatıra fotoğrafı çekimi ile program sona erdi.

mesut-dedeoglu2-1 mesut-dedeoglu2-2 mesut-dedeoglu4 mesut-dedeoglu5 mesut-dedeoglu6 mesut-dedeoglu7 mesut-dedeoglu9

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Koronavirüs’te en son durum Koronavirüs’te en son durum

Sağlık Bakanı  Dr.Fahrettin Koca ,Twitter hesabından paylaştığı “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerine g...

Kahramanmaraş’ta 20 Yaş Altı’nın Yasak Durumu Kahramanmaraş’ta 20 Yaş Altı’...

Sosyal Medya üzerinden Coronavirüsle ilgili birçok yasağın kalktığı ve kalkacağı şeklinde sahte haberler dolaşırken vatandaşların bir ç...

29 Mayıs 2020 Kahramanmaraş’ta Cuma Namazı Kılınacak Camilerin Listesi 29 Mayıs 2020 Kahramanmaraş’ta Cum...

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs salgınıyla ilgili mücadele kapsamında “Cami ve Mescitlerde Cemaatle İbadet Edilmesi̶...

Kütüphane kullanıcılarının ‘EN’lerine hediye Kütüphane kullanıcılarının ‘EN’lerine he...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde hizmet veren kütüphanelerin üyelerine yönelik etkinlik düzenledi.    Büyükşe...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Koronavirüs’te en son durum Koronavirüs’te en s...

Sağlık Bakanı  Dr.Fahrettin Koca ,Twitter hesabından paylaşt...

Kahramanmaraş’ta 20 Yaş Altı’nın Yasak Durumu Kahramanmaraş’ta 20...

Sosyal Medya üzerinden Coronavirüsle ilgili birçok yasağın k...

65 Yaş Üstünün Bayram Hediyesi, Bilal Akoğlu’ndan 65 Yaş Üstünün Bayram Hed...

Göksun Halk Eğitimi Merkezine müdür olarak atandığı andan it...

ÜÇ ÇEŞME ÜÇ ÇEŞME

Üç şâirin, çeşmesinden su içtim Mehmet Âkif, Necip Fâzıl, Ka...

29 Mayıs 2020 Kahramanmaraş’ta Cuma Namazı Kılınacak Camilerin Listesi 29 Mayıs 2020 Kahramanmar...

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs salgınıyla ilgili m...

Kahramanmaraş’a Mayıs Ayında Kar Yağdı Kahramanmaraş’a May...

Sıcakların başladığı, yaz ayının sıcaklarının hissedilmeye b...

Ramazan Bayramı’nda sağlıklı beslenme için bu habere dikkat edin! Ramazan Bayramı’nda sağlı...

Beslenme ve diyet uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Indrani Kalkan, bu y...

Zonguldak bayram namazı saat kaçta ? İl İl Ramazan bayram namazı saatleri Zonguldak bayram namazı s...

Onbir ayın sultan Ramazan’ın sonlarına doğru geldiğimiz bugü...

Yozgat bayram namazı saat kaçta ? İl İl Ramazan bayram namazı saatleri Yozgat bayram namazı saat...

Onbir ayın sultan Ramazan’ın sonlarına doğru geldiğimiz bugü...

Yalova bayram namazı saat kaçta ? İl İl Ramazan bayram namazı saatleri Yalova bayram namazı saat...

Onbir ayın sultan Ramazan’ın sonlarına doğru geldiğimiz bugü...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ