Maraşta Haber
Maraşta Haber

Paksoy: MHP Elbistan’da Huzur, Barış, Dostluk ve Kardeşlik Demektir

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kale Restaurant&Kafe’de MHP ve Ülkücü Hareket camiasıyla bir araya geldi. Tek yürek tek bilek görüntülerin yansıdığı kapsamlı ve anlamlı organize de geçmiş dönem ve yeni vizyon partililer adeta gövde gösterisi yaptı. Paksoy, camiayla kucaklaşmasında yoğun ilgi görürken 1980’den 2013’e kadar tüm MHP ve Ülkücü hareket camiasının takdirini kazandı. […]

Paksoy: MHP Elbistan’da Huzur, Barış, Dostluk ve Kardeşlik Demektir

19 Kasım 2013 - 21:04A+A-

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kale Restaurant&Kafe’de MHP ve Ülkücü Hareket camiasıyla bir araya geldi. Tek yürek tek bilek görüntülerin yansıdığı kapsamlı ve anlamlı organize de geçmiş dönem ve yeni vizyon partililer adeta gövde gösterisi yaptı. Paksoy, camiayla kucaklaşmasında yoğun ilgi görürken 1980’den 2013’e kadar tüm MHP ve Ülkücü hareket camiasının takdirini kazandı. Paksoy, yaptığı konuşmada 1 Nisan 2014’de Elbistan Belediyesine Allah’ın izniyle bayrağımızı dikeceğiz dedi.

Pınarbaşı Kale Restaurant&Kafe’de gerçekleşen büyük organizeye MHP İlçe Başkanı Ali Demir, MHP İlçe Eski Başkanı Ramazan Kaya, MHP Kadın Kollar Başkanı Lütfiye Çakıcı, MHP Kadın Kolları Eski Başkanı Zübeyde Kozanoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Kılınç, MHP Kahramanmaraş İl Genel Meclis Üyesi ve Ülkü Ocakları Eski Başkanı Şerif Binboğa, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Murat Doğan, Ülkücü İşçiler Eski Başkanı Yaşar Aksoy, Söğütlü Belediye Başkanı Ramazan Yüce, B.Yapalak Belediye Başkanı Yusuf Kılınç, MHP Elbistan Belediye Başkan Aday Adayları Hulusi Alagöz ve Yemliha Özcan, yeni ve eski Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, MHP İlçe eski Başkanları, Sendika Temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

Büyük heyecanın yaşandığı ve gövde gösterisi niteliği taşıyan buluşmada davetlilere hitap eden MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, “Ülkü bayrağımızı bir adım ileriye taşımak için bir araya geldik. Bugün birlik günü Ülkücünün, Ülkücüden başka dostu yoktur. Davamız Türk-İslam davasıdır. Bu kutsal dava ve vatanımızı geleceği için varız. 30 Mart 2014’de MHP bayrağını Elbistan Belediyesi gönderine çekeceğiz. Ne Mutlu Türküm Diyene. Ne mutlu Ülkücüyüm Diyene dedi ve Paksoy’a anlamlı organizeden dolayı camia adına içtenlikle teşekkür etti.

Daha sonra büyük alkış desteği ve yoğun tezahüratla mikrofona davet edilen MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, yaptığı heyecanlı konuşmada şunları söyledi:

“2009 seçimlerinde takdiri ilahi ile seçimleri kaybettik ve her şeyin hayırlısı dedik. Muhalefet görevini üstlendik. Bugünler de ise İnşallah 30 Mart 2014’de birliğimizi, dirliğimizi bozmadan belediye seçimlerini kazanacağız. Artık geçmiş meseleler, sıkıntılar ve dalgınlıklar sona erdi. Bu değeri yansıtılan şu görüntülerle görüyorum.

Bu seçim bizler için çok önemli Elbistan Belediyesi Türkiye’de MHP’nin 20 yıllık kalesi idi. Kale’yi yeniden kazanacağız. Seçim öncesinde bilhassa eşlerimizle birlikte siyaset yapalım, ev ziyaretlerinde bulunalım. Kadınlarımız siyasetin en önemli etkenlerinden biridir. Seçim atmosferine girdik, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde yerel seçimlerden zaferle çıkacağımıza bende inanıyorum, sizlerde inanıyorsunuz.”

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Hizmet verdiği 10 yıllık dönem içerisinde memleket huzuruna katkı sağladıklarına ifade ederek, “Elbistan Belediyesi ve MHP bölgemizde 10 yıl boyunca huzur, barış, dostluk ve kardeşlik getirmiştir. Yine bu huzur ve kardeşliğe biz talibiz. Şuan da görüyorum ki 1980 ve 2013 yılları arasında MHP ve Ülkücü Hareket camiasında bulunan insanlarımız burada Baba’dan oğula, oğuldan toruna, 3 nesil bir aradayız. Bu tablo beni mutlu ediyor, gurur veriyor ve güven veriyor. Ben sizlerle varım” şeklinde konuştu.

Paksoy, büyük coşku ve alkışla karşılanan konuşmasında ise yerel medyaya seslenerek, “Lütfen adil, tarafsız ve objektif olun kimseye yakın veya uzak ve taraf olmayın” sözleriyle ilginç bir konuyu gündeme getirdi.

MHP 2 MHP 3 MHP 4 MHP 5 MHP 6 MHP 7

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kale Restaurant&Kafe’de MHP ve Ülkücü Hareket camiasıyla bir araya geldi. Tek y...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kale Restaurant&Kafe’de MHP ve Ülkücü Hareket camiasıyla bir araya geldi. Tek y...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kale Restaurant&Kafe’de MHP ve Ülkücü Hareket camiasıyla bir araya geldi. Tek y...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

MHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Kale Restaurant&Kafe’de MHP ve Ülkücü Hareket camiasıyla bir araya geldi. Tek y...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Andırın’da İYEP Semineri Verildi Andırın’da İYEP Sem...

Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesinde görev yapan öğretmen ve y...

Öğretmenlere İYEP Tanıtıldı Öğretmenlere İYEP Tanıtıl...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı salon...

“KEŞİF” ZAMANDA YOLCULUK YAPAN 3 GENCİN MACERASINI GÖZLER ÖNÜNE SERECEK “KEŞİF” ZAMAN...

Burak Can, Sude Zulal Güler, İbrahim Yıldız, Yurdaer Okur, P...

BTR Öğretmenler Toplantısı Yapıldı BTR Öğretmenler Toplantıs...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M. Sait Kırmacı Salo...

Kahramanmaraş Bir Değerini Kaybetti Kahramanmaraş Bir Değerin...

Kahramanmaraş’ın siyasi, sosyal ve kültürel hayatına y...

Türkan Özge Anaokulunda Aşure Etkinliği Türkan Özge Anaokulunda A...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Türkan Özge Anaokulu tarafın...

Afşin’de yaşanan TELLİ SENEM’in hikayesi kitaplaştırıldı! Afşin’de yaşanan TELLİ SE...

Yazar Mehmet GÖREN’in 8. kitabı basım evine verildi. Bir haf...

Zeynep Dizdar “By Pipo Cafe” de Sahne Alacak Zeynep Dizdar “By Pipo Ca...

14 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul-Kadıköy’de doğan, il...

5. Kitap Fuarı Dualarla Açıldı 5. Kitap Fuarı Dualarla A...

Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen K...

Bağbozumu Ve Şire Hazırlama Etkinliği Bağbozumu Ve Şire Hazırla...

Bölgesinin tarihi ve kültürel değerlerini ön plana çıkarma a...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ