Maraşta Haber
Maraşta Haber

Özsoy: Dulkadiroğlu’nu layık olduğu yere getireceğiz!

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım. Dulkadiroğlu halkı için çalışacağım!”   AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, bir birinden farklı  projeler ile rutin belediyecilik hizmetlerinden ziyade her anlamda öne çıkacak proje ve […]

Özsoy: Dulkadiroğlu’nu layık olduğu yere getireceğiz!

04 Aralık 2013 - 19:01A+A-

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım. Dulkadiroğlu halkı için çalışacağım!”

 

AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, bir birinden farklı  projeler ile rutin belediyecilik hizmetlerinden ziyade her anlamda öne çıkacak proje ve çalışmalar ile Dulkadiroğlu’nu layık olduğu yere getireceklerini ifade etti.

30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde, AK Partiden Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özsoy,  öncelikli hedefinin gençler ve Dulkadiroğlu’nun kronik sorunlarının çözümü olacağını söyledi. Dulkadiroğlu’nun her anlamda önünü açacak hizmetlere imza atmak için bu göreve talip olduğunu belirten Özsoy, Dulkadiroğlu’nda işsize iş, yatırımcıya yatırım imkanı tanıyacaklarının altını çizdi.
DULKADİROĞLU’NDA KENTSEL DÖNÜŞÜM VE İMAR SORUNLARINA DA DEĞİNECEĞİZ!
Öncelikle gençlere güzel fırsatlar sağlayacaklarını dile getiren Özsoy, Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkacağını belirtti.
“2014 yerel seçimlerinde Dulkadiroğlu için göreve hazırız” diyen AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, Dulkadiroğlu’nda Kentsel Dönüşüm ve İmar Sorunlarının öncelikli hale geldiğini ve bunu çözebilecek tek gücün AK Partili bir başkan olacağını ifade etti.
Mülkiyet sorununda açık ve net olacağını dile getiren Özsoy, “Mülkiyet konusunda, yasal zeminler dahilinde, vatandaş nasıl istiyorsa öyle olacak.” Dedi.
ÇALIŞMAKTAN VE İŞ YAPMAKTAN ASLA VE ASLA YORULMAYACAĞIM. KAVGACI DEĞİL BARIŞÇI OLACAĞIM!
AK Parti Hükümetinin ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Dulkadiroğlu İlçesinde hayal olarak görülen birçok projeyi hayata geçirebilecek vizyona sahip olduğuna değinen Özsoy; “Öncelikle; insana duyarlı, çevreye duyarlı olacak ve bunun bilinciyle hareket edeceğim. Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, tüm belediye meclisi ve parti örgütleri ile barışık olacağım. Bana herkes rahatlıkla ulaşabilecek. Çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım. Gençliğe ve sorunlarına sahip çıkacağım. Halkın sorunlarına hızlı bir şekilde cevap vereceğim. Toplumun hassasiyetleri ve önceliklerinin ne olduğunu biliyorum. Her kesimi kucaklayacak, kimseyi ayırt etmeden ötekileştirmeden Dulkadiroğlu halkı için çalışacağım.” Şeklinde konuştu.
KAMU HİZMETİ AMAÇLI İŞ İMKANI OLUŞTURACAĞIZ
Özsoy, belediye başkanlığını kazanması durumunda maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarının eğitimin hangi kademesinde olursa olsun ulaşım dahil tüm ihtiyaçlarını Belediye olarak kendilerinin karşılayabileceklerini söyledi.
Maddi durumu iyi olmayan ve evlenecek olan gençlere de Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde bir kısım evlilik yardımı yapabileceklerini dile getiren ve göreve gelir gelmez ilk olarak gençlere iş imkanı yaratmak amacı ile özel projeler planladığını belirten AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, “Kamu hizmeti amaçlı iş imkanı oluşturacağız. Dulkadiroğlu’nun genci, kadını, yoksulu, işsizi iş sahibi olacak.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Fransa, Gerekli İncelemeler İçin Harekete Geçti Fransa, Gerekli İncelemeler İçin Hareket...

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...

Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi? Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi?

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...

“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Türkan Özge Anaokulundan “Okul Dışarıda Günü” Etkinliği Türkan Özge Anaokulundan ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Türkan Özge Anaokulu, açık h...

Marka STORE’de Büyük Bayram İndirimi Marka STORE’de Büyü...

Kahramanmaraş’ta bol çeşit ,kaliteli ürün ve uygun fiy...

BİR GENÇLİK BEKLİYORUZ BİR GENÇLİK BEKLİYORUZ...

Her zaman ve mekânda, gücünü Hak’tan alan Hem çağdaş, hem de...

Kahramanmaraş TEÇ-SEN üyeleri iftarda buluştu Kahramanmaraş TEÇ-SEN üye...

Kısa adı TEÇ-SEN-  olan Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Kah...

“Gençlik Dönüklü’de Gelecek Dönüklü’de” nihayete erdi. “Gençlik Dönüklü’de Gelec...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Dönüklü Mahallesi Şehit Mehm...

Uğur Ersoy Dualarla Defnedildi. Uğur Ersoy Dualarla Defne...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü eski Millî Eğitim Mü...

“Mahzuni Zevzekleri Fırıldakları Yıllar Önce Gördü” “Mahzuni Zevzekleri Fırıl...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öz...

Afşin Mesleki Teknik Eğitim Fuarı Renkli Geçti Afşin Mesleki Teknik Eğit...

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesinde Ortaokul 8. sınıf ile...

Mehmet Emin Ersoy’un Acı Günü Mehmet Emin Ersoy’u...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı ...

Aday Öğretmenlerden Örnek Davranış Aday Öğretmenlerden Örnek...

Kuzey Yıldızları diye anılan Kuzey  İlçelerinde görev yapan ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ