Maraşta Haber
Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Habibe Öcal
Maraşta Haber

TBMM’de Şampiyonlardan Dedeoğlu’na Ziyaret

Güreş spor dalında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu makamında ziyaret etti. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türk sporuna uzun yıllar hizmet eden Türk Milleti’ne güreş sporunda Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonalarında defalarca madalyalar kazandıran, İstiklal Marşımızı okutan ve bayrağımızı göklere çektiren Ahmet Ayık, Tevfik Kış, Bayram Şit, Nazmi Avluca ve […]

TBMM’de Şampiyonlardan Dedeoğlu’na Ziyaret

20 Kasım 2014 - 10:31A+A-

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Habibe Öcal

Güreş spor dalında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu makamında ziyaret etti.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türk sporuna uzun yıllar hizmet eden Türk Milleti’ne güreş sporunda Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonalarında defalarca madalyalar kazandıran, İstiklal Marşımızı okutan ve bayrağımızı göklere çektiren Ahmet Ayık, Tevfik Kış, Bayram Şit, Nazmi Avluca ve Ercan Yıldız gibi sporcularımızın ziyaretlerinden çok memnun olduğunu söyledi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Dedeoğlu, ayrıca Türk güreşinin her zaman yanında olan Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyelerinden Güray Soysal, Ali Oruç, Mustafa Yoldaş, TRT güreş sporu yapım ve yayıncılarından Gökhan Günaydın’ın da heyetle birlikte ziyaretlerinden memnun olduğunu ifade etti.

Türk güreş sporunun önemli isimlerinden Ahmet Ayık da ziyaret sırasında yapmış olduğu konuşmada, Türk Güreş Vakfı’nın genel merkezinde uzun yıllar yöneticilik yapan, Türk Güreş Vakfı’nın Kahramanmaraş kurucu üyesi ve uzun yıllar başkanlığını yapan, aynı zamanda Kahramanmaraş Güreş Ağası olan ve Kahramanmaraş Karakucak güreşlerinin gelişmesi konusunda uzun yıllar hizmet eden ve katkı sağlayan Kahramanmaraş Milletvekili seçilen Mesut Dedeoğlu’nu ziyarete geldiklerini vurguladı.

Şampiyon güreşçi Ahmet Ayık, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’na Türk sporuna yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve başarılı çalışmalarının devam etmesini diledi.

DSCN0116 copy

TÜRK MİLLETİ’NİN VE SPORUNUN HİZMETİNDEYİM

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türk güreşine yıllarca yönetici olarak hizmet ettiğini ve milletvekili olmadan önce de Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığı görevinde de spora ve engellilere hizmet ettiğine işaret ederek, milletvekilliği görevinde de Türk sporuna elinden gelen her türlü hizmeti yapmaya devam edeceğini ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk sporunun ve sporcusunun içinde bulunduğu sorunların çözüme kavuşturulması konusunda TBMM’de her türlü göreve hazır olduklarını da kaydeden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, yapılan çalışmalarda şampiyon sporcularımızın tecrübelerinden yararlanılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türk Milleti ve Türk sporunun hizmetinde olmaya devam edeceğini de duyurdu.

DSCN0119 copy DSCN0135 copy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Güreş spor dalında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu makamında ziyaret etti. MH...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Güreş spor dalında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu makamında ziyaret etti. MH...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Güreş spor dalında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu makamında ziyaret etti. MH...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

Güreş spor dalında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu makamında ziyaret etti. MH...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Köprülü Kavşak Göz Kamaştırıyor Köprülü Kavşak Göz Kamaşt...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şehrin çehresinin değişi...

Onikişubat Belediyesi Hünerli Elleri Ödülleriyle Buluşturacak Onikişubat Belediyesi Hün...

Onikişubat Belediyesi geleneksel el sanatlarının aslını koru...

Sandıktan Çıkan İrade Başımızın Tacıdır. Sandıktan Çıkan İrade Baş...

Bir kimseyi bir göreve getirirken keyfi davranmamalı, görevi...

“Gönül Yıkmayacağız Gönüller Kuracağız” “Gönül Yıkmayacağız Gönül...

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramı dolayısıy...

Ak Parti Adayı Habibe Öçal, Kaza Geçirdi Ak Parti Adayı Habibe Öça...

Adalet ve Kalınma Partisi Kahramanmaraş 6. sıra Milletvekili...

“Halkımız Milli Görüş Hizmetleri Bekliyor” “Halkımız Milli Görüş Hiz...

Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı kut...

Öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam ediyor Öğretmenlerin mesleki çal...

8 Haziran 2018 Cuma günü okulların tatile girmesinin ardında...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplantısı Yapıldı. Şiddetin Önlenmesi ve Aza...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması,ile ilgili İl Yürütme Kuru...

Abid Akar İçin Mevlid-i Şerif Abid Akar İçin Mevlid-i Ş...

4 Mayıs 2018 Cuma günü aniden rahatsızlanarak vefat eden Oni...

Zeytin Ağaçlarını Yakıp Kaçtılar Zeytin Ağaçlarını Yakıp K...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Hz. Ha...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ