Maraşta Haber
Maraşta Haber

Özsoy: Dulkadiroğlu’nu layık olduğu yere getireceğiz!

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım. Dulkadiroğlu halkı için çalışacağım!”   AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, bir birinden farklı  projeler ile rutin belediyecilik hizmetlerinden ziyade her anlamda öne çıkacak proje ve […]

Özsoy: Dulkadiroğlu’nu layık olduğu yere getireceğiz!

04 Aralık 2013 - 19:01A+A-

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım. Dulkadiroğlu halkı için çalışacağım!”

 

AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, bir birinden farklı  projeler ile rutin belediyecilik hizmetlerinden ziyade her anlamda öne çıkacak proje ve çalışmalar ile Dulkadiroğlu’nu layık olduğu yere getireceklerini ifade etti.

30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde, AK Partiden Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özsoy,  öncelikli hedefinin gençler ve Dulkadiroğlu’nun kronik sorunlarının çözümü olacağını söyledi. Dulkadiroğlu’nun her anlamda önünü açacak hizmetlere imza atmak için bu göreve talip olduğunu belirten Özsoy, Dulkadiroğlu’nda işsize iş, yatırımcıya yatırım imkanı tanıyacaklarının altını çizdi.
DULKADİROĞLU’NDA KENTSEL DÖNÜŞÜM VE İMAR SORUNLARINA DA DEĞİNECEĞİZ!
Öncelikle gençlere güzel fırsatlar sağlayacaklarını dile getiren Özsoy, Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkacağını belirtti.
“2014 yerel seçimlerinde Dulkadiroğlu için göreve hazırız” diyen AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, Dulkadiroğlu’nda Kentsel Dönüşüm ve İmar Sorunlarının öncelikli hale geldiğini ve bunu çözebilecek tek gücün AK Partili bir başkan olacağını ifade etti.
Mülkiyet sorununda açık ve net olacağını dile getiren Özsoy, “Mülkiyet konusunda, yasal zeminler dahilinde, vatandaş nasıl istiyorsa öyle olacak.” Dedi.
ÇALIŞMAKTAN VE İŞ YAPMAKTAN ASLA VE ASLA YORULMAYACAĞIM. KAVGACI DEĞİL BARIŞÇI OLACAĞIM!
AK Parti Hükümetinin ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Dulkadiroğlu İlçesinde hayal olarak görülen birçok projeyi hayata geçirebilecek vizyona sahip olduğuna değinen Özsoy; “Öncelikle; insana duyarlı, çevreye duyarlı olacak ve bunun bilinciyle hareket edeceğim. Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, tüm belediye meclisi ve parti örgütleri ile barışık olacağım. Bana herkes rahatlıkla ulaşabilecek. Çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım. Gençliğe ve sorunlarına sahip çıkacağım. Halkın sorunlarına hızlı bir şekilde cevap vereceğim. Toplumun hassasiyetleri ve önceliklerinin ne olduğunu biliyorum. Her kesimi kucaklayacak, kimseyi ayırt etmeden ötekileştirmeden Dulkadiroğlu halkı için çalışacağım.” Şeklinde konuştu.
KAMU HİZMETİ AMAÇLI İŞ İMKANI OLUŞTURACAĞIZ
Özsoy, belediye başkanlığını kazanması durumunda maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarının eğitimin hangi kademesinde olursa olsun ulaşım dahil tüm ihtiyaçlarını Belediye olarak kendilerinin karşılayabileceklerini söyledi.
Maddi durumu iyi olmayan ve evlenecek olan gençlere de Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde bir kısım evlilik yardımı yapabileceklerini dile getiren ve göreve gelir gelmez ilk olarak gençlere iş imkanı yaratmak amacı ile özel projeler planladığını belirten AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, “Kamu hizmeti amaçlı iş imkanı oluşturacağız. Dulkadiroğlu’nun genci, kadını, yoksulu, işsizi iş sahibi olacak.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

Özsoy; “Dulkadiroğlu’nun insanına, doğasına, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkarak, çalışmaktan ve ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Başakan Çeleğen’den Taziye Mesajı Başakan Çeleğen’den...

BAHAETTİN KARAKOÇ (1930 – 16 Ekim 2018)  Edebiyat düny...

Bahaettin Karakoç Hakkın Rahmetine Kavuştu Bahaettin Karakoç Hakkın ...

Türk şiirinin Beyaz Kartalı, Dedekorkut’u ve “Kelimele...

20 Bin Kur’an-ı Kerim Sudan’a Ulaştı 20 Bin Kur’an-ı Ker...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yürütülen, M...

“Elbistan Köy Haline Getiriliyor” “Elbistan Köy Haline Geti...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç TBMM’de Memleket H...

Papaz Olmak Papaz Olmak

Arif olanlar başlığa bakar bakmaz neler söyleyip neler yazac...

Beyaz Kartal Yoğun Tempoya Dayanamadı Beyaz Kartal Yoğun Tempoy...

 Türk şiirinin Dedekorkut’u ve Beyaz Kartalı olarak bilinen ...

İklime Hatun Anadolu Kız İHL’de Yazar Okur Buluşması İklime Hatun Anadolu Kız ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi İklime Hatun Anadolu Kız İma...

Andırın’da İYEP Semineri Verildi Andırın’da İYEP Sem...

Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesinde görev yapan öğretmen ve y...

Öğretmenlere İYEP Tanıtıldı Öğretmenlere İYEP Tanıtıl...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı salon...

“KEŞİF” ZAMANDA YOLCULUK YAPAN 3 GENCİN MACERASINI GÖZLER ÖNÜNE SERECEK “KEŞİF” ZAMAN...

Burak Can, Sude Zulal Güler, İbrahim Yıldız, Yurdaer Okur, P...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ